Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz nie na netflixie. W sumie smieszne to jest teraz jak sie patrzy jaka ta platforma przebyla droge, od symbolu domowej rozrywki do synonimu tandety i gowna obesranego.

Nie jestem nawet w stanie wskazac jakiegos dobrego serialu ktory by tam powstal w ostatnich latach, nawet nie chodzi o jakis wybitny ale zwyczajnie taki ktory by sie dalo ogladac.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Faka napisał:

Do przewidzenia, gówniany serial, murzynstwo, chujostwo lgbt i inne gówna spedalone. Co mogło pójść nie tak? To gówno nawet nie miało nic wspólnego z RE, poza nazwą. Wincyj chujni lpg. 

Stwory, więcej niż w filmach nawet, bardzo dobrze zrobione.

Kiczowate sceny z dronami.

Wielki zmutowany aligator.

Nieśmiertelność postaci po upadkach i postrzeleniach.

Ukryte laboratoria.

Tyran.

Idiotyczne zachowania bohaterów.

 

Trochę wspólnego miało, oczywiście mówię o całej serii.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, _Red_ napisał:

Możliwe, że tak, dlatego przesiadam się na D+.

:kekw:

 

D+ to ci od Marvela, She-hulka, Lokiego, Hawkeyea gdzie bohaterowie avengersow stanowia tlo do ponizania przez jakies randomowe zenskie odpowiedniki, nawet mimo, ze to ich ksywy w wiekszosci stoja w tytule serialu? Ok.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, _Red_ napisał:

Możliwe, że tak

No są dobre produkcje, które nie mają żadnych lewackich wątków typu znienawidzone lgbt. Z ostatnich lat The Ranch i F is for the family, które nawet drwią z takich aspektów i tutaj upośledzone jest gadanie, że KIEDYŚ W BUNDYCH TO BYŁO, DZIŚ BY NIE PRZESZŁO, ale to głównie opinie ludzi, którzy oglądają Rolnik szuka żony, czy Sprawę dla reportera, a o Netflixie wyrobili sobie opinie z forum. Z ostatnich produkcji, które oglądałem to Unsolved i kilka o futbolu amerykańskim w szkołach średnich, gdzie pole do popisu na wątki lgbt było duże, a jednak nic takiego się nie znalazło.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Pupcio napisał:

Czarny Wesker xDDDDDDDDDDDDDDD

 

PAWCIO TO JEST POSTAĆ FIKCYJNA NIE PROBLEMU ŻEBY WESKERA GRAŁ CZARNOSKÓRY AKTOR

stfu fujarro :daddy:

 

pupcio nie udawaj głupszego niż jesteś :)

 

odnosiłem się do postu faki, który sugerował, że "wincyj lpg", jakby to właśnie było powodem, dla którego serial RE był chujowy. Wesker mógłby być biały (btw Lance Reddick w roli weskera to był chyba najmocniejszy punkt tego gówna), żółty albo trans kobietą, nie zmieni to, że scenariusz, reżyseria i netflixowa jakość produkcji sprawiło że to było 2/10 gówno. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Figaro said:

 

Squid Games i to tyle.

Obejrzalem 3 odcinki i to bylo tak przewidywalne, schematyczne i nudne, ze nie moglem sie zmusic do ogladania dalej. Przeciez jakby cos takiego nakrecili na Zachodzie, czy nawet w Polsce, to by zostalo obsmiane i mialo recenzje na poziomie 2/10, cos w stylu takich tandetnych produkcji typu Rekiny Mutanty Atakuja. A ze serial chinski, no coz, ten sam przypadek co seria Yakuza w naszej branzy :kaz: 

Edytowane przez Il Brutto
  • Plusik 2
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Il Brutto napisał:

Obejrzalem 3 odcinki i to bylo tak przewidywalne, schematyczne i nudne, ze nie moglem sie zmusic do ogladania dalej. Przeciez jakby cos takiego nakrecili na Zachodzie, czy nawet w Polsce, to by zostalo obsmiane i mialo recenzje na poziomie 2/10, cos w stylu takich tandetnych produkcji typu Rekiny Mutanty Atakuja. A ze serial chinski, no coz, ten sam przypadek co seria Yakuza w naszej branzy :kaz: 

To w końcu schematyczne, czy nic innego podobnego w Europie nie powstało w końcu? Dla mnie ten serial był świeży, pomysłowy i fajnie pokazywał psychikę człowieka.

Odnośnik do komentarza

Residen Evil skasowany, Netflix jest gównem. Dobrze, że pozbyłem się tej platformy lata temu.

To jest właśnie przykład jak chujowo robić diwesity i szkodzić tym samym mniejszością. W połączeniu z chujowym wszystkim to wyszło jak wyszło i dobrze, że był hejt i kasacja. Trzeba jebac takie produkcie. Gdzieś czytałem, że oni zrobili jakiś randomowy serial o zombie, a na ostatniej prostej, jak już okazal się gównem, to szybko dorobili do tego otoczkę marki RE, żeby się to jakoś sprzedało. Reddick to końca nie wiedział, że gra postać z jakiejś gry xD

 

 

PS. Kilka stron temu jakaś banda marudziła na Rodzinę Adamsów i że Gomez jest Meksem. No ja jebie xD

Spoiler

The On-Screen History of "The Addams Family" - ReelRundown

Na ten serial akurat czekam, bo trailer nie jebał gównem a obsada jest idealna. Pewnie N zjebie na etapie scenariusza

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, gekon napisał:

PS. Kilka stron temu jakaś banda marudziła na Rodzinę Adamsów i że Gomez jest Meksem. No ja jebie xD

  Ukryj zawartość

The On-Screen History of "The Addams Family" - ReelRundown

Na ten serial akurat czekam, bo trailer nie jebał gównem a obsada jest idealna. Pewnie N zjebie na etapie scenariusza

Narzekaja Ci co tylko dwa filmy z Raulem Julią widzieli.

adams.JPG.384ccd0613fad62761a7c84525e27b32.JPG

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...