Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz dopiero rozkminiłem że za special edition dostałem bornie + konia dopasionego prawie na maksa. Trochę to takie wszystko nie jasne. Wiem że fajnie imersja itd ale jadę jedynym koniem potem wskakuje na drugiego i ups nie mam żadnej broni poza łukiem i postoletem XD Dobrze że chociaż mój koń sam wraca do obozu bpo jakbym musiał po niego zapierdalac przez pół prerii to troche nie teges. 

 

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze w końcu odblokować fast travel.  Imersja imersją ale jak 3 razy jadę w to samo dalekie miejsce w ciągu 2 h to się wkurzyć można. Łącznie ok 700 dolców trzeba było wydać na 3 ulepszenia konkretne obozu. Teraz do misji mogę szybko się teleportować  (znaczy w pobliże) a potem wrócić z moim człowiekem do obozu. Niestety teleport działa w jedną stronę :)

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, cubasa napisał:

Sam nie wiem co kupić... Gra ktoś na Pro i może wypowiedzieć się coś więcej o grafice? 

Gram, do tego duzy 4K TV z HDR, wyrazny przelom technologiczny czuc od razu. Wiedzmin 3 wyglada pastgenowo mocno.

Jesli zalezy Ci na najlepszej grafice to wybierz Xbox One X.

edit- co by nie bylo, ulepszylem oboz na maxa tylko po to zeby za chwilke

Spoiler

sie przenosic w inne miejsce xd

 

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, balon napisał:

Aaaa no to zapewne 60$ przepadło. Szade

Jezu ludzie, czytajcie czasami dokładnie informacje wyskakujące na ekranie - skórę sprzedajesz traperowi ZA KASĘ (dostaniesz 60 dolców) i masz możliwość tworzenia z niej ubrań, za które musisz płacić normalnie.

 

A jedzenie dla obozu przekazujecie Pearsonowi jako zaopatrzenie, a nie kładziecie przy ognisku, WTF.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MaZZeo napisał:

Jestem po pierwszej misji polowania z Hosea

 

 

  Ukryj zawartość

i oczywiście niedźwiedź mnie rozyebał. Chcę go ubić ale zastanawiam się czy mam się jakoś super przygotować? Mam sztucera zmodyfikowanego o lunetę i przynętę, czy to wystarczy by go uwalić z dystansu?

 

 

ja

 

go rozwalilem z shotguna, pare strzalow w leb i padl 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, MaZZeo napisał:

Przecież podczas jazdy można napotkać randomowe eventy. Ja bym sobie nie wybaczył gdyby przez fast travel miałoby coś mnie ominąć.

Mi troszkę mina zrzedła jak zobaczyłem w menu że mam już odkrytych 16/25 losowych zdarzeń ;/ Mam nadzieję że jest ich dużo więcej tylko rockstar zaniżył wymagania do 100%.

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Rozi napisał:

Jezu ludzie, czytajcie czasami dokładnie informacje wyskakujące na ekranie - skórę sprzedajesz traperowi ZA KASĘ (dostaniesz 60 dolców) i masz możliwość tworzenia z niej ubrań, za które musisz płacić normalnie.

 

A jedzenie dla obozu przekazujecie Pearsonowi jako zaopatrzenie, a nie kładziecie przy ognisku, WTF.

 

Jezu ludziu przecież pisałem, że mnie za (pipi)ali jak wracałem ze skórą i wyszedł komunikat, że skóra przepadła (chodzi mi pod kątem sprzedazy). 3maj konie na wodzy.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Legendarne skory nie maja stanu, można zwierzaki cisnąć jak się chce. ja niedźwiedzia roz.(pipi)alem w walce wręcz :wujaszek: I potem miałem na plecach ślady pazurów a traper do mnie coś w stylu „wszędzie poznam te pazury, widzę ze niedźwiedź w końcu natrafił na równego sobie” :banderas: 

 

 

ponawiam pytanie o sklepy - jak obrabowalem i mam zamknięte to otworzy się znowu?

Edytowane przez froncz piotrewski
Odnośnik do komentarza

Rozkminiłem jak wejść w rejestr zadań pobocznych. Otwieracie torbę, szukacie jakiejś mapy, otwieracie i potem odkladacie. W prawym dolnym rogu jest informacja żeby nacisnąć prawy dpad żeby otworzyć ponownie. Jak wcisniecie lewy to otworzy się rejestr z zadaniami pobocznymi. Czekam na złoty deszcz z plusów

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, MaZZeo napisał:

Przecież podczas jazdy można napotkać randomowe eventy. Ja bym sobie nie wybaczył gdyby przez fast travel miałoby coś mnie ominąć.

Nic nie przegapiam. Nie korzystam z fast travel za każdym razem a jak już 3 czyc4 raz do tego samgo miejsca tą samą drogą jade. Uwierz mi wtedy nic nie ma na mapie poza randomowa kobietą czekającą na podwozke lub kolesi próbujących cię okraść. 

 

A taka rada jak ktoś nie używa automatycznej jazdy z kamerą filmowa bo boi się przegapić misje od strangerow (radar wtedy znika). Ja co jakiś czas uruchamiam mape i jak jestem w pobliżu takiej misji pokazuje ją na mapie.

 

Licznik fabuły w postepach a licznik całości to na sejwie manualnym

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...