Skocz do zawartości

Schorzenia po trzydziestce


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Trzymaj się i walcz z całych sił!!! Spędzaj czas z rodziną i przyjaciółmi. Miej wiarę, że się uda bo pozytywne nastawienie dużo pomaga. Jeszcze pisząc te słowa przyszła córka i się przytuliła do mnie mówiąc, że mnie kocha. Oczy mi się zeszkliły  Trzymam kciuki z całych sił.

Odnośnik do komentarza

Aż miło się to czyta. Piękne słowa. Marzę o tym aby moja córka powiedział mi coś takiego. Aby zdążyła mi to powiedzieć. Abym zdążył to usłyszeć. Na razie dopiero zaczyna mówić i nie wiem ile czasu zajmuje taka nauka mówienia. Mam nadzieję że niezbyt długo. Rozkleiłem się.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, _Red_ napisał:

Jesli masz otwartą jakąś zbiórkę na wsparcie leczenia typu Siepomaga to wrzuc linka, forumowicze nie raz już okazywali pomoc, a domyslam się, że kazdy dodatkowy grosz się przyda, jeśli tylko może przybliżyć do wyzdrowienia.

Chciałem to samo napisać. @JeDaj dawaj linka, nie krępuj się. Wielu z chęcią się dołoży.

Odnośnik do komentarza
Jesli masz otwartą jakąś zbiórkę na wsparcie leczenia typu Siepomaga to wrzuc linka, forumowicze nie raz już okazywali pomoc, a domyslam się, że kazdy dodatkowy grosz się przyda, jeśli tylko może przybliżyć do wyzdrowienia.

Nie mam czegoś takiego. Na razie starcza na normalne funkcjonowanie. Nawet nie wiem o co mógłbym w takiej zbiórce prosić. I na co? Fakt, wieczne l4 nie pomaga. Myślałem nad zrobieniem badań genetycznych, ale koszt (jeśli dobrze się zorientowałem) takich badań nastawionych na terapie celowaną to około 20k. Nie sądzę aby udało mi się to w jakikolwiek sposób sfinansować. Myślę że nawet zbiórka nie wiele tutaj pomoże. Koszt jest porażający. Ale dzięki za sugestię. Zastanowię się. Być może warto spróbować i mieć jakiś atut w dalszej walce.
Odnośnik do komentarza

Myślę, że 20k na badania pękłoby raz dwa, zasiegi zbiórek potrafią być niesamowite w mediach społecznościowych. Ostatnio dorzucalem do zbiorki celującej w 8 milionów złotych na leczenie małego dziecka i było już chyba 90% środków osiągniętych :)

 

Takze glowa do gory i akurat tutaj pieniądz na badania, leczenie, terapie itp. może byc na wagę złota. Powodzenia!

 

Np. siepomaga.pl, pomagam.pl

 

ps.

jak na forum jeszcze udzielał się milan to rzucil linka do chyba 8latka, co juz mial jakies czwarte stadium raka (niestety nie pamietam detali), terapii za zebrane środki miał mnostwo, wymeczyl się bardzo, ale wszystko pomogło i żył dalej :)

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, JeDaj napisał:

Aż miło się to czyta. Piękne słowa. Marzę o tym aby moja córka powiedział mi coś takiego. Aby zdążyła mi to powiedzieć. Abym zdążył to usłyszeć. Na razie dopiero zaczyna mówić i nie wiem ile czasu zajmuje taka nauka mówienia. Mam nadzieję że niezbyt długo. Rozkleiłem się.

 

Dla mnie i forumka jesteś najdzielniejszym userem jaki tu był! Nie wiem ile pożyjesz kolego ale wiedz, że nie zapomnę o Tobie i do zdrowaśki Cię dołożę w razie czego więc spoko - Święty Piotr Cię wpuści do niebios. :lapka: Kurwa sam płaczę. 

 

Dziewczynki z reguły o wiele szybciej zaczynają mówić niż chłopcy więc dasz radę! :cool:

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Rtooj napisał:

Gdybym mógł oddałbym Ci rok życia jeDaj.


