Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.02.2019 o 16:32, [InSaNe] napisał:

Oskórowane :) Medale to już spoko, bo to nie jest randomowe, tylko wchodzi w grę skill - to rozumiem.

 

Kur.wa, myślałem, że dziś już będzie sto procent, został ostatni challenge, już jestem uhahany, że koniec i okazuje się, że... TRZEBA ZŁOWIĆ WSZYSTKIE RYBY :facepalm: I od nowa kur... próby i czekanie, by dany gatunek się zrespił. Za jaja powinni powiesić tego, kto to wymyślił...

 

Przedtem zrobiłem tomahawk, miałem ost. pióro sowy. Potem okazało się, że w jednym wyzwaniu trzeba zrobić taki tomahawk. I oczywiście by taką sowę znaleźć, zajęło fhooj czasu, bo nie chciały się zrespić. W kompendium mam też 14 gatunków ryb, ale nie! Geniusz jakiś wymyślił, że trzeba je zrobić podczas aktywacji wyzwania, więc łowimy je od nowa.

 

@[InSaNe]  - wbijasz 100% ...

Spoiler

grając już Johnem czy jeszcze Arthurem. 

Skończyłem grę i myślę czy się nie zabrać za 100% ale jakoś nie chce mi się tego robić Johnem. Nie mam save'a wcześniejszego więc myślę czy się nie zaliczyć gry od nowa i robić 100% po drodze.

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, MeL napisał:

 

@[InSaNe]  - wbijasz 100% ...

  Ukryj zawartość

grając już Johnem czy jeszcze Arthurem. 

Skończyłem grę i myślę czy się nie zabrać za 100% ale jakoś nie chce mi się tego robić Johnem. Nie mam save'a wcześniejszego więc myślę czy się nie zaliczyć gry od nowa i robić 100% po drodze.

 

Spoiler

To samo miałem, skończyłem epilog, odwiedziłem groby dla osiągnięcia i załadowałem save z 6 rozdziału żeby Arthurem dokończyć misję nieznajomych, pozbierać to i owo, pomijam, że częśc misji znika bezpowrotnie, ale mam chyba najwcześniejszy save z 3 rozdziału to się najwyżej cofnę. Jednak człowiek się na tyle zżył z Arthurem, że granie Johnem jakoś mi nie podchodzi.

 

Edytowane przez Bartg
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
 

Grałem Johnem, przedwczoraj wbiłem 100 procent. John nie jest taki zły i do tego jest taki 10 sekundowy easter egg jak wbijecie 100 procent Johnem. Mimo uciążliwości wbijania niektórych idiotyzmów, to jest jakaś taka perwersyjna przyjemność, jak ukończycie daną rzecz, chociaż zbieractwo i uzależnianie wielu rzeczy od przypadku to jest przegięcie pały. Kiedyś sobie jeszcze te misje na złoto, ale na razie muszę odpocząć od gry :) [/spoiler]

 

 

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Jestem w 3 chapterze chyba od 2 miesiecy? Tzn. wlasnie wszedlem do miasta. Strasznie meczaca ta gra. Jade 20 minut z jednej strony mapy na drugi i nawet piekne widoki, i swietny klimacik nie wynagradzaja tej monotonii. Polowania tez denerwuja, bo zwierzat jest pelno dopoki akurat nie szukam czegos konkretnego. Jak chce zapolowac na zwierzaka, ktorego mi brakuje do obozu to oczywiscie nic nie ma :)

 

Gra nabiera jakos tempa czy juz raczej powinienem byc wkrecony?

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem nabiera tempa gdzies pod koniec, powiedzmy polowa 5 i potem 6. ale to dyskusyjne bo tak naprawde czasem bardzo przyspiesza zeby potem zwolnic.

 

ciezko powiedziec czy to minus. dobrze sie bawilem, ale miewalem momenty gdzie 20 minut jechanie na misje mnie meczyło.

 

najlepiej po prostu od pewnego momentu robic zolte misje i tyle. jak cos sie dzieje po drodze to smialo, ale nie jechac na drugi koniec mapy bo pojawila sie biala plamka.

Odnośnik do komentarza

Jestem w drugim epilogu



mam jechać po części do domu, odwaliłem już 2 misje z Sadie, daleko jeszcze do końca? 

rozdział 6 wspaniale się zakończył, powinni byli dać jakieś 2-3 misje na wyjaśnienie wątków i elo, bo babram się od wczoraj w tych epilogach i po ~5h już mnie powoli wku.rw łapie, pierwszy raz w 100h z tą wspaniałą grą

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...