Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Il Brutto napisał:

Obejrzalem 3 odcinki i to bylo tak przewidywalne, schematyczne i nudne, ze nie moglem sie zmusic do ogladania dalej. Przeciez jakby cos takiego nakrecili na Zachodzie, czy nawet w Polsce, to by zostalo obsmiane i mialo recenzje na poziomie 2/10, cos w stylu takich tandetnych produkcji typu Rekiny Mutanty Atakuja. A ze serial chinski, no coz, ten sam przypadek co seria Yakuza w naszej branzy :kaz: 

Wpis.

Też nie rozumiem tego zachwyta.Sam pomysł ciekawy, ale już scenariusz, postacie, relacje między nimi....no mocno średnie.

No i te tłumaczenie po raz kolejno tych samych rzeczy oraz flashbacki z sytuacji, które wydarzyły się kilka minut wcześnie,żeby tylko czasem widz się nie pogubił w tej "zagmatwanej" intrydze.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, krupek napisał:

Dodali fajne dokumenty, o transferze Luisa Figo do Realu i o And1 początkach streetball. Ciekawe, czy w tym roku wyjdzie ten zapowiadany o Kobem Bryantcie.

Na AND1 czekałem bo kiedyś byłem fanatykiem, dalej na dysku mam wszystkie Mixtape  :banderas:

 

Jeszcze mam to i jak by mi to żona wyrzuciła to był by chyba rozwód

Spoiler

IMG_0711.thumb.JPG.722249d8730aaba43233e6956ce434cf.JPG

IMG_0706.thumb.JPG.03a656d6376d3cc2d5aea2745c7f6623.JPG

 

Edytowane przez BRY@N
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przechwytywanie.JPG.2a95aa84076e6984e3e275f71bebf7bd.JPG

 

Cytat

Netflix ogłasza, że zrobił dziesięcioodcinkowy serial komediowy o pracownikach ostatniej funkcjonującej wypożyczalni z dawnej sieci Blockbuster. "Blockbuster" będzie można zobaczyć na Netflix od 3 listopada.

Wrzesień roku 2000. Dwóch założycieli Netfliksa (Marc Randolph i Reed Hastings) oraz ówczesny dyrektor finansowy (Barry McCarthy) otrzymują wiadomość, że mogą się spotkać z zarządem największej sieci wypożyczalni filmów, Blockbuster. Panowie próbowali zorganizować to spotkanie od miesięcy. Netflix cienko przędł, bo ich pomysł na wypożyczanie DVD przy pomocy przesyłek pocztowych rozwijał się obiecująco, ale niewystarczająco prężnie żeby przynosić zyski nawet po kilku latach działalności. Groziło im bankructwo. Próbowali więc podjąć współpracę z Blockbusterem i zaoferować im swoją wiedzę o rynku internetowym. Blockbuster ewidentnie nie traktował ich pomysłu na biznes zbyt poważnie i miesiącami ignorował prośby o spotkanie. W końcu jednak zaproszono przedstawicieli Netfliksa na rozmowę w siedzibie głównej Blockbustera w Dallas. Następnego dnia o 11.30. Problem w tym, że netfliksowa ekipa musiała się tam dostać z Kalifornii, co zajęłoby jakieś niecałe 12 godzin. Kolejny przejaw arogancji ludzi z Blockbustera, którzy czuli się pewnie na rynku i pokazywali to na każdym kroku. Zdesperowana ekipa z Netfliksa, żeby zdążyć na spotkanie, zdecydowała się na wynajęcie samolotu za 20 tysięcy dolarów, co w tamtym momencie było dla nich całkiem bolesnym kosztem.
Polecieli, zobaczyli imponującą siedzibę Blockbustera, zanurzyli się w luksusie, spotkali się z zarządem, przedstawili swoje pomysły związane z internetem i zaoferowali sprzedanie im Netfliksa za 50 milionów dolarów.
Zostali wyśmiani. Usłyszeli też, że „cała ta histeria z .com jest totalną przesadą”.
Marzec roku 2021. (Amerykański) Netflix wrzuca dokument o ostatniej działającej filii Blockbustera.
Dość brutalna riposta.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
On 8/27/2022 at 11:09 AM, Pupcio said:

No bo Lance jest giga koksem więc sie nie dziwie. Serial jest chujowy dla tego że robił go netflix nie ma co tu dopisywać lgbt, czarnoskórych i innych. Ci ludzie nie powinni mieć do czynienia z kinem

Taki giga koks, a myślałem, że to serial na podstawie filmów a nie gry

Odnośnik do komentarza

Oderwij wzdłuż linii - kto nie widział to niech rzuca wszystko i leci oglądać. Czyste złoto w szambie gówna. Włoska animacja. Jest dubbing PL, który daje radę. Pierwszy odcinek może nie porwać, ale później to jest karuzela śmiechu i płaczu. Dawno tak prawdziwego, życiowego serialu nie oglądałem. Cudo. Tylko 6 odcinków. Must have.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Equilibrium (2002). No jednak klasyka do mnie przemawia ostatnio. Świetny dystopijny klimat, interesujący koncept chemicznej "kastracji" z emocji, bardzo satysfakcjonująca choreografia pistoletowa z naleciałościami matrixowymi. Włączyłem z ciekawości, a zostałem do napisów końcowych bez planu na spędzanie czasu przed tv.

  • Plusik 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...