Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Castlevania S3

 

Pierwszy ep coś się nawet dzieje ale dalej to już niezłe pierdy. Mega nudna podróż isaaca, przewidywalny wątek alucarda i nowych przyjaciół, to samo z hectorem i siostrzyczką. Belmont I bląsia też nie mają za bardzo co robić aż do finałowych dwóch odcinków gdzie dzieje się sporo.

 

 

Ps obejrzałem też ten nowy film z Markiem Wahlbergiem, nic specjalnego, jednym okiem do kolacji można popatrzeć.

 

Edytowane przez tukan
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Absolem napisał:

To ten nowy film o dziewczynach które zaginęły? 


tak 1 dziewczyna i jakieś dziwki

 

11 godzin temu, YETI napisał:

Ostatnio trafiłem na film Zabójstwo Jessisgo Jamesa i jeżeli ktoś nie widział, to mocno polecam. Dziwne, że ten film nie dostał żadnego Oscara, chodzby za aktorstwo, kilka scen przyprawiana o gęsią skórkę. Bardzo dobre kino. 

 

Kurła mam dodany i tyle czasu już się przybieram, lubie Caseya, a to typowy western czy raczej kryminał czy jeszcze coś innego? :cool2:

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, schabek napisał:

W piatek wjechal serial The Valhalla Murders. Seryjny zabijaka, zimny klimat Islandii, polecam dla fanow kryminalow. Wciagniete na dwa posiedzenia

 

A nie nudzi? Bo zacząłem Trapped i o ile klimat jest świetny i aż zimno przed tv to cała "intryga" wlecze się niemiłosiernie i jest mocna niczym drugoplanowy wątek z Klanu.

Odnośnik do komentarza

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/najnowsze-fakty/news-komisarz-ue-apeluje-m-in-do-netflixa-o-obnizenie-jakosci-wid,nId,4389136

 

Takie HBO Go to już chyba nie ma czego obniżać :yao:

Niby iksde, ale czytałem kiedyś jakis raport wedle którego Netflix generuje 1/5 całego ruchu w Internecie, a co dopiero teraz, w czasie ogólnoświatowego piwniczenia
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...