Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Mejm napisał:

Dla mnie pisanie, ze "no pis ch.ujow ale pare rzeczy zrobili dobrze" to jak pisanie, ze hitler moze i wywolal wojne i zamorodwal miliony istnien ale przynajmniej drzewa w parkach byly ladnie przyciete.

 

Ale robiąc porównania to może jednak trzymajmy się jakieś sensownej skali, a nie odlatujmy w stratosferę, ok? Sorry, ale nie można traktować poważnie takich stwierdzeń.

Obecnemu stanu rzeczy, że opozycja jest tak fatalna jest winny nie kto inny, jak Tusk oddając partię w ręce kogoś takiego jak Schetyna i samemu jadąc na zachód. I co ja poradzę, że obecnie po stronie opozycji nie ma żadnego sensownego polityka, kiedy po stronie PiS w tym momencie widzę takowych kilku. Nie łykam taniego populizmu "trzeba głosować na PO, byle nie na PiS!". Nie głosowałem na PiS w żadnych z ostatnich wyborów, nie wiem jak zagłosuję w następnych, poza prezydenckimi: jak wystartuje Magierowski, to ma mój głos z automatu.

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Shago napisał:

I co ja poradzę, że obecnie po stronie opozycji nie ma żadnego sensownego polityka, kiedy po stronie PiS w tym momencie widzę takowych kilku.

No i kto tam jest taki sensowny? Oczywiście chodzi mi o jakiś 1st tier co ma na coś wpływ, a nie jakiś samorządowców.
Zresztą co ja pierdole, tam nikt nie ma na nic wpływu tylko ten karaczan.
Że ludzie jeszcze po tych latach tego nie czują, że obecny PiS to Kaczyński, który jest porostu złym i wynaturzonym (chorym?) człowiekiem nie znającym realiów normalnego życia, nie liczący się z niczym i nikim (ok trochę z rydzykiem). 
 

@Faka możesz na słówko?

 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Shago napisał:

 

Ale robiąc porównania to może jednak trzymajmy się jakieś sensownej skali, a nie odlatujmy w stratosferę, ok? Sorry, ale nie można traktować poważnie takich stwierdzeń.

Obecnemu stanu rzeczy, że opozycja jest tak fatalna jest winny nie kto inny, jak Tusk oddając partię w ręce kogoś takiego jak Schetyna i samemu jadąc na zachód. I co ja poradzę, że obecnie po stronie opozycji nie ma żadnego sensownego polityka, kiedy po stronie PiS w tym momencie widzę takowych kilku. Nie łykam taniego populizmu "trzeba głosować na PO, byle nie na PiS!". Nie głosowałem na PiS w żadnych z ostatnich wyborów, nie wiem jak zagłosuję w następnych, poza prezydenckimi: jak wystartuje Magierowski, to ma mój głos z automatu.

Nikt nic nie pisal o opozycji. Piszemy o pisie i o tym jak sprawuje wladze. Opozycja to mnie najmniej obchodzi bo czy maja pomysl na rzadzenie czy nie to ja tego nie wiem. Nie wiem tez czy Biedron nie zrobi z sejmu klubu sado maso albo czy Holownia nie wprowadzi 10h religii. Wiem natomiast jak rzadzi pis i dla mnie niezrozumiale, a wrecz naiwne, jest pisanie, ze tam sa jacys ludzie z sensem skoro ta partia to jest kolonia zergow podpieta pod jeden hivemind.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, balon napisał:

No i kto tam jest taki sensowny? Oczywiście chodzi mi o jakiś 1st tier co ma na coś wpływ, a nie jakiś samorządowców

 

 

 

3 minuty temu, Mejm napisał:

Wiem natomiast jak rzadzi pis i dla mnie niezrozumiale, a wrecz naiwne, jest pisanie, ze tam sa jacys ludzie z sensem skoro ta partia to jest kolonia zergow podpieta pod jeden hivemind.

 

Minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau wykonuje kawał dobrej roboty.

Tak samo Mariusz Błaszczak dobrze ogarnia to i owo.

Minister Tchórzewski bardzo ogarnięty gość od energetyki.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Shago napisał:

Minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau wykonuje kawał dobrej roboty.

No z Węgrami fakt mieliśmy do wojny dobre stosunki.

