Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Sedrak napisał:

A przepraszam to o czwarty chodziło. Np. Murphy i akcja z samochodem była piękna i śmiałem się do rozpuchu. Czy Park i pozostawienie jej na parkingu ;) ale np. Clair nie mogę znieść. 

Czekam teraz na New Amsterdam, bo jednak pomimo podobnego klimatu wydaje się być ciekawszy. 

Nie lubię właśnie takich postaci jak Clair - nic mnie tak nie wkurwia.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.08.2022 o 06:21, Sedrak napisał:

A przepraszam to o czwarty chodziło. Np. Murphy i akcja z samochodem była piękna i śmiałem się do rozpuchu. Czy Park i pozostawienie jej na parkingu ;) ale np. Clair nie mogę znieść. 

Czekam teraz na New Amsterdam, bo jednak pomimo podobnego klimatu wydaje się być ciekawszy. 

 

Wymieklem na tej netflixowej papce, tzn. odcinku s04e09, w którym pacjentem był(a) transplciowa kobieta, która po zostaniu facetem był(a) jednocześnie gejem, w związku partnerskim z innym gejem i wyszło, że pan(i) trans nie ma guza w brzuchu, ale jest w ciąży i obaj gejowie (w tym przypominam, że jeden w ciąży...) szczęśliwie stwierdzili "będziemy tatusiami", podczas gdy lekarze uśmiechali się wzruszeni, w tle grała rodzinna muzyka.

 

No ja jebie, jeszcze nie dorosłem do takiego mindfucka.

 

Autystyczny Shaun tez był confused, gdyż dziwiło go dlaczego facet uważa się za geja skoro ma z innym facetem stosunek waginalny. Nie chcę żyć na tym świecie...

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, _Red_ napisał:

 

Wymieklem na tej netflixowej papce, tzn. odcinku s04e09, w którym pacjentem był(a) transplciowa kobieta, która po zostaniu facetem był(a) jednocześnie gejem, w związku partnerskim z innym gejem i wyszło, że pan(i) trans nie ma guza w brzuchu, ale jest w ciąży i obaj gejowie (w tym przypominam, że jeden w ciąży...) szczęśliwie stwierdzili "będziemy tatusiami", podczas gdy lekarze uśmiechali się wzruszeni, w tle grała rodzinna muzyka.

 

No ja jebie, jeszcze nie dorosłem do takiego mindfucka.

 

Autystyczny Shaun tez był confused, gdyż dziwiło go dlaczego facet uważa się za geja skoro ma z innym facetem stosunek waginalny. Nie chcę żyć na tym świecie...

Niestety w czwartym sezonie to każdy odcinek odnosi się do takich akcji - lgbtq+, konflikty rasowe, ciągle upokarzanie białych i na dobicie Clair. Fajnie się zaczynał serial, ale teraz to jakiś odchyl ze strony twórców poszedł - skoro jest równouprawnienie to powinny być też normalne przypadki, a tu ciągle gej/lesba/baba z hóiem i nazywanie białych rasistami.

 

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Sandman obejrzany. Ciekawy i mogę polecić i zdziwiony jestem, że to robił netflix, a nie HBO. Fajny klimat, ale oczywiście od piątego odcinka gejoza wywaliła poza skalę :pawel: Motyw z 

Spoiler

usunięciem kłamstwa i nagle wszyscy mają ochotę na homo związki był chyba pisany przez kogoś bez matury, ale z dużym zamiłowaniem do Freuda:facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.08.2022 o 11:07, XM. napisał:

Niestety w czwartym sezonie to każdy odcinek odnosi się do takich akcji - lgbtq+, konflikty rasowe, ciągle upokarzanie białych i na dobicie Clair. Fajnie się zaczynał serial, ale teraz to jakiś odchyl ze strony twórców poszedł - skoro jest równouprawnienie to powinny być też normalne przypadki, a tu ciągle gej/lesba/baba z hóiem i nazywanie białych rasistami.

 

 

Jakoś poszedłem za ciosem i lecę z piątym sezonem i jest o wieeeele lepszy niż ten gniot czwarty sezon.

 

Jednak brak tej pysdy Clair zrobił swoje in plus.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy odcinek drugiej serii Untold o zmarłej dziewczynie, która nie istniała BDB.

 

Aż trudno uwierzyć, że Netflix puścił dokument o transie, który zrujnował karierę heteroseksualnego sportowca ;)

 

Dokument o Woodstock 99 oglądałem z zapartym tchem. Najlepszy był ten dysonans opinii organizatorów z tym co się faktycznie działo.

 

66270173.thumb.jpg.b8da02c6fbc261d9882240816f913416.jpg

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.08.2022 o 01:03, Shen napisał:

Dzienna zmiana - akcyjniak klasy B z wampirami, ale dobrze zrealizowany, sceny akcji na wysokim poziomie. Jak ktos ma ochote na odmóżdzacz to polecam.

Dokładnie, warto obejrzeć dla fajnych scen akcji, humor momentami tryhard ale szybko zleciało te 100 minut filmu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Życie jest za krótkie, żeby marnować 100 minut:potter:

 

Jak ja nienawidzę Netflixa. A wyobraźcie sobie, że jestem lewakiem (kulturowo społecznie) i oglądam dla rozrywki Porady różowej Brygady. Anthony:gsr:

 

Ale N przegina bardzo tę swoją amputowaną przerobioną na waginę pałę. Dobrym przykładem był wspomniany wyżej Good Doctor. Dobry 1 sezon, który potem chyba został przejęty przez N i się zaczęło. 3 sezon to straszna padaka robiona tanim kosztem i niesamowicie wkurwia przedstawianie wątków politycznych. Czasami miałem wrażenie, że oglądam jakiś lewacki Teleranek (takie to dla dzieci jakieś) a nie serial medyczny. Olałem, szkoda życia. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...