Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.04.2020 o 07:13, chris85 napisał:

Wygląda spoko, premiera w piątek. 

 

Całkiem przyjemny akcyjniaczek. Fabuła cienka jak herbata parzona czwarty raz z tej samej torebki, ale cała reszta na wysokim poziomie. 

Sceny walk, choreografia, sekwencje strzelania, zdjęcia - nie ma się do czego przyczepić. 

Generalnie całość wygląda trochę jak przeniesione na ekran misje z Call of Duty a dodając do tego nazwiska osób, które były w film zaangażowane (czyli ekipa maczająca palce w Avengersach) to nie ma lipy. 7/10

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, krupek napisał:

Faktycznie, dobrze sie to ogląda, taki one man army fight, bardzo dużo akcji i ciekawy klimat w tych indyjskich rejonach.

 

Fajnie sie go ogladalo, choc zakonczenie bylo przewidywalne, ale i tak warto do piwa.

 

Od wczoraj jest juz Kierunek Noc. Obejrzalem dwa pierwsze odcinki i mi podeszlo, dzisiaj bedzie kolejny.

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, krupek napisał:

Ciekawe, czy czeka nas teraz przyrost fanów koszykówki i kolejki do orlików.

Może to i lepiej niech się trochę poruszają i kondycji nabiorą :)

Swoją drogą ciekawe czy w każdym odcinku będzie przeswietlany inny zawodnik , jak na razie zgrabnie to im wychodzi i kapitalnie jest to ukazane.

Edytowane przez Rezoo7
Odnośnik do komentarza

The Last Dance. 6 epizodów pękło w trzy dni. Jeden z najlepszych sportowych dokumentów jakie było mi dane obejrzeć. Życie ciągle pisze najlepsze scenariusze i oby nigdy się, to  nie zmieniło. 

Od siebie polecam jeszcze ten film, co prawda o innym geniuszu, ale pamiętam, że równie udany. Niestety nie ma go na Netflix. 

 

https://www.filmweb.pl/film/Bruce+Lee+-+to+ja-2012-643680

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Pajda napisał:

Kierunek noc :banderas:

 

Dawno nie obejrzałem całego serialu za jednym posiedzeniem. Majstersztyk i obok afterlife jedno z lepszych odkryć.

Bardzo przeciętny serial niestety. Początek zapowiada coś naprawdę dobrego a potem postaci zaczynają się zachowywać jak kretyni, tworzą sztucznie napompowane dramaty i czar pryska. I jeszcze ten

Szyc

na samym końcu :rotfl:

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.05.2020 o 08:09, Pajda napisał:

Kierunek noc :banderas:

 

Dawno nie obejrzałem całego serialu za jednym posiedzeniem. Majstersztyk i obok afterlife jedno z lepszych odkryć.

Może nie majstersztyk dla mnie, ale fajnie się oglądało. Wreszcie jakieś sf w którym za zagładę nie odpowiada wirus, roboty lub meteoryt.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.05.2020 o 11:18, XM. napisał:

Oglądał już ktoś Eddy?

Jestem po dwóch odcinkach. Jeżeli mogę coś powiedzieć to najwyżej wstępna opinie. Holland gra wybornie, muzyka jest świetna ale sama historia nie porywa. Liczyłem z powodu nazwiska twórcy na coś pokroju whiplash ale to nie ten level. Może przez moje zbyt wysokie oczekiwania serial mnie nie porwał. Na pewno nie jest to zły serial ale spodziewałem się więcej. W każdym razie będę oglądał dalej a to już coś:)

 

 

Last dance po 6 epach to mój ulubiony dokument na Netflix. Czekam na następne 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.05.2020 o 08:20, Paolo de Vesir napisał:

Summertime

 

Eh, błękitne niebo, woda jak galaretka i młodziutkie Włoszki w czasie wakacji. :banderas: Wczoraj dwa odcinki siadły za jednym razem, dzisiaj kolejne dwa z chęcią obejrzę.

Kurde, a to się rozkręca jakoś potem? Obejrzałem jeden odcinek i jest fajny włoski klimat i sceneria, ale trochę telenowelą zajeżdża.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...