Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

RDR2 jest mega mega mega dopracowane. Naprawde ogromne brawa i oklaski za to jak odpicowany jest ten tytul. Tutaj jest Klimat!

 

Niestety panuje tu troche przerost formy nad trescia. Gra jest powolna i realistyczna do porzygu. Niektorym to pasuje, niektorym nie.

 

Ja nie po to gram w gry, zeby trzymac X przez 5 minut az Arthur ulepszy 800 sztuk amunicji sztuka po sztuce albo po to, zeby przez 10 minut siedziec i opiekac kotleta po kotlecie pojedynczo na ognisku.    

 

Fabula tez sie rozwija powoli. Troche bez skladu dla mnie. Nie rozumiem do konca motywacji niektorych postaci.

 

Z drugiej strony zycie w obozie, interakcja z postaciami pobocznymi, momenty celebracji czy nawet durne przyspiewki przy ognisku robia mega robote.

 

Dla mnie to zaden mesjasz, ale z samego szacunku do tego jak R* wypolerowalo tak ogromny tytul na premiere, stawiam ta gre w TOP10 2018.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza
Cytat

 

If you are dirty, people will avoid you, at all costs. If you are slightly dirty, people will talk behind your back. The game features eavesdropping ability so be sure not to use that feature when you aren’t particularly clean.

If you are more than slightly dirty, people will start liking you less. Some outlaws will try to shoot you up. Your gang members will try to give you an intervention. After all, interventions can be pretty useful.

If you are really dirty, people will run away from you. Everywhere you go; people will run away. Although that might seem pretty funny at the start, it starts getting pretty sad.

 

Sprzedawcy mogą również odmówić ci usług.

Odnośnik do komentarza

Czystość wpływa na kondycję i zdrowie konia, w przypadku bohatera chyba takiej zależności nie ma. Jednak wracając do zalążka tej rozmowy, chodzenie na kurtyzany średnio pasuje/pasowałoby do Arthura patrząc na jego historię i sposób bycia. Takie moje odczucia.

 

EDIT: Jednak jest, Rozi wyjaśnił.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.03.2019 o 21:57, MYSZa7 napisał:

chodzenie na kurtyzany średnio pasuje/pasowałoby do Arthura patrząc na jego historię i sposób bycia. Takie moje odczucia.

 

 

Wiązanie przechodniów, strzelanie z dubeltówki do psów, wyzywanie ludzi w saloonach też średnio pasuje do Arthura patrząc na jego historię, ale gra na to pozwala, a ceną jest spadek honoru i związane z tym różnice fabularne. W poważaniu mam ogólnie chodzenie na dziwki w grze, ale denerwuje mnie brak logiki w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza

Bycie z(pipi)em też do niego nie pasuje (co innego jakby główną postacią był np. Micah) i pomimo że można robić takie rzeczy (wiązanie przechodniów, strzelanie do psów itd) w grze, nie korzystałem z tego, a nad brakiem bzykania kurtyzan też nie ubolewam.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...