Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

widze kabi, że mamy podobny tok myślenia, nie od dziś wiadomo, że wielkie umysły myślą podobnie.

ja mam bitcoiny bo sie z robotami kojarzą. nie wymuszajcie u mnie wyjaśnienia ciągu myślowego jak do tego doszedłem xd

Odnośnik do komentarza

Przecież ten LSK w stosunku do BTC od początku stycznia tylko się umacnia? Bo chyba nie patrzycie na ceny altów w dolarach xd

Jako jeden z niewielu na zielono na coinmarketcap. Ogólnie to dobra inwestycja jak ktoś go brał myślę.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, raven_raven napisał:

Przecież ten LSK w stosunku do BTC od początku stycznia tylko się umacnia? Bo chyba nie patrzycie na ceny altów w dolarach xd

Jako jeden z niewielu na zielono na coinmarketcap. Ogólnie to dobra inwestycja jak ktoś go brał myślę.

Do tej pory patrzylem tylko na dolary, bo irytuja mnie zmiany kursow, jak jeszcze mialbym na 1 alcie up, wymienial na BTC gdzie bylby dol to okazaloby sie ze niby +50%, ale przy powrocie na BTC -75... (pipi)ac - do tej pory znacznie lepiej bylo nawet alty za Thetery opychac.

 

Dla przykladu jak ktos w zeszlym roku kupil LSK za BTC, to co z tego, ze mu Lisk zrobil tyle procent, skoro BTC gryzie podloge od 3 tyg. Jakby chcial wrocic na BTC to (pipi) by mial, a nie zarobek.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Od 3 tygodni gryzie podłogę, od 2 miesięcy i więcej są wzrosty :D. Jak patrzysz tylko od momentu szalonego wzrostu to wiadomo, że masz perspektywę bardzo pesymistyczną.

 

Ja na to patrzę tak: wszystko zależy od BTC. Jak BTC urośnie, to wszystko urośnie. Jak BTC zmaleje, to wszystko zmaleje. Jak inwestujesz więc w krypto, to tak czy siak zależysz od btc, ale można zyskać więcej inwestując w alta, który od btc lepiej sobie radzi.

Odnośnik do komentarza

Nie na "inną krypto", tylko na BTC. Od niego wszystko zależy, nie można na niego nie zwracać uwagi. Jeśli ci LSK spada tak jak teraz to nie znaczy, że LSK jest ch,ujowy tylko znaczy, że BTC spada i ciągnie wszystko ze sobą i sam LSK i to co się dzieje wokoło niego nie ma tutaj nic do rzeczy, bo to nie jest przyczyna spadków. To też znaczy, że na pewno ten spadek w stosunku do USD nie powinien być powodem do pozbycia się go, bo do BTC sobie bardzo dobrze radzi. Jak (i jeśli) ktypto się odbiją to wszystko się odbije.

 

Nie interesować się BTC można chyba tylko wtedy kiedy w ogóle się nie interesuje kryptowalutami.

Odnośnik do komentarza

No tak, masz racje, ale to tylko pokazuje sile tych wszystkich projektow, bo co ma taki Ripple do BTC, moze byc milion pozytywnych newsow, super zapowiedzi, nowe wspolprace, Use Case - jedno (pipi)niecie BTC i mozna gielde zamknac. xD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No to zależy czy w stosunku do BTC się umacniał :usmiech:. Raczej tak patrząc długofalowo. Tak samo ETH czy XMR. To znaczy, że to jest projekt, który jest czymś więcej niż tylko zwykłym altem. Albo że przynajmniej ludzie w to wierzą. 

 

Co innego jak masz jakiegoś (pipi)-alta od dawna. Jest duża szansa, że przez cały rok BTC i cały rynek go ciągnęły w górę licząc w USD, więc niby zyskałeś, a przy tym i tak ciągle się osłabiał w stosunku do BTC i tak naprawdę była to niezbyt dobra inwestycja.

No ale tak, gdyby BTC je,bło teraz bardzo nisko to wszystko inne by też poleciało na łeb na szyję. Póki co tak rynek wygląda.

Pytanie tylko czy to takie niezwykłe? Gdyby USD je,bło to też by był cyrk nie z tej ziemii, bo wszystko by za sobą pociągnął.

Odnośnik do komentarza

Nic się nie utrzymało na grudniowym pułapie. Nie żebym się znał, ale ocenianie czegokolwiek przez pryzmat szalonej górki, gdzie BTC potrafił bić rekord o $3,000 w ciągu kilku godzin... no nie jest to najlepszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MaZZeo napisał:

 

Przecież już je.bła, od szczytu spadek jest około 40%.

No to to jest jak sam piszesz spadek. Ja mam na mysli je.bniecie takie, ze btc zjedzie do 1000$ a z tych 1500 kryptowalut zostanie moze z 50-100. Poki co nic takiego nawet na chwile nie mialo miejsca.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, raven_raven napisał:

Nic się nie utrzymało na grudniowym pułapie. Nie żebym się znał, ale ocenianie czegokolwiek przez pryzmat szalonej górki, gdzie BTC potrafił bić rekord o $3,000 w ciągu kilku godzin... no nie jest to najlepszy pomysł.

ETH nie spadło jakoś strasznie w porównaniu do BTC, a XRP miało sporo większą górkę niż XLM.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Mejm napisał:

No to to jest jak sam piszesz spadek. Ja mam na mysli je.bniecie takie, ze btc zjedzie do 1000$ a z tych 1500 kryptowalut zostanie moze z 50-100. Poki co nic takiego nawet na chwile nie mialo miejsca.

 

Ja myślę że nigdy bitcoin tak nagle nie spadnie. Dopóki jest używany do rozliczeń z alt coinami dopóty będzie w czubie ale IMO ethereum w tym roku go wyprzedzi i będzie rzeczywiście spadał w dłuższym terminie. Natomiast sam market cap mimo że jest duży i w ciągu ostatnich paru miesięcy wzrósł 3krotnie to i tak rynkowi kryptowalut bardzo daleko do tego co się dzieje na forexie chociażby.

 

Oczywiście moja opinia jest na podstawie szklanej kuli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...