Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Kalel napisał:

Widziałem ze kilka osób z forum zamawiało poradnik do gry. Warto jeśli chodzi o sama zawartość rad i porad, czy raczej ładnie to wyglada a w środku buble? Gram dość dorywczo i przydałby się jakis poradnik co by nie zapominać podstaw jak np. Gdzie dostarczyć truchło zwierząt. 

Z założenia gram bez przewodnika, ale chciałem poszukać danych o koniach, które dostałem w ramach pre-ordera i edycji definitywnej i opis wszystkich koni jest szczegółowy i przydatny, dodatkowo przez przypadek dowiedziałem się ile jest rozdziałów w grze :(

Poradnik ze spisu treści zawiera opis jak uzyskać 100% w grze, opis każdej misji, lokalizacje i inne szczegóły. Na pewno się przyda jak już zagłębię się bardziej w grę :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, PlastikowySmalec napisał:

zachwyty zachwytami a ogarnął ktoś AI przeciwników które leży kompletnie?

 

 

Daj se siana :) Tu sie tylko mozna onanizować nad tytułem. Ładne, fajne, ale mnie te (pipi)y który wymieniłem drażnią i nie dałbym tej grze 10. Ale ostatecznie ocenie po końcowych napisach. 

Takie (pipi)y nikomu niepotrzebne wcisnęli swego czasu w GTA SA. Ale jak widac, wielu to pasuje. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Soniacz napisał:

 

Mam to samo na Samsungu. Z HDRem nie da się grać :facepalm:

 

 

Ale napiszecie co macie nie tak z tym HDR? Bo aż właśnie znowu włączyłem i wyłączyłem. Zdecydowanie z HDR jest o wiele lepiej. Bardziej realnie, wierne kolory i światło. Po wyłączeniu HDR robi się oczoje bny obraz ala ustawienia kuluryku. Może nasycenie kolorów sobie zwiększcie?

Odnośnik do komentarza

Ktoś już tu pisał, wejście do księgi ulepszeń przy namiocie Dutcha, uniemożliwia wyjście, jak czegoś nie kupimy. Jak takie coś przeszło? Przecież nawet ktoś zechce zobaczyć ile kasy na coś trzeba i bum, jest uwięziony. Kółko w każdym razie mi nie działa, inne guziory też nie umożliwiają wyjścia z tego. Albo nie ogarniam po prostu jak z tego wyjść :D

Tak btw w jednej z początkowych misji

Spoiler

"Wizyta towarzyska" zdobywamy 600$, bierzmy z tego 100, reszta idzie na obóz. Tylko jakoś tej forsy nawet nie widzę, przybyło góra może z 100 dolców. Nawet jak nasi dwaj kompani też wzięli po setce, to gdzie reszta forsy? Na koncie obozu ich nie ma, chyba, ze od razu została jakoś spożytkowana, albo pojawi się później. Już myślałem, że przy takim zastrzyku coś ulepszę, a tu upa, bo brakuje jeszcze trochę zielonych.

 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.10.2018 o 13:40, MaZZeo napisał:

Nie przeszedłem jeszcze prologu do końca, dopiero dzisiaj wieczorem usiąde więcej ale jestem tak onieśmielony tym co widziałem wczoraj, że boje się momentu kiedy tę grę ukończę bo poczuję pustkę w gierkowym serduszku. Inni developerzy zostali tak odstawieni, że Rockstar zniknął im nawet z horyzontu. Gra AAAA+.

 

Bardzo miły fan service związany z Johnem, ciekaw jestem jego dalszych losów.

 

Gra ma taką prezencję, klimat i reżyserię, że nawet moja dziewczyna patrzyła z zaciekawieniem większym, niż przy serialu na netflixie.

Moja to samo, stwierdziła, ze gra ma świetny klimat. Sama zaczęła grać i już drugi chapter leci, a jakaś mega fanka gier nie jest - to mówi samo za siebie jak dobra jest ta gra.

Odnośnik do komentarza

Właśnie rozpoczął się u mnie III Chapter - drobne pytanie, ale oznaczę je w spoilerach

Spoiler

Po ostatnich wydarzeniach II rozdziału wszędzie człowiek jest poszukiwany. Chciałbym teraz zwolnić trochę, pozbierać skóry aby ulepszyć torby, połowić ryby...

