Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wreszcie coś ciekawego od netflixa?

 

Cytat

Evan Peters jako Jeffrey Dahmer, autentyczny seryjny morderca, który przez 13 lat zabił kilkanaście osób. Za serial odpowiada Ryan Murphy („American Horror Story”, „Ratched”) i sądząc po gęstym, mrocznym zwiastunie, nie będzie to łatwy do strawienia thriller o kolejnym groźnym socjopacie. I nie powinien taki być, bo Dahmer był wyjątkowo zwyrodniałą osobą, ćwiartował swoje ofiary, dopuszczał się na nich nekrofilii i kanibalizmu, a części ich ciał konserwował w formalinie.

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mitra napisał:

Czy tylko mi Netflix spadł z rowerka na tv? WebOs i po uruchomieniu apki czarny obraz i nic więcej.

 

Wymuś zamknięcie aplikacji i uruchom ją ponownie. U mnie na B8 śmiga elegancko, właśnie oglądam Cyberpunka.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Wymuś zamknięcie aplikacji i uruchom ją ponownie. U mnie na B8 śmiga elegancko, właśnie oglądam Cyberpunka.

Odinstalowałem apke i na nowo zainstalowałem. Czarny obraz utrzymuje się około minuty. Akurat siedziałem na forumku pisząc i się uruchomiło z bólem. Później znowu minuta ładowania do profilu i działa. Dodatkowo wskoczyła propozycja na wskoczenie na wyższy plan.

Odnośnik do komentarza

Cyberpunk: Edgerunners - Najlepsze co sie mogło przytrafić temu uniwersum. Widać ten japoński posrany styl który pasuje do mieszkańców Night City. Warstwa wizualna jest świetna, muzyka robi dobrze, lokacje, hud i wiele smaczków z gry potwierdzają, że odwalił ktoś kawał dobrej roboty. Polecam oglądać z angielskim dobbingiem bo jest niezły i chyba bardziej pasuje klimatem. 

KrajowyZnakJakosci_Logo_JPEG.jpg.2b0760f0662c4847dcc6d42d46443511.jpg

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mitra napisał:

Odinstalowałem apke i na nowo zainstalowałem. Czarny obraz utrzymuje się około minuty. Akurat siedziałem na forumku pisząc i się uruchomiło z bólem. Później znowu minuta ładowania do profilu i działa. Dodatkowo wskoczyła propozycja na wskoczenie na wyższy plan.

 

Odłącz TV od kontaktu, czasem to pomaga, czasem tak LG ma, że dostaje jakiegoś errora i średnio idzie tam coś naprawić, oprócz odłączenia od kontaktu. 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Dud.ek napisał:

Cyberpunk: Edgerunners - Najlepsze co sie mogło przytrafić temu uniwersum. Widać ten japoński posrany styl który pasuje do mieszkańców Night City. Warstwa wizualna jest świetna, muzyka robi dobrze, lokacje, hud i wiele smaczków z gry potwierdzają, że odwalił ktoś kawał dobrej roboty. Polecam oglądać z angielskim dobbingiem bo jest niezły i chyba bardziej pasuje klimatem. 

KrajowyZnakJakosci_Logo_JPEG.jpg.2b0760f0662c4847dcc6d42d46443511.jpg

Kiedyś sobie zrobie rewatch po angielsku chociaż japoński imo też pasuje do nighto city

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.09.2022 o 13:05, mcp napisał:

Dahmer bardzo dobry, ciężki, mocny, niewygodnie się to ogląda.

 

Słusznie powiedziane. Oglądanie wzbudza mocny niepokój, muzyka, kolorystyka, statyczne kadry, bez jump scare'ów tylko czysty popierdolenizm głównego złego. W głowie się nie mieści co gość odpierdalał. 

 

Jedyny zarzut to typowo Netflixowe rozwleczenie tematu aż na 10 odcinków, co można by spokojnie zamknąć w 5.

Odnośnik do komentarza

Żona włączyła dzisiaj na wieczór Dahmer :reggie:

 

Czytałem obie części Mindhuntera itp. książki, więc nic mnie tu raczej nie zaskoczy, bym nawet powiedział, że to taka wersja "lite" jeżeli chodzi o seryjnych morderców, ale serial zrealizowany kapitalnie.

 

Quicksilver daje radę.

 

 

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Dahmer petarda. 
Faktycznie miejscami zwalnia i trochę się przeciąga, ale i tak top dla mnie.

Warto poczytać więcej na necie, bo ja miałem lekki niedosyt.

 

Broad Peak.

Aktorzy na plus, kręcenie pod K2 w bazie na plus, ale zabrakło mi emocji w tym filmie i samej walki przy zejściu. Końcówka pozostawiła niesmak. Mimo ze nie wróciło 2, to film kręci się przy jednej osobie i jego wew rozterkach i niedokończonej kwestii wejścia w złotych czasach himalaizmu.

Temat mi znany, bo swego czasu ostro wciągnąłem temat z książek, neta, wypowiedzi żyjących, filmów.

Polecam z tego miejsca film „Jurek” który jest o legendzie tamtego okresu. 
Wielicki z tym wąsem figo fago, ale ciekawie opowiada. Za najlepszego w tej dziedzinie uważam Wojtka Kurtyke, totalnie oderwany od reszty. Ale on szukał tam czegoś innego. 
Hejzer notabene świętej pamięci dobrze skomentował ta złota erę polskiego himalaizmu- my tam pojechaliśmy i się zabiliśmy, bo żniwa 80/90 były srogie.

Polecam temat nawet jak ktos nie jestem fanem gór i wspinaczki. 
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...