Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, kermit napisał:

zachodze do jelenia z karabinku snajperskiego centralnie miedzy oczy - stan skóry "zly", stan jelenia "zly"

 

myslalem ze jak jest clean shot to zawsze bedzie dobry

Musisz patrzec ile gwiazdek ma jelen i walic heady z łuku. Ja właśnie dorwalem recepte na zatrute strzaly, ależ będzie polowanko :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na początku gry spotkałem gościa który budował dom z synami i ich trochę cisnal że mają dwie lewe ręce, nawet jedna ściana im odpadła xD. Teraz sobie jadę, jakieś losowe zdarzenie, zostali zaatakowany przez bandytów których się pozbylem. Podchodzę bliżej i albo mi się zdaje albo

dom jest już bardziej wybudowany xD Na początku była tylko jedna ściana a teraz już szkielet całego budynku

 

Coś pięknego 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, c0ŕ napisał:

Na początku gry spotkałem gościa który budował dom z synami i ich trochę cisnal że mają dwie lewe ręce, nawet jedna ściana im odpadła xD. Teraz sobie jadę, jakieś losowe zdarzenie, zostali zaatakowany przez bandytów których się pozbylem. Podchodzę bliżej i albo mi się zdaje albo

  Ukryj zawartość

dom jest już bardziej wybudowany xD Na początku była tylko jedna ściana a teraz już szkielet całego budynku

 

 

Coś pięknego 

Takich smaczków jest pełno. Pomogłem pewnej kobiecie która była porwana i koleś uciekał z nią na koniu. Kilka godzin później w mieście spotykam ją i daje mi droga biżuterię. 

 

 

 

Właśnie po napadzie chciałem podreperowac honor. Fajnie że można go sobie zwiększać przez łowienie i wypuszczanie ryb, witanie się z ludźmi oraz prace w obozie. 

 

To pierwszy sandboks w ktorym każda aktywność poboczna mnie wciąga. Najlepiej zrobione łowienie, najlepiej zrobione polowanie, najlepiej zrobione gry hazardowe etc. (pipi)a wczoraj odkryłem przez pomoc jakiemuś kolesiowi miejscówkę z high stakes poker i zarobiłem 300 dolców. Ponad godzinę grałem w pokera. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, XM. napisał:

Można gdzieś podejrzeć licznik stanu gry?

 

Start -> Progress, no nie chowali tego za bardzo xd

Przy robieniu save'a (Start -> Story -> Save Game, od razu uprzedzam kolejne pytanie) też jest podana dokładna procentowa wartość.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, orion50 napisał:

Rozkminiłem jak wejść w rejestr zadań pobocznych. Otwieracie torbę, szukacie jakiejś mapy, otwieracie i potem odkladacie. W prawym dolnym rogu jest informacja żeby nacisnąć prawy dpad żeby otworzyć ponownie. Jak wcisniecie lewy to otworzy się rejestr z zadaniami pobocznymi. Czekam na złoty deszcz z plusów

 

Przecie to nie trzeba torby otwierać i "szukać jakiejś mapy", żeby wejść do rejestru m.in. z zadaniami pobocznymi. Normalnie krótko naciskasz lewy dpad i ten rejestr się otwiera. Za to jak przytrzymasz lewy dpad, to Arturo wyciągnie swój dziennik, który skrycie nocami zapełnia literkami i obrazkami ;)

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ragus napisał:

Można podejrzeć gdzieś ostatnie dialogi w opcjach? Zawsze to było w grach R*, a tutaj nie widzę.

 

Ty no właśnie tego też mi brakuje i nie widzę nigdzie. Są zapiski w dzienniku, no ale to nie to samo.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Sobies napisał:

Zwróciliście uwagę, że czasami niektóre ikony, czy to zadania fabularnego czy też poboczne aktywności, pulsują na mapie? Zastanawia mnie, czy to gra sugeruje coś na zasadzie "teraz zrób to w następnej kolejności?" or what?

 

A nie po prostu ktoś mówi głośno i przez pulsowanie go "słyszysz", że tam jest jakaś ciekawa sytuacja?

 

Z tym rejestrem zadań pobocznych xddddd Gra w języku polskim, a i tak czytanie trudna rzecz.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, raven_raven napisał:

 

Start -> Progress, no nie chowali tego za bardzo xd

Przy robieniu save'a (Start -> Story -> Save Game, od razu uprzedzam kolejne pytanie) też jest podana dokładna procentowa wartość.

Źle zadałem pytanie - chodziło mi o ilość h przegrane.

 

Dobra beka - gość coś kombinuje przy półkowe konia, pytam czy nie potrzebuje pomocy, ten do mnie "czemu nie?"

 

 

 

Strzał w pysk przez konia,typ zgon i koniec spier.dolil xD

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, XM. napisał:

Źle zadałem pytanie - chodziło mi o ilość h przegrane.

 

Na Xbox One X w aplikacji Osiągnięć w statystykach jest liczba przegranych godzin. Na konsolach Sony wiadomo, nie ma takiej opcj ¯\_(ツ)_/¯

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

Też mnie to zastanawiało z tą pulsującą ikoną.

 

Co do fast travel to jakie są na to opcje? (Choć i tak pewno nie skorzystam)

- pociąg  

- dliżans

- rozbudowa obozu

 

Coś jeszcze? Jakiś myk z ujęciem filmowym? 

 

To tyle, użyłem na razie 1 raz pociągu i ze 3 razy dyliżansu z jednego końca mapy na drugi, generalnie bilety są tanie.


Panowie ta kara za głowe zniknie z czasem czy tylko można się jej pozbyć płacąc na poczcie?
W jednym stanie mam 120$, przypadkiem u szeryfa dałem mu w morde nie ten guzik i się zaczęło XD

Edytowane przez Fanek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

trafił ktoś na wóz co wiózł murzynkę w klatce na egzekucję? uratowałem babkę i wypuściłem z klatki, zaczęła się gadka o jakimś składzie broni na który można napaść, niestety w trakcie rozmowy pojawili się świadkowie co widzieli co się stało z eskortą no i trochę dialogu mi uciekło, gdzie tego szukać teraz nie mam pojęcia. Oj przydałby się jakiś log z ostatnimi pogaduszkami.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, balon napisał:

Też mnie to zastanawiało z tą pulsującą ikoną.

 

Co do fast travel to jakie są na to opcje? (Choć i tak pewno nie skorzystam)

- pociąg 

- dliżans

- rozbudowa obozu

 

Coś jeszcze? Jakiś myk z ujęciem filmowym?

To wszystkie opcje. Ta ostatnia z obozu najwygodniejsza. Bo na własnym koniu dojezdzasz w konkretne miejsce. 

 

Ujęcie filmowe to tylko autopilot podpatrzony w ostatnich 2 ac. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ragus napisał:

Macie też tak, że czujecie się jakbyście grali w jakieś potężne RPG, a nie w kolejnego sandboska od R* xd?

ja sie lapie na tym ze 30 min łowie ryby, zmieniajac przynety i czytajac o okazach jakie udalo mi sie zlowic xd albo chodze w kuckach po lesie 40 min naslu(pipi)ac ptaszkow i czekajac na zwierzyne

 

to nie gra to życie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...