Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.07.2022 o 22:20, _Red_ napisał:

Good Doctor robi się coraz bardziej męczący, jestem na trzecim sezonie. Shaun zamiast rozwijać się społecznie, staje się coraz bardziej zacofany i cringowy. Może to i realistycznie odzwierciedla jego zaburzenia, ale chowam głowę w sweter przy tych jego randkach czy meltdownach na sali operacyjnej. Będzie jeszcze bardziej irytujący później?

 

Jeszcze dodam, że cały czas miałem dejavu z powodu dr Park (Koreanca). No jak tylko coś gadał to w głowie miałem od razu jakieś niezidentyfikowane obrazy, ale za cholerę nie mogłem skojarzyć. Potem skumalem, że dubbingował głównego ziomka ze Sleeping Dogs <3

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 hours ago, _Red_ said:

 

Jeszcze dodam, że cały czas miałem dejavu z powodu dr Park (Koreanca). No jak tylko coś gadał to w głowie miałem od razu jakieś niezidentyfikowane obrazy, ale za cholerę nie mogłem skojarzyć. Potem skumalem, że dubbingował głównego ziomka ze Sleeping Dogs <3

Ale olśnienie. Haha, a ja ciągle mam z tyłu głowy, że skądś znam ten głos :)

wleciał nowy sezon 4. Początek to korona wirus.

Odnośnik do komentarza

Woodstock 99 - dokument zwięźle opisujący wydarzenia na ostatnim woodstocku. Każdy odcinek to jeden dzień festiwalu, pokazane jest jak chciwość organizatorów przeradza sie w chaos rozwścieczonego tłumu. Dużo oryginalnych zdjęć i osób bezpośrednio zaangażowanych w organizacje. Typowy dobry, nie rozwleczony dokument od netflixa. Nawet końcowa konkluzja o woke itp. nie psuje odbioru.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, dee napisał:

Znając Netflix to pewnie sporo jest podkoloryzowane, zmontowane pod jakąś tezę twórców.

 

Właśnie, że z tym jest nieźle, bo główny zarzut to nie rozpierdol tylko molestowanie kobiet, nabuzowani biali meżczyźni i tak wogóle to ten woodstock bezpośrednio przyczynił sie do powstania ruchu woke. Ale tego jest dosłownie chwila w 2 ep. I końcówka 3 ep. Reszta jest git, dużo cycków i pyrtków :szopenhauer:

Odnośnik do komentarza

Oglądaliście Johna Wicka made in Korea tj Carter? Całkiem spoko, nawet lepszy od hamerykańskiego blockbustera  Gray Mana. Logiki tam żadnej, ale czy w tego typu filmach, czyli "zabili go i uciekł" ktoś jej wymaga? Najważniejsze, że film rozrywa. Fajne prowadzenie kamery i oczy puszczane w kierunku graczy gier komputerowych.

Podobało się mnie, aż jestem zdziwiony, że to z Netflixa...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem 4 sezon Good Doctor i ogólnie po za kilkoma odcinkami to słabizna. Co odcinek praktycznie to samo. Wszystko się musi kończyć happy endem. Dużo lekarskiego bełkotu. Polityki i innych motywów wepchniętych na siłę. Nie wiem czy to po tym, że obejrzałem The Scrub's i przejrzałem na oczy czy po prostu ten sezon taki średni. 

 

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...