Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Robię questa z napadem na furmankę z towarem.

- gra każe założyć maskę, żeby nikt mnie nie poznał

- podczas napadu woźnica się wygadał, ze wlascicielem towaru jest byznesmen, który jak się okazalo juz wczesniej miał z nami na pieńku

- w tej sytuacji co na cały głos mówi twoj kompan, w celu zapewnienia zachowania anonimowosci?

 

"HEJ ARTUR, POMUSZ MI WYPAKOWAĆ ŁUP"

 

Taki trochę :mevek: stealth mode.

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

RDR II to po prostu gra, która budzi skrajne emocje. Mnie np. historia gangu mega wciągnęła i to głównie przez nią byłem w stanie znieść ten realizm, który też trzeba przyznać, że może odpychać od gry, zwłaszcza brak normalnje, szybkiej podróży albo konieczność oglądania kolejnych tych samych animacji przeszukiwania itd. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to gra pomnik, możecie się śmiać ale gram od premiery i trwa to do dzisiaj bo to cudo dawkuję sobie pomału, gram z przerwami i lubię wracać do wątku głównego jak do dobrej książki. Moment kiedy Artur dowiaduje się że 

Spoiler

Jest chory i zaczyna się tytułowe redemption jest genialnym posunięciem ze strony twórców. Wszystko zaczyna wyglądać inaczej, nawet głupi wypad na ryby cieszy i ta obawa czy zdążę jako bohater zakończyć wątek główny czy wzorem Tonyego Soprano...:banderas:

 

RDR2 do spółki Wiedźminem3 to gry generacji pod każdym względem i cieszy to że Polska ma w branży mistrza wagi ciężkiej. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 godzinę temu, estel napisał:

I co czules w tym momencie z Unshaken? Chcialbym zrozumeic jak ten moment powinien byc odebrany albo jakie emocje powinien wywolac.

 

A co czułeś w jedynce jak wjeżdzałeś do meksyku przy Far Away? Albo pózniej z Dead Man's Gun? Też nic? 

Odnośnik do komentarza

Ale wy durni jestescie ;) Powaznie pytam, bo duzo ludzi mowi ze super moment, ale nikt nie potrafi powiedziec dlaczego.

 

Mnie ten moment nie porwal w ogole, wiec ustawilem cinematic i poszedlem mieszac w garze. Na pewno jakbym patrzyl na TV to bym przezywal tak jak wy.

 

RDR wjazd do Meksyku - chyba tylko zaskoczenie, ze jest jakis wokal. Poza tym nic nie pamietam.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Absolem napisał:

Moment kiedy Artur jedzie na koniu a w tle przygrywa Unshaken D'angelo to dla mnie jeden z najlepszych momentów w historii gier. Ten moment to idealne dopasowanie chwili w opowieści, obrazu i muzy. Wiem że to nic odkrywczego ale Rockstar to mistrzowie w branży. 

(pipi)e mogliby w końcu wrzucić preorder na tego winyla! C'nie Absolem?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, estel napisał:

Ale wy durni jestescie ;) Powaznie pytam, bo duzo ludzi mowi ze super moment, ale nikt nie potrafi powiedziec dlaczego.

 

Mnie ten moment nie porwal w ogole, wiec ustawilem cinematic i poszedlem mieszac w garze.


Wyczuwam tu dość zaawansowane stadium "berionizmu"...
Są takie momenty w gierkach, gdzie się to czuje, lub nie i jeśli w tym momencie nie czujeesz nic, to znaczy, że jesteś rudy nie masz duszy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.