Skocz do zawartości

Schorzenia po trzydziestce


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

A mi coś chrupie z tyłu głowy/górnej części szyi przy skręcie głowy w lewo przy końcowej fazie. Nie ma przy tym żadnego bólu, ale wkorwia strasznie. Samo nie przejdzie bo już ponad pół roku to mam, na rtg nic nie wyszło. Byłem na dwóch masażach i też nie pomogło. Po basenie chyba mi się to stało, pływałem dosyć długo kraulem i łapałem powietrze na jedną stronę. Dziwne, wcześniej też tak pływałem i nic mi nie było. Może do jakiegoś kręgaża trzeba iść? Nie mam 30 lat jakby co.

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

No to _M_ ładnie trafił z poradą dla maratończyka xD

 

Przypomina mi się porada lekarza, który zdalnie opisywał wyniki badań krwi.

Cholesterol miałem minimalnie ponad górną granicę, to od razu bezmyślnie padło "zaleca się dietę i wysiłek fizyczny".

Niestety w portalu Luxmed brakowało opcji "odpowiedz lekarzowi" w stylu "Zdefiniuj co masz na myśli przez dietę, bo liczenie makrosów mam od lat w małym palcu. Do tego regularne treningi 3x w tygodniu"

Odnośnik do komentarza

Teraz każdy fizjoterapeuta po magisterce ma prawo wykonywania masażu. Fizjoterapeuci nalewaja też wodę do kapieli kwasowęglowych robią okłady np z borowiny i kilkaset innych zabiegów zlecanych przez lekarza. Jezeli leczycie sie w prywatnych gabinetach gdzie są zatrudnieni dwaj lekarze na krzyż plus recepcjonistka/rejestretorka to macie taki pogląd a nie inny. Nic mi się nie popier.doliło panie Mejm,  pracuję że tak powiem w branży i mam dosyć szeroki przegląd jeżeli chodzi o kompetencje fizjoterapeutów, łącznie z tą że jako jedyna dotąd mi znana grupa zawodowa potrafią cytować kodeks pracy nawet przez sen. 

Odnośnik do komentarza

Typie, pan Red szanowny pisal o problemie z kurzajkami. Z tym problemem idziesz do pana doktora dermatologa. Pan doktor dermatolog mowi ci, ze to kurzajka i ze ma tutej takie o cos co robi pssss i ze ci tym porobi te kurzajke i ona zniknie.

 

A ty nie wiem czemu (acz sie domyslam) nie ogarniasz, ze mowisz o zabiegu krioterapii miejscowej, gdzie owszem stosowany jest ciekly azot, ale po pierwsze stosuje sie go do schlodzenia a nie do wywolania martwicy, a po drugie stosowany jest przy bolach miesni/kregoslupa/stawow itd. I tak, wtedy ten zabieg wykonuje fizjoterapeuta. Azotem. Ale nie slyszalem o przypadku aby fizjoterapeuta usuwal kurzajki. Przy twoim toku myslenia fizjoterapeuci robia wymyslne potrawy kuchni fusion bo tam tez stosuje sie ciekly azot.

 

Takze popierdo.lilo ci sie zdrowo. Chyba, ze ktos inny potwierdzi, ze do usuniecia kurzajek dermatolog oddelegowal go do fizjoterapeuty.

Odnośnik do komentarza

Dyskopatia szyjna, ale doktorek powiedział, że to nie od tego i on nie wie. Miałem to już wcześniej i nic takiego nie było. Z dnia na dzień się to stało, wcześniej żadnych objawów, teraz też się nie nasila i ciągle jest tak samo.

 

Raz mi coś "pykneło" i na chwile ustało. Jak głowę ułożę w poziomie potrząc się w ziemie to jest normalnie i nic nie chrupie.

Odnośnik do komentarza

U mnie dyskopatia lędźwiowa :( Po tygodniowej rehabilitacji jest lekka poprawa, ale szału nie ma, a najgorsze jest to, że teraz to już do końca życia człowiek jest uwarunkowany tym, że musi o siebie dbać, żeby sobie większej krzywdy nie zrobić. Przynajmniej jest jakaś motywacja do powrotu do zdrowego trybu życia...

Odnośnik do komentarza

Dostękałem się do stanu używalności po dwóch tygodniach nieustannego bólu w krzyżu, kiedy mi coś tam "pykło" i do kibla chodziłem na czworaka. Najgorsze jest to uczucie, że wiesz, że każda rzecz może doprowadzić do bólu i musisz uważać na każdy ruch i robić dziesięciopunktowy biznes plan jak masz coś podnieść z podłogi. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.12.2017 o 12:55, kacprzak1991 napisał:

Jeśli gadacie o kurzajkach to jedna milem na boku stopy. Leczyłem ta ok 2 lata. U rodzinnego bylo mrożenie które pomogło po paru tygodniach na ok pół roku. Później wkurzony olalem sprawę i jak się srogo rozrosło to poszedłem prywatnie. Zapłaciłem a babka mi zaaplikowała taka dawkę azotu ze wieczorem miałem babla który wystawał dosłownie na jakieś 3cm. Wszystko było wypełnione krwią i zapewne naderwaną kurzajka. Serionw życiu nie czułem większego bólu normalnie mną targało jak opętana dzi*ką. Miałem już podejrzenia ze to jakaś gangrena i noga mi gnije i będzie trzeba ja uciąć ^^ gdzie bym jej nie dotknął to cała napier... No ale ból przeszedł a kurzajka zniknęła i nie mam jej już z 2 lata jak nie lepiej emoji6.png

 

Tak troche po czasie ale jak ktoś kiedyś będzie miał problem z kurzajka to polecam diabelski kamyk po kilku dniach było po problemie sama zniknęła nawet nie wiem dokładnie kiedy. U rodziny i znajomych też pomogło wszystkim polecam.

Odnośnik do komentarza

Mnie tydzień temu coś chyba jebło w krzyżu bo mnie lewy półdupek bolał tak po chuju i jeszcze promieniował na plecy oraz lewą nogę.

W ostatni piątek jak się położyłem do sesyjki w Xenobald 2 to potem 10 minut z kanapy wstawałem drąc się na głos z bólu.

'Olfen' uratował sytuację i już prawie śladu nie ma.

 

Starość nie radość :[

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Masorz napisał:

Mnie tydzień temu coś chyba jebło w krzyżu bo mnie lewy półdupek bolał tak po chuju i jeszcze promieniował na plecy oraz lewą nogę.

W ostatni piątek jak się położyłem do sesyjki w Xenobald 2 to potem 10 minut z kanapy wstawałem drąc się na głos z bólu.

'Olfen' uratował sytuację i już prawie śladu nie ma.

 

Starość nie radość :[

Rwa kulszowa :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...