Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Te seriale Netflixa nie doczekają się kontynuacji 
"Spinning Out" - powstał 1 sezon
"Soundtrack" - powstał 1 sezon
"Insatiable" - powstały 2 sezony
"Mesjasz" - powstał 1 sezon
"Ania, nie Anna" - powstały 3 sezony
"Lucyfer" - powstało 5 sezonów
"Dark" - powstały 2 sezony, 3 sezon w planach
"The Ranch" - powstały 4 sezony 
"BoJack Horseman" - powstało 6 sezonów
"Drodzy biali" - powstały 3 sezony, nie ma konkretnej daty zakończenia, jednak mowa o 2020 roku
"Glow" - powstały 3 sezony, nie ma konkretnej daty zakończenia, jednak mowa o 2020 roku
"13 powodów" - 4. sezon serialu będzie finałowym, jego premiera ma się odbyć jeszcze w 2020 roku 
Więcej: https://www.radiozet.pl/Seriale/Netflix-anuluje-wiele-seriali-w-2020-roku-o-ktorych-tytulach-mowa

Odnośnik do komentarza

Altered Carbon Resleeved - 70 minut świetnej animacji(dosłownie), prostej acz wystarczającej fabuły z twistem (ciężko stwierdzić jak dużym, bo to zależy od tego czy się go domyślimy, ale nie jest zbyt skomplikowany), a przede wszystkim świetnej choreografii walk. Miód dla oczu, a animacja śmiga w pcmr :master:

No i nie trzeba znać serialu czy książki, żeby się dobrze bawić. Polecam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Luqat napisał:

Altered Carbon Resleeved - 70 minut świetnej animacji(dosłownie), prostej acz wystarczającej fabuły z twistem (ciężko stwierdzić jak dużym, bo to zależy od tego czy się go domyślimy, ale nie jest zbyt skomplikowany), a przede wszystkim świetnej choreografii walk. Miód dla oczu, a animacja śmiga w pcmr :master:

No i nie trzeba znać serialu czy książki, żeby się dobrze bawić. Polecam.

Zawsze mnie te animacje odrzucały ale ostatnio w ciągu paru dni łyknąłem 3 sezony Castlevani i było dość fajnie , myślę właśnie nad kolejną animacja i chyba sprawdzę Altered Carbon bo serial był dość fajny.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, krupek napisał:

Okja - kolejny, warty obejrzenia film, który nie wyświetla się na pierwszym planie Netflixa.

Może warto jeszcze dodać, że to jest film twórcy Snowpiercer i Parasite - Joon-ho Bong. I zdecydowanie dołączam się do polecanki. 

I swego czasu, tzn. na premierę (trzy lata temu), był bardzo reklamowany przez netflixa. Tylko wiadomo, że netflix wydaje miesięcznie tyle filmów i seriali, że pewnie nie mają sposobności, aby jeszcze przypominać o ich "klasykach". Chociaż teraz w czasie pandemii, to mogliby dodać jakąś zakładkę z tym co warto u nich nadrobić.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.04.2020 o 07:38, Wojtq napisał:

Powtórzyłem sobie wczoraj Podniebną Pocztę Kiki, według mnie najlepszy film Studia Ghibli. Wspaniałe remedium. Uwielbiam drogę jaką przebywa główna bohaterka i ogólny nastrój jaki wydobywa się z ekranu. Oglądając po raz drugi zwróciłem uwagę, jak często film gra ciszą. Coś wspaniałego, i te widoczki! 10/10

No, mój ulubiony film tego studia. Prosta historia, ale wyciąga wszystko co możliwe. Do tego uwielbiam połączenie lekko archaicznej technologii i magii.

Odnośnik do komentarza

Trzeci sezon Ozark skończony. Przedostatni epizod to jest jedna z lepszych rzeczy jaką wypuścił Netflix. Monolog na samym początku odcinka, zakończeni epa... uff, tak się robi odcinki, która będą zapamiętane na długi czas, cholernie dobra i mocna rzecz. Ostatni ep bardzo dobry, z zakończeniem które można się domyśleć. Aktorsko, najwyższa klasa światowa. Teraz pozostaje czekać na kolejny sezon obecnie jednego z lepszych seriali Netflixa, a może i najlepszego.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...