Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie, gdzie można sprawdzić progres do tego trofika od 18 wygranych szarpanin z miśkami grizzly? Niby piszą, że na Social Club, ale tam procentowym wskaźnikiem okraszone są tylko te pucharki, które są bliskie ukończenia. Sam nie wiem, ale wydaje mi się, że mam już z 8, może 9 starć wygranych w parterze :)

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Wredny napisał:

Czy ktoś wie, gdzie można sprawdzić progres do tego trofika od 18 wygranych szarpanin z miśkami grizzly? Niby piszą, że na Social Club, ale tam procentowym wskaźnikiem okraszone są tylko te pucharki, które są bliskie ukończenia. Sam nie wiem, ale wydaje mi się, że mam już z 8, może 9 starć wygranych w parterze :)

Robisz dopóki nie wpadnie :dunno:

Odnośnik do komentarza

Akurat w tej grze nigdy nie miałem problemów z kasą. Po jakimś czasie jest jej tyle że nie masz co z nią robić (co IMO jest słabe).

 

Jak brakuje Ci kasy to pobaw się w szukanie skarbów, jest ich pełno (jak jesteś w 2 akcie to zaraz obok obozu są 2 sztabki złota o łącznej wartości bodajże 1000$, nie powiem gdzie żeby nie psuć zabawy).

 

 

EDIT:

 

 

Edytowane przez wojnar
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki panowie za odpowiedź. Przy okazji jeszcze jedno pytanko (na wszelki wypadek daję w spojler):

Spoiler

czytam, że gra ma sześć rozdziałów, epilog, historię na 40h. Wszystko fajnie, ale ja jestem na etapie drugiego rozdziału, zrobiłem kilka misji pobocznych i mam już 35% ukończenia gry. Potem to zwolni czy mam się w ogóle nie sugerować tym paskiem postępu? 

Z ciekawości pytam, bo wydaje mi się, że za szybko to leci :D 

Odnośnik do komentarza

Co do kasy to prawda niemal całą gre śmigalem z pięcioma kołami w kiermanie i nie mialem na co tego wydawać aż pewnego razu... Kto nie przeszedł epilogu niech nie otwiera

 

 



Muszę spłacić dług do banku za chałupę, szkoda że Rockstar nie zrobiło z tego spoko patentu w którym musimy faktycznie mieć na co wydawać hajs i robić polowania na skóry i zwierzaki, łapać przestępców i inne takie żeby ten dom spłacić ehh 

 

Historie na 40h? Chyba jak wszystko rushujesz, 60 na luzaku 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Wredny napisał:

Czy ktoś wie, gdzie można sprawdzić progres do tego trofika od 18 wygranych szarpanin z miśkami grizzly? Niby piszą, że na Social Club, ale tam procentowym wskaźnikiem okraszone są tylko te pucharki, które są bliskie ukończenia. Sam nie wiem, ale wydaje mi się, że mam już z 8, może 9 starć wygranych w parterze :)

 

Tylko tam. Jak zrobisz większy postęp to w końcu pokaże Ci się w bliskich ukończenia. Żeby zaliczyło musisz wybronić się przed miśkiem i potem zabić go jeszcze leżąc na ziemii. Polecam do tego shotguna.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, SpacierShark123 napisał:

Dwa pytanka:

1.Czy tylko mnie w(pipi)ia fakt że jedne bronie po pierwszym przycisku R2 wrzucają nabój a dopiero kolejne wcisnięcie R2 powoduje strzał? Irytuje mnie to jedynie dlatego że jedna z strzelb działa jak gufno osiurane i razem z nabiciem broni ona strzela co jest niesamowicie frustrujące.

Ja mam nawyk że lekko i szybko wciskam R2 do połowy dla wrzucenia naboju a do wystrzału już przyduszam cyngiel. Domyślam się, że na xboxowym padzie musi być to wygodniejsze.

Odnośnik do komentarza

To uczucie gdy myślałeś że skórowanie zwierząt automatycznie je bada ale jednak tak nie jest xD

 

No trochę czasu zejdzie na Skin Deep i Zoologist ale nie narzekam, podoba mi się szukanie zwierzyny w tej grze, daje satysfakcję jak po 15 minutach łazenia z lornetką znajdzie się upragnioną sowę albo pancernika

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

lol ta gra mnie wciąż zaskakuje ale to już w spoiler xd

 

Spoiler

przez przypadek spotkałem jakiegoś nagiego umorusanego pustelnika wpiedalającego jakąś padlinę. No i uj zobaczył Mnie to zacząłem go gonić do jakiejś jaskini, a tam cała chmara jego zwierząt XD no nic dałem mu spokój i uciekłem.

 

Aha i te wyzwanie 9 zielarza to niezły lol

 

Spoiler

zbierz po jednej sztucego każdego zioła XDDD

Czyli wiecie, 43 tego dziadostwa, radzę wam zapisywać jakie zioła uzbieraliście.

 

POYEBAŁO XD

 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...