Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.02.2018 o 10:18, sprite napisał:

A kto w ogóle ogląda recenzje od tej gównianej babki?

Czemu tak ostro? Czym ci podpadła? :unknown:

 

W dniu 28.02.2018 o 13:59, Słupek napisał:

Ciekawe kiedy Better Call Saul nowy sezon wrzucą.

Pewnie wtedy kiedy będzie miał premierę w USA :P A tak serio, to 4. sezon będzie miał premierę dopiero w drugiej połowie roku (mówi się o wrześniu).

Odnośnik do komentarza

Serial jest bardziej na podstawie serialu z lat 60-tych. Film z 1998 też powstał na jego bazie. Sam film słaby ale miał dwa dobre elementy: Garry'ego Oldmana (świetnie wypadł jako zły) i Lacey Chabert (rukałbym ją w tym kombinezonie nawet jeśli miała wtedy 16 lat)

5032b3a0e8ace5abef459ef8c2cdb082.gif

 

Fajnie, że pomimo kilku kluczowych wspólnych elementów tło fabularne netflixowego serialu będzie nieco inne.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.02.2018 o 12:07, chris85 napisał:

U mnie aplikacja w telewizorze też wariuje. Podczas oglądania, zaczyna nagle buforować, po czym zatrzymuje się na 25% i wywala problem z siecią. Pamiętam, że już kiedyś miałem taki problem, ale zniknął po kilku dniach. 

 

W dniu 9.02.2018 o 12:09, _Be_ napisał:

Ja też to mam, ale zwalałem na połączenie sieciowe z routerem ;/ 

 

nie wiem czy nadal wam swiruje, ale ja dzis przeczytalem, ze UPC zmienilo porty z ipv4 na ipv6, co powodowalo problemy z m.in. netflixem. po szybkiej rozmowie z konsultantem na czacie i prosbie o zmiane portow na ipv4 problem ustapil i netflix smiga jak wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
10 godzin temu, Qvstra napisał:

 

 

nie wiem czy nadal wam swiruje, ale ja dzis przeczytalem, ze UPC zmienilo porty z ipv4 na ipv6, co powodowalo problemy z m.in. netflixem. po szybkiej rozmowie z konsultantem na czacie i prosbie o zmiane portow na ipv4 problem ustapil i netflix smiga jak wczesniej.

Podłączyłem router kablem do TV i jak na razie 4K smiga ok także chyba nie mam problemów, ale w sumie nie korzystam ostatnio z Netflixa odkąd mam HBO GO

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, _Be_ napisał:

Podłączyłem router kablem do TV i jak na razie 4K smiga ok także chyba nie mam problemów, ale w sumie nie korzystam ostatnio z Netflixa odkąd mam HBO GO

ale już przestań co chwila powtarzać że masz hbo go i nie oglądasz netflixa. Niektórzy wiele miesięcy mają hbo go i tam też nie ma co oglądać. Obecnie amazon prime u mnie rządzi :D Tobie też hbo go w końcu się znudzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

ale już przestań co chwila powtarzać że masz amazon prime i nie oglądasz hbo go. Niektórzy wiele miesięcy mają amazon prime i tam też nie ma co oglądać. Obecnie youtube u mnie rządzi :D Tobie też amazon prime w końcu się znudzi.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
16 minut temu, blantman napisał:

ale już przestań co chwila powtarzać że masz hbo go i nie oglądasz netflixa. Niektórzy wiele miesięcy mają hbo go i tam też nie ma co oglądać. Obecnie amazon prime u mnie rządzi :D Tobie też hbo go w końcu się znudzi.

HBO GO HBO GO HBO GO HBO GO HBO GO HBO GO HBO GO HBO GO

 

Trzeci i ostatni sezon Love ląduje na Netflixie 9 marca

 

 

:banderas: 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...