Skocz do zawartości

Schorzenia po trzydziestce


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Mi niestety kręgosłup daje mocno od siedzenia ostatnio ;/ 1 raz w zyciu  mnie boli kregosłup, prawdę mówiac ostatnie 4 dni leżałem w chacie bo niefajnie było, dzisiaj już lepiej, nawet bez ibuproma nie boli, ale pora zacząc robić pewne cwiczenia regularnie i zdyscyplinować ciało, myślałem ze gesty seks wystarczy ale widać trzeba znowu  orbitreka uruchomic. Ogólnie słaba sprawa. Dobrze ze okularów jeszcze nie potrzebuje, bo wtedy depresja.

Odnośnik do komentarza

 

Ale cos ci dolega czy robisz to czysto rekreacyjnie turystycznie?

 

Znowu często budzę się bez powodu o 2-4 w nocy, zgrzany i zaniepokojony i mam wrażenie, że pulsuje mi łeb. Może to gus musku. Tak czy inaczej lepiej zrobić darmowy przegląd, skoro jest możliwość.

No jak zrobisz tomografie to bedziesz wiedzial :D Zeby sie nie okazalo ze lunatykujesz xd serio, mialem podobne objawy jak ty gadasz ale dopiero jak dziewczyna mi powiedziala o tym ze lunatykowalem w sensie mialem otwarte oczy , mowila ze takie puste wlazlem na nia xD a potem podszedlem do przedpokoju i sie wybudzilem to sie o tym dowiedziale Ale dzialo sie tak tylko jak mialem okres jakiegos mocnego zmeczenia fizycznego i psychicznego. Normalnie bylem w szoku.

 

Tak ogolnie to jestem sportowiec wiec mi za wiele nie dolega ale najbardziej we znaki daja sie zatoki i astygmatyzm. I jednego i drugiego nie lecze. Pare lat temu zrobili mi jakiesz czyszczenie zatok i chu.ja to dalo wiec olalem. A przez astygmatyzm takie mi okulary dali ze jak sie schylilem po filet z pierwsi w biedrze to tak mi sie we lbie zakrecilo ze myslalem ze strace przytomnosc. Chyba musze sie nauczyc z tym zyc. Choc ciezko jest bo oczy sie w chu.j szybko mecza

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Mi niestety kręgosłup daje mocno od siedzenia ostatnio ;/ 1 raz w zyciu mnie boli kregosłup, prawdę mówiac ostatnie 4 dni leżałem w chacie bo niefajnie było, dzisiaj już lepiej, nawet bez ibuproma nie boli, ale pora zacząc robić pewne cwiczenia regularnie i zdyscyplinować ciało, myślałem ze gesty seks wystarczy ale widać trzeba znowu orbitreka uruchomic. Ogólnie słaba sprawa. Dobrze ze okularów jeszcze nie potrzebuje, bo wtedy depresja.

Ćwiczenia w domu, basen i spacery, a nie tam jakieś orbitreki.

Odnośnik do komentarza

 

Ale cos ci dolega czy robisz to czysto rekreacyjnie turystycznie?

 

Znowu często budzę się bez powodu o 2-4 w nocy, zgrzany i zaniepokojony i mam wrażenie, że pulsuje mi łeb. Może to gus musku. Tak czy inaczej lepiej zrobić darmowy przegląd, skoro jest możliwość.

 

 

A może to stres - sam pisałeś że za 2-3 tyg żona ma termin? Przecież to jest taka jazda że ja(pipi)e. Potem się człowiek śmieje że stres przed egzaminem albo matura to był żart. 

Odnośnik do komentarza

Krupek, mówisz ze swojej pozycji. A orbitrek jest w chacie i akurat jako przyrząd do cwiczen jest dobry, i można w trakcie np. serial oglądać.

Niekoniecznie, orbitrek to bardziej maszyna cardio i żeby się rozruszać. Plecy warto wzmocnić, bo jeszcze się trochę nasiedzisz w pracy, a ból będzie wracał. Jakiś masaż raz na jakiś czas też spoko.

Odnośnik do komentarza

Krupek, mówisz ze swojej pozycji. A orbitrek jest  w chacie i akurat jako przyrząd do  cwiczen jest dobry, i można w trakcie np. serial oglądać.

