Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, blantman napisał:

Tak swoją drogą dawno tak dużo syfu nie musiałem przewalać na Netflix aby znaleźć coś dobrego. Nie wiem czy to wina corony czy ogólna tendencja.

Na polskim Netflixie jest straszny wysyp gównianych filmów rodzimych, ale widocznie jest popyt na to. Niestety, już klasyków coraz mniej wrzucają.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Plugawy napisał:

Na podstawie Dukaja coś się szykuje. Książki nie czytałem, ale teaser robi nadzieję na coś wartego obejrzenia.

 

 

Ja czytałem. To ze Starości Aksolotla.

Tyle, że to się nie dzieje w książce prawie w ogóle.

Tzn. niby na chwilę wspominają o czymś co ma się dziać w tym serialu, ale to tylko w prologu.

No i cóż dla samej fabuły książki nie ma to żadnego znaczenia.

Więc jak Dukaj jakoś w tym nie maczał palców, to będzie to raczej próba podpięcia się pod książką, w której właściwie chodzi o coś zupełnie innego.

Edytowane przez Basior
.
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Basior napisał:

Ja czytałem. To ze Starości Aksolotla.

Tyle, że to się nie dzieje w książce prawie w ogóle.

Tzn. niby na chwilę wspominają o czymś co ma się dziać w tym serialu, ale to tylko w prologu.

No i cóż dla samej fabuły książki nie ma to żadnego znaczenia.

Więc jak Dukaj jakoś w tym nie maczał palców, to będzie to raczej próba podpięcia się pod książką, w której właściwie chodzi o coś zupełnie innego.

Widziałem, że jednak wydali książkę. Najwyraźniej ebook nie schodził xD

Dobre to? Bo widzę mieszane opinie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, McDrive napisał:

Widziałem, że jednak wydali książkę. Najwyraźniej ebook nie schodził xD

Dobre to? Bo widzę mieszane opinie.

Mi się podobało w miarę, ale do moich ulubionych Czarnych Oceanów albo Innych Pieśni nie ma startu.

To jest bardziej dłuższe opowiadanie.

No i bardzo fajny pomysł na to, że to był interaktywny ebook z mnóstwem odnośników, kodów qr itp.

Dlatego w książce strony po lewo są przeznaczone na to co w ebooku byłoby przypisem w dymku (dużym) albo linkiem, kodem qr.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...