Skocz do zawartości

Schorzenia po trzydziestce


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Co ty pier.dolisz , chyba najgorsze dla forum byloby to ze grzybiarz zaczalby pisac "normalnie"

no nie wiem ile mogą śmieszyć posty o cycuszkach i penisach pisane przez dorosłego faceta ze składnią językową oraz zasobem słownictwa dziecka z gimnazjum

Będę pisał tak jak mi sie podoba.:lapka:

To mi sie wlasnie podoba w Grzybim, jaki jest taki jest ale on chyba sie nigdy nie spial i z nikim nie obrazal na forumku. Przynajmniej ja nie zauwazylem.

Odnośnik do komentarza

 

Dobra, to biorę za jakiś czas tego ASUS ROG, a Ty Pizdon jak nie znasz odpowiedzi, to na chu.j sie udzielasz?

 

No dalem ci odpowiedz ale skoro twoj intelekt an poziomie ameby nie ogarnia logicznego myslenia to nic dziwnego, ze zadajesz pytania jak ostatni noob i piszesz jakies kompletne bzdury o skalowaniu, o ktorym nie masz bladego pojecia.

 

Moze serio zrob ten test a nie zarzucasz mi brak odpowiedzi ?

 

 

 

Gdyby twoja stara zrobiła wcześniej test, to może uniknęłaby narodzin takiego spier.dolonego mądrusia.

 

Grzybiarz jakiego nie znacie,

(bo kto tam wchodzi?)

Odnośnik do komentarza

Grzybi na początku trochę się spinał, nawet peemki mi pisał jak szydziłem z sytuacji z kawą i księdzem, ale szybko się dostosował i od dawna jeden z ulubionych użytkowników.

 

Odnośnie tematu, to głuchota postępuje u mnie w zastraszającym tempie. Średnio w co 3 zdaniu nie rozpoznaję jakichś słów i muszę się domyślać. Oczywiście dokanałówki w dalszym ciągu w użyciu  :pope:

Odnośnik do komentarza

Heh Pizdon, pięknie kolesia pojechałeś Grzybiarz, nie wiem w jakim dziale to było ale wzruszyłem się. Najważniejsze to mieć serce. Wielu to też traci po trzydziestce.

 

Tokar, świetny pomysł ze słuchawkami dokanałowymi. Po co komu gupie kapepy czy aurvany. Tylko dlatego że brzmią lepiej, są wygodniejsze i nie prowadzą do postępującej niepełnosprawności - nie czyni ich lepszymi.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

 

Dobra, to biorę za jakiś czas tego ASUS ROG, a Ty Pizdon jak nie znasz odpowiedzi, to na chu.j sie udzielasz?

 

No dalem ci odpowiedz ale skoro twoj intelekt an poziomie ameby nie ogarnia logicznego myslenia to nic dziwnego, ze zadajesz pytania jak ostatni noob i piszesz jakies kompletne bzdury o skalowaniu, o ktorym nie masz bladego pojecia.

 

Moze serio zrob ten test a nie zarzucasz mi brak odpowiedzi ?

 

 

 

Gdyby twoja stara zrobiła wcześniej test, to może uniknęłaby narodzin takiego spier.dolonego mądrusia.

 

Grzybiarz jakiego nie znacie,

(bo kto tam wchodzi?)

 

 

Pamiętam jak wtedy dałn mu wybił jak gó wno z szamba, piękne to było bo tak bardzo trafione w punkt <3

Odnośnik do komentarza

 

 

Tokar, świetny pomysł ze słuchawkami dokanałowymi. Po co komu gupie kapepy czy aurvany. Tylko dlatego że brzmią lepiej, są wygodniejsze i nie prowadzą do postępującej niepełnosprawności - nie czyni ich lepszymi.

Zależy jakie dokanałówki i do czego, na miasto nie wyobrażam sobie CAL czy Koss Porta Pro. Dokanałówki na miasto, fajnie wytłumiają dźwięki otoczenia i wcale nie trzeba głośno słuchać muzy. Od 2 lat zakładam JVC FRD-80 w drogę z/do pracy na 2 x22minuty. Pogorszenia słuchu brak. Porta Pro na siłkę, CAL do gierek  :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...