Na ból pleców od siedzenia to przysiady, skłony i przerwy w pracy przy kompie na rozruszanie się. Ja mam w 2 stronę i jak tyram 5 dni w tygodniu to mam bóle od dźwigania / roboty w dziwnych pozycjach ale jak rozruszam w pracy to przestaje. Najgorzej jak przychodzi weekend i człowiek sobie chcę odpocząć a tu rwie wszystko. W nowej robocie po 1 tygodniu miałem takie zakwasy wszędzie dosłownie, że jak kichałem to bolała mnie szyja, klatka piersiowa i brzuch. Złota recepta - więcej się ruszać. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Krupek, mówisz ze swojej pozycji. A orbitrek jest  w chacie i akurat jako przyrząd do  cwiczen jest dobry, i można w trakcie np. serial oglądać.

O ku,rwa przypomina się sznurek, który chciał schudnąć i postanowił biegać w domu w miejscu xD i oglądać South Park

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale cos ci dolega czy robisz to czysto rekreacyjnie turystycznie?

 

Znowu często budzę się bez powodu o 2-4 w nocy, zgrzany i zaniepokojony i mam wrażenie, że pulsuje mi łeb. Może to gus musku. Tak czy inaczej lepiej zrobić darmowy przegląd, skoro jest możliwość.

 

 

A może to stres - sam pisałeś że za 2-3 tyg żona ma termin? Przecież to jest taka jazda że ja(pipi)e. Potem się człowiek śmieje że stres przed egzaminem albo matura to był żart. 

 

Tez bym u Reda obstawial przyczyne w glowie niz w miesniach. Duzo analizuje, myli, kalkuluje, w robocie, w domu, do tego niedlugo dziecko (wiec i kalkulacje/rozmyslania) i moze miec po prostu przegrzany procesor. Przeglad warto zrobic ale stawiam, ze nic nie wykaze. 

Nowa strona, takze stowka za porade Red sie nalezy.

Odnośnik do komentarza

Mi niestety kręgosłup daje mocno od siedzenia ostatnio ;/ 1 raz w zyciu  mnie boli kregosłup, prawdę mówiac ostatnie 4 dni leżałem w chacie bo niefajnie było, dzisiaj już lepiej, nawet bez ibuproma nie boli, ale pora zacząc robić pewne cwiczenia regularnie i zdyscyplinować ciało, myślałem ze gesty seks wystarczy ale widać trzeba znowu  orbitreka uruchomic. Ogólnie słaba sprawa. Dobrze ze okularów jeszcze nie potrzebuje, bo wtedy depresja.

Bieganie po zamkniętym mieście jak reszta stoi w korach pomoże. Gwarantuję.

Odnośnik do komentarza

Czerniak i Jaśkowski, chyba obaj są byłymi lekarzami bez prawa do wykonywania zawodu za sianie herezji. Oczywiście dla osób pokroju mojej rodzicielki są bohaterami, niesłusznie zdeptanymi przez system skorumpowany przez Big Pharmę :reggie:

red ty jestes idealnym przykladem trybika w systemie, tego jak mozna latwo panowac nad takim slabym umyslem jak twoj, jaki byly lekarz, kto mu odebral prawo do wykonywania zawodu, o czym ty piszesz?

Odnośnik do komentarza

Napisalem "chyba" bo tak przeczytalem w necie, na kij sie przypier.dalasz geniuszu.

 

"Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku zawiesiła dr. n. med. Jerzego Jaśkowskiego w prawie wykonywania zawodu za publiczną krytykę szczepień oraz ujawnianie systemowej patologii w „ochronie” zdrowia w Polsce."

 

"Hubert Cz. został zawieszony w prawie do wykonywania zwodu. Lekarz zarzucający naukowcom sprzedanie się koncernom farmaceutycznym ma postawione zarzuty korupcyjne."

 

 

Jak wiesz, ze jest inaczej to napisz jak czlowiek i tyle, bo los tych dwoch panow leży mi głęboko, więc nie zależało mi na szukaniu niewiadomo jakich źródeł potwierdzajacych te informacje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...