Skocz do zawartości

Cyfra vs Pudło


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kompletnie nie rozumiem, dlaczego wielu wydawców omija GOG i nie pozwala legalnym klientom dać im zarobić. Na przykład taki Resident Evil - kto chce spiracić, ten znajdzie cracka, a kto nie chce się w to bawić to i instalki z GOG-a nie będzie szukać na torrentach. Jeśli zabezpieczenia się trzymają i gra nie została złamana, to jeszcze ma to jakiś sens, ale później? No nie wiem.

 

1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Twórców GTS trzeba za to pochwalić, całe swoje życie gierka była online a przy wyciągnięciu wtyczki zrobili ją offline - to mi się podoba, o to chodzi!

ale trzeba pobrać patcha i z płytki offline nie pograsz :gayos:

Odnośnik do komentarza

Chyba najgrubsza akcja - która nadaje się na pozew(chociaż wiem, że się tam zabezpieczają drobnym maczkiem, że można wszystko i będzie git, ale to też nie do końca tak działa, że nie mamy twojego płaszcza i co mi zrobisz) - to destiny 2, gdzie wyjebali po jakimś czasie kampanię i jakieś spore dodatki(nawet jak za nie zapłaciłeś), bo niby się tak rozrosła, że musieli robić cięcia. Przysługa tak wielka, że gracz nie może unieść jej na własnych barach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Cytat

Sprzedaż Alana Wake'a 2 rozpoczęła się dobrze, pomimo konkurencyjnego okna premierowego. Alan Wake 2 jako produkt wydany jedynie w dystrybucji cyfrowej sprzedał milion kopii do końca czwartego kwartału 2023 roku, co czyni go najszybciej sprzedającą się grą Remedy.

Alan Wake 2 zwrócił już znaczną część inwestycji poczynionych przez Epic Games Publishing i spodziewamy się, że gra będzie znaczącym czynnikiem napędzającym przychody i rentowność w tym roku.

:gayos:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 5.02.2024 o 09:25, Bzduras napisał:

Nadal nie rozumiecie, że gra "lecąc z cyfry" zostaje tylko i wyłącznie usunięta ze SPRZEDAŻY, a nie całościowo z serwerów. Tak, nadal są tam patche, tak, nadal każdy kto kupił może ją pobrać, nie, nie ZABIERAJO tego, za co zapłaciliście.

https://lowcygier.pl/aktualnosci/ubisoft-testuje-cierpliwosc-graczy-firma-usuwa-gre-the-crew-z-kont-i-odbiera-licencje/?fbclid=IwAR059GXYtV-PVLIMGrmOJf7egHmDgeif8-9ibtdP7DuI4jg-TKHm9y6-vDg

 

:niki:

Odnośnik do komentarza

No ja to doskonale rozumiem, always online to rak w każdej innej grze niż nastawiona na multi, ale tu po wyłączeniu serwerów to już jeden chuj.

Z tego co tam napisali, to dotyczy tylko Ubisoft Connect, czyli jak kupiło się bezpośrednio u Ubi? Na Steam i konsolach dalej można ściągnąć?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tego nie wiem, bo The Crew(głosuję portfelem) nie kupiłem, ale nawet jeżeli i tak jest niegrywalne, to gracz powinien cały czas mieć świadomość, że coś nie działa jak to odpali, nawet gapić się w ten pusty ekran, a nie usuwanie obecności i śladów jakby nic nigdy się nie wydarzyło. Oczywiście nie ma w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza

Kto mówi o płytkach, always online ubija każdą grę, ale jak już nawiązujesz , to tak, przykładowo mając Avengersów i Gran Turismo Sport na płytce mogę dziś czuć się uratowany, ty już ich dzisiaj nie dostaniesz, bo nie ma miejsca na serwerze, no i licencje na parę lat, szybko, szybko, bo zaraz zniknie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Było coś takiego. Oni sami są jednym wielkim błędem. I ponownie, mam ból dupy, bo kiedyś jak widziałem logo Ubisoftu to miałem ciary ekscytacji na plecach. Raymany, Splinter Cell, Prince of Persia, pierwsze Ghost Recony czy Rainbow Six. I wiele innych gier. A w tej chwili od ponad dekady nie jestem w stanie powiedzieć nic pozytywnego o tej pożalcie się bogowie firmie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...