Skocz do zawartości

Schorzenia po trzydziestce


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Tokar, świetny pomysł ze słuchawkami dokanałowymi. Po co komu gupie kapepy czy aurvany. Tylko dlatego że brzmią lepiej, są wygodniejsze i nie prowadzą do postępującej niepełnosprawności - nie czyni ich lepszymi.

Zależy jakie dokanałówki i do czego, na miasto nie wyobrażam sobie CAL czy Koss Porta Pro. Dokanałówki na miasto, fajnie wytłumiają dźwięki otoczenia i wcale nie trzeba głośno słuchać muzy. Od 2 lat zakładam JVC FRD-80 w drogę z/do pracy na 2 x22minuty. Pogorszenia słuchu brak. Porta Pro na siłkę, CAL do gierek  :lapka:

 

 

Aż mi głupio, że ktoś ci to musiał tłumaczyć. Mam porta pro, bardzo lubię, ale to nie są słuchawki do użycia w terenie. Chyba, że lubisz jak ci się muzyka zlewa z hałasem ulicznym, a wszyscy wokół słuchają razem z tobą. Już pomijam wygodę przechowywania oraz noszenia takiego hełmofonu jak aurvana

 

Doki Final Audio Design Heaven II spisują się bez zarzutu, a dobra izolacja pozwala na bezproblemowe słuchanie na poziomie głośności ~20dB

Edytowane przez Tokar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Całe życie mieszkałem w jednym z większych miast w okolicy, gdzie ulice są dość ruchliwe, poznałem wiele płyt które mi się podobały, słuchałem różnych detali brzmienia itp., i kurde głupi nie wiedziałem, że tak naprawdę nie słyszę w ogóle muzyki tylko dźwięki otoczenia.

 

Jakbyś posłuchał chwilę normalnie muzyki to byś się potem dziwnie czuł mając kompletną izolację, że ktoś ci mógłby krzyczeć do ucha że umieram pomóż, a ty nic. Gdzie kiedykolwiek człowiek słuchał czegokolwiek w taki sposób? To jak fleshlight dla uszu.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam CAL-e, no kurde ogólnie nie polecam, dużo miejsca w szufladzie zajmują i ciężko przechować te wszystkie gumki które kupowałem w nadziei przed moimi nielicznymi randkami, a później mi żal było wyrzucać i trzymam jak jakieś trofea, że hej, chociaż się starałem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jako, że dwie osoby z rodziny zachorowały na raka jelit i że moje jelita działają nie teges szmeges i że ostatnio zrobiłem kilka ołówkowych stolców co może świadczyć o czymś tam co może raka spowodować to chyba pora zgłosić się na grzebanie w (pipi)e. Jak to wygląda? Idę do lekarza i mu mówię żeby mnie zapisał na zaglądanie do dupy, czy raczej on mnie wysyła do gastrologa, czekam pół roku, gastrolog mówi ok, idź na grzebanie w (pipi)e za pół roku i wróć za następne pół roku? Wiem, że przez to przechodziliście, proszę o poważne odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza

Jako, że dwie osoby z rodziny zachorowały na raka jelit i że moje jelita działają nie teges szmeges i że ostatnio zrobiłem kilka ołówkowych stolców co może świadczyć o czymś tam co może raka spowodować to chyba pora zgłosić się na grzebanie w (pipi)e. Jak to wygląda? Idę do lekarza i mu mówię żeby mnie zapisał na zaglądanie do dupy, czy raczej on mnie wysyła do gastrologa, czekam pół roku, gastrolog mówi ok, idź na grzebanie w (pipi)e za pół roku i wróć za następne pół roku? Wiem, że przez to przechodziliście, proszę o poważne odpowiedzi. 

 

Dzwonisz do jakiejs kliniki/przychodni PRYWATNEJ umawiasz sie do chirurga PROKTOLOGA. Placisz 100-150zl, idziesz na badanie, on laduje ci palec w dupala i daje skierowanie na KOLONOSKOPIE. Placisz 5-6 stowek (albo mniej, zalezy od miasta i np. tego czy badanie jest live czy w narkozie), umawiasz sie na zabieg za miesiac, po odebraniu wynikow chwalisz sie odbytem na forum dla konsolomaniakow.

 

Albo idziesz na nfz, czekasz 2 miesiace na wizyte u chirurga i rok na kolonoskopie ale nie dozywasz bo w tym czasie wielki kalafior wypelz ci z odbytnicy i udusil cie w trakcie snu.

 

Mam nadzieje, ze pomoglem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.