Skocz do zawartości

Schorzenia po trzydziestce


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja mam takie na 1 cm, to foto z neta

Seba: to pojawiło się w nocy. Obudziłem się rano, a spałem jak zawsze toples no i akurat tam było jakby to ugryzienie. Mam nadzieję że to nie kosmici i ich sonda...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A na poważnie trochę mnie to martwi, bo jednak dosć długo jest i nie schodzi.

Odnośnik do komentarza

Czy to normalne, że jak zjem obojętnie jakiego, szeroko rozumianego fastfooda, to nie mogę z kibla zejść? ;( Nigdy tak nie miałem, a od dłuższego czasu, obojętnie - kebab, pizza, burger, w ogóle cokolwiek zamawianego = sraka na potęgę. Zaczęło się w sumie w zeszłym roku, jak osrałem pół Cytadeli po poznańskim kebabie. To starość? Martwię się.

Odnośnik do komentarza

Czy to normalne, że jak zjem obojętnie jakiego, szeroko rozumianego fastfooda, to nie mogę z kibla zejść? ;( Nigdy tak nie miałem, a od dłuższego czasu, obojętnie - kebab, pizza, burger, w ogóle cokolwiek zamawianego = sraka na potęgę. Zaczęło się w sumie w zeszłym roku, jak osrałem pół Cytadeli po poznańskim kebabie. To starość? Martwię się.

Lepsza sraka niż zatwardzenie :empathy:

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

A rozregulowana wątroba? Dużo piję, jakby nie było.

No (pipi) xD masz odpowiedz geniuszu. Ja zeszły weekend przyimprezowalem i potem w robocie co bym nie zjadł (owoce, płatki na sniadanie, coś na miescie) równało się z rzadkim stolcem.

 

Chlanie plus syfne żarcie i masz kichy poturbowane jak kubica ręke po wypadku.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Polazłem do neurologa b e z p ł a t n i e w ramach p a k i e t u

 

Chyba w listopadzie zużyję więcej wizyt niż przez cały rok. Za parę dni badania krwi, potem MRI angio głowy (mam nadzieję, że wjadę do maszyny jak w dr House, tylko że tam zawsze do pierwszych 20 minut odcinka były same groteskowe powikłania, a dopiero po 45 minucie odkrywano prawidłową diagnozę), kinezyterapia na napięcia kręgosłupa szyjnego, a za miesiąc druga wizyta kontrolna. 

W NFZ zapłaciłbym pewnie 1000+ za wszystko i czekał rok.

Myślałem, że do lekarzy chodzi się tylko z katarem, jestem stary.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...