Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam wlozylem wiekszosc kasy w etfy SPY + VTI, wycofalem z DAX na te chwile. Takie czekanie na spadek dla mnie nie ma sensu, ludzie gadaja o zalamaniu ale to chyba poki co takie pobozne zyczenia

ladnie idzie do gory NVIDIA, kupilem miesiac temu i dzisiaj juz 15% do przodu, zaraz bedzie split to moze znowu wzrosnie, przynajmniej tak pierdola jacys znawcy

Odnośnik do komentarza

OK chyba będę bankrutem. 50k w pizdę wyparuje, nasdaq nie zatrzymuje się ani na moment od ponad miesiąca. Wczoraj lekki dip mi dał nadzieje na dalszy spadek ale oczywiście wykupiony momentalnie i dzisiaj znów kolejny rekord. Żegnam koledzy, trzeba było kupować na górce jak małpa a nie udawać mądrego.

 

obraz.png.977479109c144ac50ba1fbb1800fbe02.png

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Czoperrr said:

OK chyba będę bankrutem. 50k w pizdę wyparuje, nasdaq nie zatrzymuje się ani na moment od ponad miesiąca. Wczoraj lekki dip mi dał nadzieje na dalszy spadek ale oczywiście wykupiony momentalnie i dzisiaj znów kolejny rekord. Żegnam koledzy, trzeba było kupować na górce jak małpa a nie udawać mądrego.

 

obraz.png.977479109c144ac50ba1fbb1800fbe02.png

Kolega popłynął jak Rafał Zaorski. 

Odnośnik do komentarza

Może rozważ zamknięcie przynajmniej części tej pozycji? Teoretycznie ta pionowa krecha, która się rysuje od kilku lat powinna prędzej czy później pie rdolnąc i technicznie to nawet wydawać by się mogło, że jesteśmy już blisko. Ale czy Biden w swojej pierwszej kadencji na to pozwoli? Ja osobiście wątpię. Choć wzrosty, jeśli będą, to nie tak spektakularne jak za Trumpa. Takie mam zdanie. Trzymaj się. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Mustang napisał:

A nie jest tak, że większość osób odłożyła od początku 2020 sporo kasy, jeszcze nie zaczęła jej na serio wydawać i można oczekiwać niebawem jeszcze większej konsumpcji?

Właśnie to jest powód aktualnej inflacji, wzrostu kosztów materiałów budowlanych, mieszkań etc. W 2020 każdy albo remontował albo budował. 

Odnośnik do komentarza

FED nie zmienia polityki w najbliższym czasie więc wzrosty będą kontynuowane. Mała korekta być może przyjdzie ale na nieszczęście dla mnie nie na Nasdaq, którego ogarnęła mania kupowania i rekordy bije głównie dzięki Apple, Amazonowi i Google. Inflacja nie ma znaczenia, znaczenie ma zwiększona produkcja iphonów...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...