Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądał ktoś "Dom z papieru"? Ponoć mega dobry serial i się zastanawiam..
Mocne 7/10. Początek bardzo dobry, później drażnią glupstewka, nielogiczne zachowania poszczególnych postaci, które w grupie która zdecydowała się napaść na bank, po prostu nie powinny się wydarzyć. Poza tym kilka fajnych zwrotów akcji i trzeba dodać, że serial nie kończy się na pierwszym sezonie.

Jeżeli nie masz do nadrobienia jakiegoś bardzo dobrego serialu, to śmiało oglądaj.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, balon napisał:

Jestem po dwóch odcinkach Bloodline. Od dawna miałem na liście ale co chwile coś mnie odciągało aby zacząć. W końcu odpaliłem no k urwa Panie Jeremiaskzu jakie te dwa pierwsze odcinki były dobre:banderas:

 

Przecież tam nic kompletnie się nie wydarzyło XD  syn marnotrawny wraca do domu, serial dopiero się zaczyna, gdy zaczną "paczki przerzucać", będziesz wiedział o co chodzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.03.2018 o 18:41, balon napisał:

Czemu? Może dlatego, że nie gra w reklamach, serialach made in TVN czy filmach Vegi? ;)

 

Ja choćby za to mocno szanuję. Inna sprawa, że ostatnio ciężko mi wchodzi polskie kino.

Odkopuję, bo teraz dopiero widzę. Pisałem o Więckiewiczu... dlaczego nie mogę na niego już patrzeć?
Jakoś tak się trafia, że co jestem w kinie na polskim filmie, to zawsze go widzę. Jakby już nie było innych aktorów.

http://www.filmweb.pl/person/Robert.Wieckiewicz

Ja go i tak zapamiętałem jako typa z Samego Życia:)

Odnośnik do komentarza

Outsider - oglądałem w nocy i kolejny zawód od netflixa, zaczyna się świetnie, pierd.olnięcie od razu na początku, brutalność yakuzy, ale na końcu okazuje się że to film o niczym lol, 5+/10. 
Czekam na Anihilacje 12 marca, musi się w końcu udać!

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, krupek napisał:

Miał ktoś taki problem z apką w Smart TV, że aplikacja Netflixa normalnie się uruchamia i krzaczy się i wywala po 3-4 sekundach po otworzeniu filmu? Ktoś się z tym spotkał?

Internet w UPC?

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, krupek napisał:

Vectra, a to coś może być na rzeczy w internetem? Na kompie śmiga normalnie.

Ja tak mam na aplikacji Netflix w tv.  Dlatego oglądam na PlayStation. Jakiś czas było ok, potem znowu zaczęło się yebac. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...