 

Jakieś sukcesy? Czy same ogólniki?

6 minut temu, Shago napisał:

Tak samo Mariusz Błaszczak dobrze ogarnia to i owo.

Minister Tchórzewski bardzo ogarnięty gość od energetyki.

Ooo faktycznie niezłe sukcesy i osiągnięcia. Przekonałeś mnie :) 

 

Spoiler

blaszczak, prawa reka kaczki, lewa to byrudzisnki. Dwóch największych aparatczyków i egzekutorów poleceń Jarka. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, balon napisał:

No i kto tam jest taki sensowny? Oczywiście chodzi mi o jakiś 1st tier co ma na coś wpływ, a nie jakiś samorządowców.
Zresztą co ja pierdole, tam nikt nie ma na nic wpływu tylko ten karaczan.
Że ludzie jeszcze po tych latach tego nie czują, że obecny PiS to Kaczyński, który jest porostu złym i wynaturzonym (chorym?) człowiekiem nie znającym realiów normalnego życia, nie liczący się z niczym i nikim (ok trochę z rydzykiem). 
 

@Faka możesz na słówko?

 

 

 

Ale co? Ja tylko mogę powiedzieć, że nie chcę takiego rządu, który za pracowanie i byciem pracodawcą jest karane w postaci bardzo wysokich podatków, taki pis po prostu wkurwia mnie i wszystkich przedsiębiorców, jakoby praca była gównem i jest poniżej pasa wg pisowskiego kołchoza z wiejskiej. Nic nie robienie, branie socjalu po samą mordę i śmianie się w twarz w każdego pracownika, który zapierdala na leniów, żeby mieli te swoje 13, 14-stki i inne barbórki. Chuj z takim polskim systemem. 

Odnośnik do komentarza

@Shago Wymieniłeś dwa istotne segmenty naszego państwa jak zbrojeniówka i energetyka które leżą i kwiczą. Do tego ministra który był zamieszany w aferę ostrołęcką. Rau aparatczyk pisowski przyklaskujący każdej decyzji rządu, nie ważne czy jest korzystna patrz obrona zmian w prawie wprowadzanych przez PIS. Zresztą po Waszczykowskim każdy będzie dobrze odbierany. 

 

Wymień proszę co zmieniło się na plus za rządów tych dwóch panów w energetyce i zbrojeniówce. Szczególnie ta druga mnie ciekawi, pracowałem w niej 8 lat i została za rządów PISu zwyczajnie zgnojona. A trzyma się na powierzchni tylko i wyłącznie dzięki zamówieniom zagranicznym. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, balon napisał:

No z Węgrami fakt mieliśmy do wojny dobre stosunki.

 

Jakieś sukcesy? Czy same ogólniki?

Ooo faktycznie niezłe sukcesy. Przekonałeś mnie :) 

 

Tchórzewski?

- Baltic Pipe

- Farmy wiatrowe na bałtyku

- rozbudowa gazoportu

- Wszystko wskazuje na to, że dopnie elektrownie atomową

 

Rau?

- Stosunki z Turcją

- Wizyta w Iranie, że ocieplić wizerunek Polski i dopiąć deal na ropę jak zniesione będą sankcje

- Wizyta w Indiach

- Jest ceniony na świecie

 

Błaszczak?

- Doprowadzanie do końca bardzo istonych programów modernizacyjnych (Wisła, Narew, Miecznik, ZSSW-30, Borsuk, Ottokar-Brzoza, wszystko wskazuje na Wilka z Koreą)

 

Ale cóż, każdy chce widzieć swoją bańkę i się w niej zamknąć :dunno:

Edytowane przez Shago
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Shago napisał:

 

Tchórzewski?

- Baltic Pipe

- Farmy wiatrowe na bałtyku

- rozbudowa gazoportu

- Wszystko wskazuje na to, że dopnie elektrownie atomową

 

Rau?

- Stosunki z Turcją

- Wizyta w Iranie, że ocieplić wizerunek Polski i dopiąć deal na ropę jak zniesione będą sankcje

- Wizyta w Indiach

- Jest ceniony na świecie

 

Błaszczak?

