Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że z tym Altered Carbon mocno już odlecieli od źródła, to wygląda na pomieszanie drugiej i trzeciej książki pod dyktando ekskluzywnego dla serialu wątku miłosnego. Ciekawe co z tego wyjdzie, ale jedno wam powiem fani książkowego Wiedźmina, macie nieporównywalnie lepiej niż fani książkowego tego :(

aba.gif

Edytowane przez mugen
Odnośnik do komentarza

Skonczylem dzisiaj ten 4 odcinkowy dokument o Trumpie z 2017 roku. Calkiem dobrze sie to ogladalo, sporo ujec z dawnych lat. Wypowiada sie paru lizodupow ale tez i hejterow. Zdecydowanie nie jest to zadna laurka. No i skupia sie w sumie tylko na jego zyciu prywatnym i biznesowym

 

Co tam jest dobrego jeszcze z dokumentow, biografii? Raczej cos z tych mniej popularnych

Odnośnik do komentarza

Netflix ostatnio pozytywnie mnie zaskakuje. Obejrzałem Lock & Key i bardzo mi się podobało, zwłaszcza pierwszy odcinek. Myślałem, że bedize mroczniej, ale potem klimat się rozmywa. Przyjemnie się to oglądało i czekam na kolejny sezon. Komiksu nie czytałem.

 

Aktualnie zacząłem pierwszy sezon Sabriny i też doibrze się ogląda, tutaj juz jest mroczniej. Bardzo to odbiega od serialu z Polsatu co kiedyś leciał, komiksu tez nie czytałem. Na tę chwilę, wciąga.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Chłopie co Ty oglądasz, przecież to jedne z największych crapów platformy.

Ten Lock key obejrzałem ostatnio i zauważyłem po sobie, że głowa robi się wyprana, człowiek poprzeczke obniża i godzi się na te szambo, którym zalewają.

Trzeba w końcu się rozstać z netflixem i wybrać inną platformę

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Plugawy napisał:

Netflix ostatnio pozytywnie mnie zaskakuje. Obejrzałem Lock & Key i bardzo mi się podobało, zwłaszcza pierwszy odcinek. Myślałem, że bedize mroczniej, ale potem klimat się rozmywa. Przyjemnie się to oglądało i czekam na kolejny sezon. Komiksu nie czytałem.

 

Aktualnie zacząłem pierwszy sezon Sabriny i też doibrze się ogląda, tutaj juz jest mroczniej. Bardzo to odbiega od serialu z Polsatu co kiedyś leciał, komiksu tez nie czytałem. Na tę chwilę, wciąga.

Serial z Melisą Hart dość luźno opierał się na komiksie z tego co wiem. Nowej wersji nie oglądam ale mam bekę z Salema. Oczywiście niemy kot jest akuratny z oryginalną wersją i niejako pasuje do "mroczniejszej" adaptacji. Niemniej wersja z lat 90-tych jest już kultowa.

W sumie może to dobrze, że nie parodiowali Salema. Poprzeczka za wysoko.

Ciekawe co @Figlarz robi? Żyje umar?

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Fanek napisał:

A nie wydawało wam się takie mocno dziecinne?

te problemy nastolatków że ktoś je kanapki pod schodami... etc

żeby zrobili z tego mroczną historię bez pierdół mógł wyjść sztos

 

do Stranger Things nie ma startu imo

 

No było to takie młodzieżowe z deka, ale bez przesady. 

Zależy do którego sezonu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...