Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.10.2019 o 20:28, Barbarian napisał:

Co do wersji PC to wymagania ma całkiem znośne.
Żeby pograć na wysokich ustawieniach w 1080p wystarczy GTX 1060/RX 480. Czyli w sumie żadne cuda :)
Ciekawe, co będzie potrzebne do grania na max w 2/4 k.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
 

Juz zaczyna sie pc (pipi)o, czy w tym temacie tez jak na forach pctowych, zamiast postow o grze, bedzie 20 stron pierd.ol.enia na temat ustawien?:/ 

 

Wracajac do gry, dopiero ja zaczalem i mam pytanko, jestem po misji z uwolnieniem Micaha z miasteczka, w jednym stanie grzywna za mnie wynosi 300 dolcow a w jednym miejscu, jestem.poszukiwany zywy lub martwy. Niestety nie mam takiej kasy, jest jakas opcja ze po jakims czasie te strefy polowania na mnie, same znikna?

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.10.2019 o 20:28, Barbarian napisał:

Co do wersji PC to wymagania ma całkiem znośne.
Żeby pograć na wysokich ustawieniach w 1080p wystarczy GTX 1060/RX 480. Czyli w sumie żadne cuda :)
Ciekawe, co będzie potrzebne do grania na max w 2/4 k.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
 

 

Ja bym powiedział, że są zaskakująco niskie. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, standby napisał:

Wracajac do gry, dopiero ja zaczalem i mam pytanko, jestem po misji z uwolnieniem Micaha z miasteczka, w jednym stanie grzywna za mnie wynosi 300 dolcow a w jednym miejscu, jestem.poszukiwany zywy lub martwy. Niestety nie mam takiej kasy, jest jakas opcja ze po jakims czasie te strefy polowania na mnie, same znikna?

Same nie znikają(chyba że masz na myśli Blackwater). Co do drugiego miejsca z bounty 300 dolców, to daj się po prostu zaaresztować jak nie masz kasy.

Odnośnik do komentarza

https://www.rockstargames.com/reddeadredemption2/pl/pc

 

W zakładce PC można zobaczyć zrzuty ekranu z tej wersji, kurcze wygląda to świetnie. Aż ciekaw jestem następnej generacji. 

 

Teraz będą już grał na spokojnie nie koncentrując się na pchaniu fabuły do przodu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...