- Doprowadzanie do końca bardzo istonych programów modernizacyjnych (Wisła, Narew, Miecznik, ZSSW-30, Borsuk, Ottokar-Brzoza, wszystko wskazuje na Wilka z Koreą)

 

Ale cóż, każdy chce widzieć swoją bańkę i się w niej zamknąć :dunno:


Z drugiej strony pogorszenie stosunków z DE, USA, UE czyli naszymi największymi sojusznikami. 
 

Lizanie doopy Orbana, stosunki z Turcją? Jakie stosunki? Że się spotkali? Indie? Na huj to komu? Wycieczka?

Iran? Wycieczka. Jaki deal? Kiedy? Tam nie doszło do wiążących ustaleń.

 

Ziom przecież polityka zagraniczna jest w 100% zależna od wizji Kaczyńskiego i jego poglądów geopolitycznych. Tutaj nie ma miejsca na kreatywność. Naprawdę sądzisz, że jest inaczej? 
Zresztą z Iranem Putin już się układa, na co im Kaczyński, jak mogą z Putinem dealować.


Piszesz, że nie głosowałeś na nich, a z drugiej strony jakieś śmierdo akcje podnosisz do rangi sukcesów (przy tylu porażkach), czyli jak typowy pisowski beton.

 

Niestety zostaje w swojej bańce. Nie przekonałeś mnie.
 

 

Odnośnik do komentarza

Powiem tyle, pis chuja daje, dał i będzie dawał krajowi, czyli paździerz i chuj. To gówno pisowskie i partia z rodem prlu nic dobrego nie daje ludziom, zwłaszcza tych pracowitych, którzy muszą na garbach dźwigać chujnię pisowską. Jebać te raue, te tchórzewskie i inne kurwy pisowskie. A dziwne, że jeszcze nikt kurwa nie wspomina o piekarniach i tych wszystkich piekarzy, gdzie im tak wyjebały rachunki za gaz. Pierdolone gówno, aż się tylko striggerowałem, za co te pierdolone pisowskike gówna polityczne sobie przypisują zasługi. Chuj im na mordę. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, balon napisał:

Z drugiej strony pogorszenie stosunków z DE, USA, UE czyli naszymi największymi sojusznikami. Lizanie doopy Orbana, stosunki z Turcją? Jakie stosunki? Że się spotkali? Indie? Na huj to komu? Wycieczka?

Iran? Wycieczka. Jaki deal? Kiedy? Tam nie doszło do wiążących ustaleń.

 

Ziom przecież polityka zagraniczna jest w 100% zależna od wizji Kaczyńskiego i jego poglądów geopolitycznych. Tutaj nie ma miejsca na kreatywność. Naprawdę sądzisz, że jest inaczej?


Piszesz, że nie głosowałeś na nich, a z drugiej strony jakieś śmierdo akcje podnosisz do rangi sukcesów (przy tylu porażkach), czyli jak typowy pisowski beton.

 

Niestety zostaje w swojej bańce. Nie przekonałeś mnie.

 

Tchórzewski, Rau, Błaszczak zepsuli stosunki z USA? WTF?! Ciekawe kiedy? :kekw:

 

No mam głęboko w pompce czy kogoś tutaj przekonałem. Przynajmniej w porównaniu do większości tutaj nie wpisuję się w wojenkę PO vs PiS.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Shago napisał:

 

Tchórzewski, Rau, Błaszczak zepsuli stosunki z USA? WTF?! Ciekawe kiedy? :kekw:

 

No mam głęboko w pompce czy kogoś tutaj przekonałem. Przynajmniej w porównaniu do większości tutaj nie wpisuję się w wojenkę PO vs PiS.

Nie, nikt z nich, bo oni za to realnie nie odpowiadają.

Kaczyński popsuł, ponieważ nie lubi czarnych (zresztą on białych też nie lubi, bo on ogólnie ludzi nie lubi), do tego Obama dobrze dogadywał się z UE, która jak wiem jest największym wrogiem kaczana. 

Kaczyński? Rau

Spoiler

s

 

Odnośnik do komentarza

Obama? Ten, co poluzował Rosji, co skończyło się aneksją Krymu + zdobyciem wpływów na Bliskim Wschodzie? Czy to ten, który poluzował Niemcom, co doprowadziło do budowy NS2 i ich szkodliwej i absurdalnej polityki anty atomowej i prorosyjskiej bo mieli tani gaz, czego skutki widzimy dzisiaj? Aha :).