 

Ma sens opłacić wszystkie grzywny i mieć spokój czy zaraz w III rozdziale dzieje się tyle, że opłacanie grzywny jest daremne? 

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, PiotrekP napisał:

Ktoś już tu pisał, wejście do księgi ulepszeń przy namiocie Dutcha, uniemożliwia wyjście, jak czegoś nie kupimy. Jak takie coś przeszło? Przecież nawet ktoś zechce zobaczyć ile kasy na coś trzeba i bum, jest uwięziony. Kółko w każdym razie mi nie działa, inne guziory też nie umożliwiają wyjścia z tego. Albo nie ogarniam po prostu jak z tego wyjść :D

Tak btw w jednej z początkowych misji

  Pokaż ukrytą zawartość

"Wizyta towarzyska" zdobywamy 600$, bierzmy z tego 100, reszta idzie na obóz. Tylko jakoś tej forsy nawet nie widzę, przybyło góra może z 100 dolców. Nawet jak nasi dwaj kompani też wzięli po setce, to gdzie reszta forsy? Na koncie obozu ich nie ma, chyba, ze od razu została jakoś spożytkowana, albo pojawi się później. Już myślałem, że przy takim zastrzyku coś ulepszę, a tu upa, bo brakuje jeszcze trochę zielonych.

 

 

U mnie normalnie wyjsć z opcji ulepszania obozu bez kupna czegokolwiek.

 

co do

 

 

 

$600 to faktycznie kasa chyba sie rozmyła xD

 

 

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, balon napisał:

 

 

Ale napiszecie co macie nie tak z tym HDR? Bo aż właśnie znowu włączyłem i wyłączyłem. Zdecydowanie z HDR jest o wiele lepiej. Bardziej realnie, wierne kolory i światło. Po wyłączeniu HDR robi się oczoje bny obraz ala ustawienia kuluryku. Może nasycenie kolorów sobie zwiększcie?

Acg w recenzji mówi że hdr na zwykłym ps4 jest pokpiony. Może tu kolega ma problem. Na pro też podobo sprawia czasem kłopoty. 

 

 

 

Wracając do rzeczy ważnych. Na bagnach kupiłem od pewnej pani przynętę na średnie i duże ryby bagienne ale nic na nich złowić nie mogę. Czy potem odblokowujemy jakąś lepszą wędkę czy w złym miejscu łowie?

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest genialna. Brak mi słów by opisać jak bardzo wsiąknąłem w swiat stworzony w grze. Na liczniku mam na bank +30h a jestem dopiero po kilku misjach w chapter II. Jezdze, zwiedzam, zbieram, pomagam, leje sie po mordach, nigdzie sie nie spiesze. Chłone wszystko jak gąbka. W ogole ilosc smaczkow w tej grze. Huuurwa mac cos pieknego. Czuje ze gra wpadnie do mojego top3 wszechczasow obok pierwszego RDR i pierwszego MGS. WOOOW!

 

Zarejestrowalem sie bo nie mam pojecia gdzie mam misje z Abigail zeby dostac wedke. Przekopalem temat nie znajduje zadnego info. Jestem po kilku misjach fabularnych w chapter II a z tego co czytam znacznik z Abigail powinien pojawic sie bardzo wczesnie. Co jest?

 

Co do piora bo ktos pytal wczesniej. Ja dostalem pióro od jakiegos typa w Valentine ktory mnie rozpoznal z Blackwater. Nie zabilem go w zamian dal mi pióro.

 

Papierosy znajdziecie przy trupach.

 

Ktos pisal tez o sekcie z gazety. Mozna spotkac czlownkow sekty w nocy, nie lubia innowiercow.

 

Pierwszy post. Elo forumek.

Edytowane przez Zgredziula
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Zgredziula napisał:

Jestem po kilku misjach fabularnych w chapter II a z tego co czytam znacznik z Abigail powinien pojawic sie bardzo wczesnie. Co jest?

 

Ja zrobiłem kilkanaście misji i dopiero teraz dostałem wędkę więc spokojnie, nie przeoczysz ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...