Skocz do zawartości

Schorzenia po trzydziestce


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że dwie osoby z rodziny zachorowały na raka jelit i że moje jelita działają nie teges szmeges i że ostatnio zrobiłem kilka ołówkowych stolców co może świadczyć o czymś tam co może raka spowodować to chyba pora zgłosić się na grzebanie w (pipi)e. Jak to wygląda? Idę do lekarza i mu mówię żeby mnie zapisał na zaglądanie do dupy, czy raczej on mnie wysyła do gastrologa, czekam pół roku, gastrolog mówi ok, idź na grzebanie w (pipi)e za pół roku i wróć za następne pół roku? Wiem, że przez to przechodziliście, proszę o poważne odpowiedzi. 

idz do lekarza, powiedz ze masz krew w kupie, zbadaja kupe, jak cos bedzie nie tak, to wtedy dopiero kolonka

Odnośnik do komentarza

To bym musiał sobie żyletką po hemoroidzie przejechać przejechać, bo nie lubię kłamać :/ W sumie ostatnio po sranku mam bolesności jakbym po tobasco srał, tyle, że tobasco nie miałem w ustach od trzech miechów co najmniej.

I co, jak mi zbadają kupę to szybciej pójdzie? A jak powiem, że dziadek umarł i babcia niedługo też to coś może przyspieszyć?

Odnośnik do komentarza

Na prostatę za młody jestem. Jakiś czas temu mi prześwietlali nerki i coś tam jeszcze to lekarz mówił, że ok jest. Idę do lekarza, mówię mu jakie problemy z jelitami są w rodzinie, gadam, że robię ołówkową kupę i że wydaje mi się, że po glutenie mi od(pipi)uje to po co lekarz ma mi prostatę sprawdzać. Może na jakiegoś gieja trafiłeś?

 

 

 

e: edycja, bo brzydkie słowo użyłem zamiast "gej"

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Jo. Może na ketozę przejdę. Ale najpierw bym chciał zobaczyć, czy nie mam tych tam polipów, czy czegoś.

Na ketoze? W sensie ze nie mozewsz sie juz doczekac chemii?

 

Dla flakow tylko zbilansowana dieta, szczegolnie bogata w blonnik.

 

Dziwie sie tobie ze jestes genetycznie narazony na raka bebechow a tak zachwalasz te diete jedz co chcesz. Przerzuc sie po prostu na zdrowe zarcie.

Odnośnik do komentarza

Amerykańscy naukowcy udowodnili, że ketoza leczy raka!

 

Nie no tak na serio, to brak węgli w diecie minimalizuje ryzyko raka i jest dobre dla jelit. Z resztą sam rak żywi się cukrem i węglami, więc coś w tym może być. Poza tym jelita rozpierdala gluten, a ketoza = zero glutenu. Ale ja tam specjalistą nie jestem, kłócił się nie będę. Za to jeśli chcesz z kimś podyskutować o ketozie, to załóż konto na fatsecret i wejdź w dyskusję z użytkownikiem Vibo69. Z chęcią poczytam waszą wymianę zdań. Dam plusa na forumku za starania.

Odnośnik do komentarza

Bylem na ketozie i samo sr.anie na niej w zupelnosci wystarczy zeby stwierdzic ze nie jest zdrowa , a tym bardziej dla jelit. Oczywiscie jest bardzo skuteczna, bez niej bym nie zrzucil tak fatu i na redukcji znowu skorzystam z tej diety na bank ale zdrowa dla organizmu jest tylko i wylacznie zbilansowana dieta. Przeciez dieta na ketozie jest praktycznie pozbawiona witamin, a symtetyczne to nie to samo. To tez swiadczy przeciwko niej, co do tego czym sie zywi rak to obstawiam ze jest identycznie jak z innymi komorkami w organizmie, w sensie ze jest standardowa kolejnosc, wegle, gdy brakuje wegli tluszcz a gdy brakuje tluszczu zaczyna zjadac miesnie.

Zreszta przejdz na nia to sam sie przekonasz jak chu.jowo na niej brzusio pracuje.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Jak kupisz ode mnie ps3 za osiem stów to się zapisuję kiedy tylko dostanę pieniążki

Wniosek: inwestować za młodu w gierki Nintendo by w razie choroby móc upłynnić z niewielką stratą za 10 lat i mieć hajs na lekarzy.

Odnośnik do komentarza

Bądź facet i idź do dentysty.

 

 

Ciekawy temat, sam osobiście zorientowałem się w swoje trzydzieste urodziny, że blizna coś mi rośnie na czole, jakieś zgrubienie itp. Kilka wizyt u lekarzy i mam chorobę jak z dr house, czyli sarkoidoze :)

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Panowie, mam jakiś problem. Myślałem, że rośnie mi ósemka na dole, ale nic nie widzę, ani nawet nie wyczuwam paluchem. A mimo to, boli mnie coś tam jak zaciskam zęby, albo jak ziewam, albo jak kręcę na boki szczęką. Rośnie ósemka, czy co to może być? Jakiś korzeń?

Nie chcę iść do dentysty :(

 

z tego co piszesz to wystarczy nie zaciskać zębów, nie ziewać i nie kręcić szczęką. Problem solved.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Panowie, mam jakiś problem. Myślałem, że rośnie mi ósemka na dole, ale nic nie widzę, ani nawet nie wyczuwam paluchem. A mimo to, boli mnie coś tam jak zaciskam zęby, albo jak ziewam, albo jak kręcę na boki szczęką. Rośnie ósemka, czy co to może być? Jakiś korzeń?

Nie chcę iść do dentysty :(

moze rosnie poziomo, kumpel tak mial, wrastala mu jakos w szczeke, musieli ciac dziaslo zeby wyjac zeba. Tydzien ponad na ketonalach potem jechal. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...