Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

21 wiek, na świecie brakuje maseczek, ludzie nie potrafią myć rąk, internet zwalnia bo więcej ludzi zostało w domu ( tak jakby do tej pory nikt do sieci nie zaglądał co 5 minut ), a mieliśmy zdaje się latać samochodami i mieć hologramy wyskakujące z zegarków. Te urzędasy w UE zamiast grzać stołki i głosować za czym bądź niech usprawnią infrastrukturę sieciową by takich historii nie było. Ludzie płacą za to ciężkie pieniądze. Rozumiem, że będą dopłaty do abonamentów za neta i netflixa, za nie wywiązywanie się z umów. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Od dzisiaj W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT pierwszy polski slasher, który jest świetny zwyczajnie. Byłem na przedpremierze i cały film morda mi się cieszyła bo ciężko uwierzyć, że się da! No i cycki w tym filmie to wisienka na torcie obficie polanym krwią. Polecam. Jest na netflix dostępny. 

 

8/10 w kategorii Polski slasher - TAK SIĘ TO ROBI 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Jotrazydwa napisał:

Od dzisiaj W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT pierwszy polski slasher, który jest świetny zwyczajnie. Byłem na przedpremierze i cały film morda mi się cieszyła bo ciężko uwierzyć, że się da! No i cycki w tym filmie to wisienka na torcie obficie polanym krwią. Polecam. Jest na netflix dostępny. 

 

8/10 w kategorii Polski slasher - TAK SIĘ TO ROBI 

2/10 za cycki i muzykę, film jest katastrofalny. Dialogi to jakiś żart, główny antagonista to jakaś totalna padaka, a reszta to zwykły schemat i to taki od linijki zrobiony

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie mój typ filmu, ale duży plus dla polskiego producenta/dystrybutora za taką akcję. Ktoś się orientuje czy netflix płaci z góry za prawa do filmu czy jest to zależne od wyników oglądalności? Bo jak to drugie to włączę na tv, niech sobie leci, trzeba wspierać takie podejście w obecnej sytuacji :lapka: A nie jak jakiś "Hejter", gdzie film też jest już dostępny w polskich vod (po chyba tygodniu od kinowej premiery), ale życzą sobie prawie 40zł za jego dwudniowe wypożyczenie xD 

Odnośnik do komentarza

Też obejrzałem słynny polski horror. Generalnie, w niczym nie odbiega od znanych amerykańskich produkcji w tym stylu. Jest żenująco brutalnie, momentami trochę śmiesznie, do tego stereotypowe postaci i nielogiczny ciąg zdarzeń. Takie bardzo niszowe kino jak każdy film tego gatunku, przynajmniej niczego innego nie udaje.

Odnośnik do komentarza

Teraz przynajmniej ktoś zobaczy dobry stand up. Ziarnko zasiane może ciekawość zwycięży o co mi chodziło. Czekam na pierwszego co rozwiąże zagadkę. :xboss:

 

 

Tak swoją drogą dawno tak dużo syfu nie musiałem przewalać na Netflix aby znaleźć coś dobrego. Nie wiem czy to wina corony czy ogólna tendencja. Obecnie Netflix to taki steam czy google Play. Muszę gdzie indziej szukać recenzji i polecajek bo mała szansa abym na coś dobrego trafił. Jednak HBO go ma lepszy kontent jeżeli patrzymy na średnią a Amazon ma kontentu po prostu mało (nie licząc hinduskiego gówna xd). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...