Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mario10 napisał:

Panowie mam pytanie czy ten problem ze znikającymi postaciami już został załatany? Gram sobie właśnie drugi rozdział dopiero pierwsza misja z wujkiem w mieście i pomocą dla dziewczyn, ale kumpel mi powiedział, że jakieś postaci mogą zniknąć jak od tej miski zacząłem. Podpowiecie jak to sprawdzić?

Znikające postacie? Powiedział ten kolega coś więcej?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak to kumpel też mi mówił, ale właśnie o tym wyżej błędzie też wspominał, ale on grał zaraz po premierze więc pewnie już sytuacja naprawiona, ale dziś postaram się sprawdzić bo zacząłem wczoraj misję z wujaszkiem jako pierwszym więc te pozostałe osoby jak mniemam powinny pojawić się w obozie więc jak dokończę to sprawdzę czy się pojawią :)

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci, że na razie trochę przytłacza mnogość mechanik i dość skomplikowane sterowanie, Artur trochę powoli się rusza o ile nie przeszkadza to na zewnątrz to przeszukiwaniu np domu czy zwłok to masakra ile czasu na to schodzi. Ale mam początek gry, pięknie świat wygląda i myślę, że z czasem do wszystkiego się przyzwyczaję. Zapowiada się sporo godzin dobrego grania :)

Odnośnik do komentarza

Napadli mnie jakieś oprychy, uciekłem im, ale chyba nie do końca.

Dostałem info że "bandyci znaleźli obóz", czy coś w tym stylu.

Po prostu uciekając im chyba natrafiłem na teren obozu i tu automatycznie gra uznała że przegrałem.

Był loading "nieba" i wczytało się w obozie. Trochę biednie to rozwiązali - skoro już bandyci są pod obozem, to powinno dojść do jakiejś wspólnej walki (kobiety i dzieci, by się chowały), a reszta z obozu szła by na ratunek. Dopiero jeżeli ktoś by zginął, to byłby ten game over i odrodzenie w obozie. A tak nawet nie wiedziałem, że jestem na terenie obozu, po prostu uciekam i automatycznie gra na nowo mi się wczytuje.

A tak poza tym to kawał dobrej giery, ale też czuję, że już za długo gram. Ot, niektóre questy, znajdźki, mam wrażenie, że to dla masochistów, którzy chcą spędzić w grze ponad 100 godzin. Niby nie calakuję gier, ale jakoś tutaj chce mi się wyczyścić mapę, bo nawet samo podróżowanie koniem bywa przyjemne (widoki). No i fajnie że wystarczy dać kamerę kinową, trzymać x, a Arthur sam galopuje według trasy.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Pupcio napisał:

Szkoda że ba ps4 nie ma licznika bo jestem ciekawy ile nayebałem godzin przez tę 2 lata xD w samym multi który wyzywaj przy każdej okazji miałem chyba ponad 100h xD

na stronie social clubu rockstara są statystyki przecież 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.06.2020 o 16:47, mario10 napisał:

Panowie mam pytanie czy ten problem ze znikającymi postaciami już został załatany? Gram sobie właśnie drugi rozdział dopiero pierwsza misja z wujkiem w mieście i pomocą dla dziewczyn, ale kumpel mi powiedział, że jakieś postaci mogą zniknąć jak od tej miski zacząłem. Podpowiecie jak to sprawdzić?

 

Niedawno skoczyłem tą misję na XOX i 0 problemów, tez to była moja pierwsza misja w 2 rozdziale.

 

Btw. Opłaca się iść "ściężką prawości", czy lepiej być kawałem drania i nikomu nie pomagać itp.?  :kaz:

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza

W samej grze niespecjalnie to zmienia ot jak jesteś dobry to masz trochę taniej w sklepach i ludzie Cię nie wyzywają, ale honor wpływa na zakończenie A to jak jesteś zły trochę ssie pałę i powiedzmy że nie jest  "kanoniczne"

@grzybiarz gdzie tam już jesteś? Wciągnęło Cię już? Bo napięta że strasznie męczyłeś tę  gierke na początku 

Edytowane przez Pupcio
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Shago napisał:

[...]

 

Btw. Opłaca się iść "ściężką prawości", czy lepiej być kawałem drania i nikomu nie pomagać itp.?  :kaz:

 

Sam się nad tym zastanawiałem swego czasu. Chyba największy sens dla fabuły miało by rozpoczęcie gry jako Artur sk...wiel, a po "pewnym wydarzeniu" zmienić się na lepsze.

A co do samych premii związanych z reputacją bohatera - niższe ceny dla dobrego lub więcej pieniędzy / przedmiotów z rabunków dla złego. Ostatecznie wychodzi na to samo.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.06.2020 o 22:41, grzybiarz napisał:

Wróciłem do rdr 2, do drugiego rozdziału po dość długiej przerwie. Obecnie jestem w trzecim rozdziale i nie widzę swojego pierwszego konia z którym byłem zżyty. Czy on przepadł całkowicie (zginął), czy gdzieś w stodole go znajdę? Pytam bo już kolejna misje mam tego randoma :/ 

 

2 godziny temu, Pupcio napisał:

 

@grzybiarz gdzie tam już jesteś? Wciągnęło Cię już? Bo napięta że strasznie męczyłeś tę  gierke na początku 

grę mam od "gwiazdki 2018", a dopiero teraz w czerwcu wziąłem się za kończenie drugiego rozdziału. Teraz kończę czwarty rozdział, prawie 20 godzin nabite, wkręciłem się, ale nie aż tak, by w robocie myśleć o gierce (albo przed pójściem spać:), jak to miałem kiedyś.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Mam początek drugiego rozdziału i trafiłem na misje od Straussa z

Spoiler

Wróblem, już jak podawał mi dane tych dłużników to jakoś mi ten Wróbel wpadł w oko, ciekawe czy inne wersje językowe też miały taki smaczek

Pytanie z innej beczki. Wczoraj sobie jechałem na moim rumaku i nagle zaatakowali mnie jacyś bandyci,  z racji, że dopiero trenuję walkę to dostałem klepy. Ale pytanie mam o konia, pojawia się jakieś info, że koń też zginął? Bo jak załadował się save to miałem jakiegoś innego konia. Jak wcześniej zginąłem to był mój koń obok mnie. Jak ginie to mam jakiegoś innego, a jak nie ginie to pojawia się ten zanim zginąłem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...