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza

Tylko, że Kaczyński (PiS) nie popsuł stosunków z Obamą, a USA (i całą zachodnią Europą + Czechami). Obama był pewno tylko powodem lub „środkiem do celu” tego zjeba.
 

Teraz widać jak Putin odjebał wojnę na kogo pomoc Kaczyński i jego sługusy liczą. 
I nie, nie są to Indie, Iran, Turcja czy inny San Escobar

Odnośnik do komentarza

W polityce zagranicznej nie ma nic za darmo i jest niewiele wiarygodności. Trzeba jednak być sprytnym i umieć się zachować oraz budować relacje, choćby ze względu na sąsiada jakiego mamy. 
 

Zresztą nie ma co tu dyskutować. Podstawą polityki zagranicznej powinny być dobre relacje z najbliższymi sąsiadami, z którymi ma się najwiecej powiązań biznesowych, kulturowych czy historycznych. 
 

Powiem, szczerze, że po tych kilku latach PO byłem już nimi zmęczony. Jak wygrał PiS to ich nie jebałem (mino że  je głosował na nich), dałem szansę. No i naprawdę niech niż wypierdalają. Formuła z Kaczyńskim jest bardzo zła. Już tego nie chcę. 
 

Dobrego wieczoru. Spadam na film :lapka:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Shago napisał:

 

 

Minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau wykonuje kawał dobrej roboty.

Tak samo Mariusz Błaszczak dobrze ogarnia to i owo.

Minister Tchórzewski bardzo ogarnięty gość od energetyki.

o fpizdeczkę! Grubo. Tu widzę nie ma dyskusji jak to są te sensowne osoby z pis.

 

Poza tym o czym tu rozmawiamy? Trzeba być przedszkolakiem i nie ogarniać realiów, żeby uważać tam w pis kogokolwiek za samodzielnego. 

 

Ja sensownych postaci z pisu nie znam żadnych, ale znam kilku szkodliwych i niebezpiecznych. A choroba psychiczna w polityce jest gorsza niż bezczynność, więc dzięki za wszystko, ale zostaję przy moim głosowaniu na bezczynne mniejsze zło 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Shago napisał:

 

Tchórzewski?

- Baltic Pipe

- Farmy wiatrowe na bałtyku

- rozbudowa gazoportu

- Wszystko wskazuje na to, że dopnie elektrownie atomową

 

Rau?

- Stosunki z Turcją

- Wizyta w Iranie, że ocieplić wizerunek Polski i dopiąć deal na ropę jak zniesione będą sankcje

- Wizyta w Indiach

- Jest ceniony na świecie

 

Błaszczak?

- Doprowadzanie do końca bardzo istonych programów modernizacyjnych (Wisła, Narew, Miecznik, ZSSW-30, Borsuk, Ottokar-Brzoza, wszystko wskazuje na Wilka z Koreą)

 

Ale cóż, każdy chce widzieć swoją bańkę i się w niej zamknąć :dunno:

 

I co z tymi Indiami? Na słoniu chociaż Zbycha Hau posadzili, w Tadż Mahal fotki były? O, i z Iranem  się dogadywał, ale zrobimy to wbrew embargo na ichniejszą ropę narzuconego przez USA? I stosunki z Turcją mamy świetne, geez.

 

Zabrakło mi w tym wyliczeniu normalnych państw, jak: Belgia, Holandia, Francja, Finlandia, Szwecja, Norwegia, Kanada, Australia.

 

Aleeee, przecież to są kraje zgniłego zachodu, gdzie pederaści chodzą po ulicach i gwałcą dzieci, więc nie dziwi mnie pocieszanie się dobrymi stosunkami z państwami autorytarno-totalitarnymi (Iran, Turcja) lub poje.banymi (Indie).

A co do zakupów Błaszczaka, to fajnie, że kupuje. Szkoda, że po pisowsku - urra burra, byle w tvp co tydzień był materiał co kupiliśmy, tylko jak potem zajrzeć pod pierzynkę, to nogi od kolan wystają, bo kołderka króciutka. No ale to jest miś na miarę naszych możliwości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...