Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Jak szukacie darmowego konia, to w górach w okolicach naszego obozu z prologu, przy jeziorze Isabell, biega biały arab z za(pipi)istymi statami. Można go złapać i oswoić. Jedyny minus, to to że jest cały biały jak królewna śnieżka ;)

Pytanko bo nie miałem takiej sytuacji, albo coś przeoczyłem, ale co się dzieje z dotychczasowym koniem, jak załapiemy i osiodłamy nowego?

Odnośnik do komentarza

Po szalonym weekendzie, w którym przegrałem z 10h czyli dobrą tygodniową porcję grania przyszedł tydzień i niestety wczoraj już tylko 1,5h z mesjaszem.

 

Tak teochę z innej beczki jak dobrze, że wychodzi ta kolekcja Spyro bo bez kitu nie wyobrażam sobie po skończeniu RDR grać przez jakiś czas w inne „poważne” gierki lub nie daj bóg w inne sabdboxy. Na święta/nowy rok miałem ograć Spidermana i Tomba - baaaardzo ciezko będzie.

 

Ta gierka jest tak dobra, że pierwszy raz myślę o multi. Jak nie będzie lagowało to zapewne pogram w ten tryb.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Ty no zastanawia mnie co tutaj się dzieje w temacie hdr, przecież poszerzona paleta kolorów powoduje że gra wygląda cudownie naturalnie, hdr to nie tylko światełka. Specjalnie na chwilę wyłączyłem i okolice obozu wyglądały pastelowo jak w bajce, cały las niczym z Disneya. Dodam że gram na ps4 pro i oledzie na sugerowanych ustawieniach jasności 300.
Tam gdzie mają być intensywne kolory tam są, tam gdzie ja być szarzyzna tam jest, więc wszystko elegancko pasuje.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bielik napisał:

Ty no zastanawia mnie co tutaj się dzieje w temacie hdr, przecież poszerzona paleta kolorów powoduje że gra wygląda cudownie naturalnie, hdr to nie tylko światełka. Specjalnie na chwilę wyłączyłem i okolice obozu wyglądały pastelowo jak w bajce, cały las niczym z Disneya. Dodam że gram na ps4 pro i oledzie na sugerowanych ustawieniach jasności 300.
Tam gdzie mają być intensywne kolory tam są, tam gdzie ja być szarzyzna tam jest, więc wszystko elegancko pasuje.

 

O ile ja się nawet z tobą zgadzam i tak właśnie gram xox i oled. I po 50h jak zobaczyłem grę bez hdr to bym się nie przezywczail chyba, mimo że w końcu w grze jest kontrast. To jednak hdr na problemy szczególnie z reprodukcja czerni (te są zbyt sprane) i momentami z nasyceniem kolorów - nie ma miejsc gdzie kolory są intensywne.

 

Polecam włączyć i wyłączyć hdr i samemu porównać.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, kislawa napisał:

 

Jak nie lubisz oczoje bne i nienaturalne kolorów i braku kontrastu to wyłącz Hdr. 

Fix

 

@Dragen ja mam 100 i dalej zbieram szczękę z podłogi jak patrzę na tę grę świateł czy piękne naturalne kolory.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, creatinfreak napisał:

A też tak macie, że jak pada deszcze to go nie widać? Słyszę, że pada, na podłożu pojawiają się kropelki, ale żeby coś z nieba leciało to nic nie widać. Gram na xox w 4k hdr. 

 

U mnie normalnie widać. Inna sprawa,  że wygląda to jakby ktoś nieugotowanym makaronem do spaghetti z nieba rzucał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...