Dzieki. Gdyby się tak dało, znalazło się ze 20 osób to byłbym przeszczęśliwy. Starczyło by czasu na wszystko. Choć pewnie na koniec i tak by się okazało że jednak tego czasu nadal jest za mało. Jednak człowiek podświadomie chciałby być na tym świecie jak najdłuższej w otoczeniu najbliższych. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, _Red_ napisał:

Myślę, że 20k na badania pękłoby raz dwa, zasiegi zbiórek potrafią być niesamowite w mediach społecznościowych. Ostatnio dorzucalem do zbiorki na cel chyba 8 milionów złotych na leczenie małego dziecka i było już chyba 90% środków osiągniętych :)

 

Takze glowa do gory i akurat tutaj pieniądz na badania, leczenie, terapie itp. może byc na wagę złota. Powodzenia!

 

Np. siepomaga.pl, pomagam.pl

 

ps.

jak na forum jeszcze udziela się milan to rzucil linka do chyba 8latka, co juz mial jakies czwarte stadium raka (niestety nie pamietam detali), terapii miał mnostwo, wymeczyl się bardzo, ale wszystko pomogło i żył dalej :)

 

 


Ja jestem społecznościowym randomem. Na fb mam 5 znajomych. Na Twitterze w ogóle. A na forach to większość tylko czytam i udzielam się bardzo rzadko. Zreszta tutaj też. Moje zasięgi są zerowe. Dlatego taka zbiórka w moim wykonaniu może być sromotną porażką. Jednak po waszych postach zrobię risercz co do dokładnej ceny takich badań i być może coś zrobię. Mocno się zastanowię. 

Edytowane przez JeDaj
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Jednego i drugiego mi nie brakuje, ale np. widzę po siłowni, że jeden brak jest wyżej od drugiego i np. chodząc czuję, że nacisk na prawej stonie jest nieco inny niż na lewej. Poszedłbym z ciekawości, w ramach profilaktyki którą zacząłem w wieku lat 30. 

Idz nie pierdol, wizyta to tylko 120zł https://rehaprestige.pl/

 

o jezu, dopiero przeczytałem post @JeDaj , już dwóch kumpli z mojego rocznika 87 zaliczyło chemie, jeden węzły węzły chłonne a drugi białaczka. Obaj wyszli  z tego, ale była wczesna diagnoza. Jedyne co moge powiedziec to trzymaj sie. :frog:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, JeDaj napisał:


Ja jestem społecznościowym randomem. Na fb mam 5 znajomych. Na Twitterze w ogóle. A na forach to większość tylko czytam i udzielam się bardzo rzadko. Zreszta tutaj też. Moje zasięgi są zerowe. Dlatego taka zbiórka w moim wykonaniu może być sromotną porażką. Jednak po waszych postach zrobię risercz co do dokładnej ceny takich badań i być może coś zrobię. Mocno się zastanowię. 

Głowa do góry i zakładaj zbiórkę zobaczysz co się będzie działo jak każdy puści po znajomych. 

Odnośnik do komentarza

Nie mam za bardzo zasięgów w social media ale chętnie podam dalej. Rzadko kiedy czytam takie historie i jakoś mnie to rusza ale strasznie przykro mi się to czytało @JeDaj , trzymaj się i zdawaj relacje, życzę Ci wszystkiego najlepszego.

 

Róbcie koledzy badania. Ja rok temu tuż przed wybiciem 30 zrobiłem Czas Dla Zdrowia w Luxmedzie i zbadali mnie od góry do dołu. Pilnujcie tego i róbcie coś takiego regularnie i dbajcie o siebie po prostu.

 

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MaZZeo napisał:

Róbcie koledzy badania. Ja rok temu tuż przed wybiciem 30 zrobiłem Czas Dla Zdrowia w Luxmedzie i zbadali mnie od góry do dołu. Pilnujcie tego i róbcie coś takiego regularnie i dbajcie o siebie po prostu.

 

Też to zrobiłem tylko u konkurencji, wszystko w normie tylko tarczyca wyszła tak sobie a czuje się dobrze. Także polecam zrobić sobie coś takiego raz na parę lat. Zawsze można poprawić komfort życia. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To co napisal tutaj Jedaj to jest chyba najbardziej wzruszajaca historia na forum. Przeczytalem twojego posta 3 razy i siedzialem potem w milczeniu. Najtragiczniejsza rzecz jaka sie moze przydarzyc czlowiekowi. Szczerze i goraco Ci wspolczuje, nie umiem sie nawet postawic w twojej sytuacji, trzymam kciuki i gdzies tam licze na cudowne uzdrowienie stary. Bardzo mi przykro. Trzymaj sie mocno! Dolujace jest to ze nie da sie nikomu pomoc w takich sytuacjach :-(:(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...