Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

 

Właśnie obejrzałem i śmiało mogę polecić. Bardzo dobry i kolejny udany film Netflixa. Świetnie zagrany, nie tylko Sandler pokazał klasę, intensywny, trzymający widza w napięciu do samego końca. Fabularnie również dobrze, no i moje odkrycie, Julia Fox. Kto jeszcze nie widział, śmiało może szykować się na kawał porządnego kina.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, YETI napisał:

 

Właśnie obejrzałem i śmiało mogę polecić. Bardzo dobry i kolejny udany film Netflixa. Świetnie zagrany, nie tylko Sandler pokazał klasę, intensywny, trzymający widza w napięciu do samego końca. Fabularnie również dobrze, no i moje odkrycie, Julia Fox. Kto jeszcze nie widział, śmiało może szykować się na kawał porządnego kina.

 

A ja mam mieszane uczucia. Film jest strasznie chaotyczny, szybki i pędzi jak oszalały, autentycznie się zmęczyłem po obejrzeniu. Jest raptem kilka chwil wytchnienia a tak to Sandler biega, krzyczy, biega, krzyczy, biją go, on bije, biega, krzyczy.

 

Kreacja faktycznie bardzo dobra, bo gość jest uosobieniem Człowieka Sku.rw.iela i życiowego nieudacznika, który wpadł w nałóg i ma cały świat w du.pie byleby dostał co chce. 

 

Do tego Nowy Jork z drugiej, tej mało pokazywanej strony. No i ta nowa laska Fox :obama:

 

Fajnie, że pojawia się coś takiego na Netflixie, ale żeby Mesjasz? Niee. 

Odnośnik do komentarza

Żaden mesjasz, ale bardzo dobry film, taki na 8/10. Fakt, jest głośno i chaotycznie, ale mi to nie przeszkadzało. Niektóre sceny, zwłaszcza te u jubilera są bardzo fajnie nakręcone. Mała powierzchnia, na której znajduje się kilka postaci, które ciągle się przekrzykują i wyma(pipi)ą rękami. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.02.2020 o 18:02, chris85 napisał:

:mog:

 

 

 

 

A propos odkrywania różnych rzeczy - ja 2 tygodnie temu zorientowałem się że przy wyłączonym TV naciskając przycisk NETFLIX/Amazon na pilocie TV się odpali od razu przechodząc do apki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...