Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry ruch ponieważ wielu czekało na zapowiedź.

Co bardzo cieszy to to, że już teraz pokazali o wiele więcej niż w pamiętnym trailerze z jedynki.

 

Dzięki też temu Sony zyskało niesamowicie co podniesie też sprzedaż w szybszym tempie ich konsoli.

Niektórzy to już pobiegną do sklepu po sprzęt, nawet po samej zapowiedzi owej gry.

Odnośnik do komentarza

Mój brat twierdzi, że robią drugą część dla kasy. Sam nigdy nie grał w pierwszą część, a codziennie gra w gównianego cs'a. Ja mu odpowiedziałem, że jak Gaben doi go z kasy to on tego nie widzi.

Ja mogę kupić ps4 specjalnie dla tej gry. Pierwsza część ma coś w sobie, co nie pozwala mi sprzedać tej gry. Po prostu bardzo polubiłem Joela i Ellie.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry ruch ponieważ wielu czekało na zapowiedź.

Co bardzo cieszy to to, że już teraz pokazali o wiele więcej niż w pamiętnym trailerze z jedynki.

 

Dzięki też temu Sony zyskało niesamowicie co podniesie też sprzedaż w szybszym tempie ich konsoli.

Niektórzy to już pobiegną do sklepu po sprzęt, nawet po samej zapowiedzi owej gry.

W sensie ze to ze wyjdzie the last of us 2 jest jakas niespodzianka?

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tego narzekania na wczesne zapowiedzi, jeśli gracze chcą dużych konferencji (co patrząc po wynikach oglądalności ma miejsce) co roku, to w czasach gdy czas developingu wynosi 3-4 lata, będziemy czekać dłużej.

W zasadzie każdy wydawca wcześnie zapowiada swoje gry: MS (Scalebound zapowiedź 2014, wyjdzie w 2017, Crackdown 3 2014, wyjdzie w 2017, QB 2013, wyszło w  2016, a część zapowiedzianych po prostu natrafiała na problemy/skasowanie jak Phantom Dust i Fable Legends) EA (ME:Catalyst 2013, premiera 2016, gry ze świata Star Wars, czy to nowe IP ze sportami ekstremalnymi, które pewnie ostatecznie zostało skasowane), nawet Fabryka Ubi czasami natrafia na dłuższe oczekiwanie (The Division 2013/2016).

Nigdy też nie zrozumiem narzekania na datę zapowiedzi, bo jeśli chcemy czegoś więcej niż trzaskanie tych samych serii rok w rok/co dwa lata i jednocześnie oczekujemy zapowiedzi (patrząc choćby na to forum, to jednak standard i każdy po imprezach branżowych oczekuje "nowych" gier), to gry będą wcześnie zapowiadane. To naprawdę prosta zależność.

Do tego dochodzi też potrzeba podgrzewania zainteresowania marką/nowym IP, zainteresowanie/utrzymania zainteresowania inwestorów i inne rzeczy potrzebne z branżowego punktu widzenia, jak np. rekrutacja (CD RED i przypadki Wiedźmina i Cyberpunka, ten drugi to zresztą koronny przypadek bo zapowiedź służyła tylko rekrutacji i ugłaskaniu inwestorów).

Btw.

Scenarzystka, która doszła do ND, to jedna z scenarzystek Westworld, jak widać przeszła z serialu zainspirowanym grami, do uczestniczenia w produkcji jednej z nich :D

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Obstawiałbym premierę najwcześniej gdzieś na jesień\zimę 2018 r. Jeśli tak się stanie, czuję, że to będzie sztywniutki rok na plejstejszyn - TLoU 2, bardzo możliwy jest też God of War i pewnie coś jeszcze po drodze dojdzie. :banderas:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Gra generacji zapowiedziana. Pamiętacie jak Joel w pierwszej części mówił, że nauczy Ellie grać na gitarze? :)

Trailer genialny, bardzo dobrze zmontowany, ciary obecne.

 

 

 

PS. Zakończenie w jedynce zamyka historie? Chyba graliśmy w inne gry, to zakończenie to wielka brama do kontynuacji i nie wyobrażam sobie kolejnej częsci z innymi bohaterami, nie po tym jak Joel i Ellie zostali świetnie napisani, zagrani i jak gracze się z nimi związali i co z nimi przeżyli. Ten trailer i ich powrót, to jak spotkanie ze starymi, dobrymi znajomymi, których się nie widział przez długi czas. To byłby headshot ze strony ND.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Po 12 latach tułania się po świecie wracam a na forum nadal polaczki narzekające na wszystko. Nieprawdopodobne jak cecha rodaków jest zakorzeniona. Musi mieć podłoże genetyczne bo juz nowe pokolenie narzeka które niedawno jeszcze robiło w gacie.

 

Naughty Dog nie może spiertolić "dwójki" z dwóch powodów, pierwszy jest taki że z tego projektu może popłynąć ocean pieniędzy jeśli historia będzie na tyle płodna żeby zrobić trzecią część, a biorąc pod uwage semickie korzenie reżysera projektu to storyline będzie tak zaskakujące że gały wyjdą z orbit po premierze. Jesli by tak nie było to nikt nie będzie sie jarał czy wyjdzie trójka czy nie i kura znoszące złote - zdechnie.

Drugi powód jest taki że jak wszędzie liczą sie pieniądze, tak naughty dog robiąc sequel bardziej walczy o twarz niż dolary. Nie można zmarnować kontynujacji tej historii bo firma zaliczy mocne K.O jeśli zabiją legende. Takie gry powstają raz na pokolenie. 21 lat temu pierwszy raz grałem w tomb raidera na psx'a który był podłączony do maszyny na złotówki (tak sie grało). Mineły dwie dekady a o Ellie od 2013 r można napisać więcej książek niż o Larze od 1996.  Nie ma wątpliwości że to jedna z najciekawszych postaci w historii gier. Gra nie wyjdzie wcześniej niz za 2 lata a przez ten czas mając talent reżyserki można zbudować fabułe taką że dziś umysłem sie tego nie obejmie i biorąc pod uwagę wielkość/wage projektu nalezy sie tego spodziewać. 

 

A to że będziemy kierowac 50 kilową 19 latką nie znaczy że gameplay na tym straci. Ja uważam nawet to za plus bo uwielbiam "stealth" i w tym wypadku gra wymusi taki mechanizm walki bo Ellie jak ktoś napisał wyżej nie jest maszyną do zabijania i nigdy nie będzie. W jedynce strzelanie było irytujące a kto skonczył na grounded wie ze czasami pół godziny siedziało się za kanapą zeby udusić gościa bo wywołanie strzelaniny zawsze ściągało horde wrogów i kończyło się srogą glebą. Więcej skradania - więcej ciekawych egzekucji, więcej broni "melee", większe napięcie i mniej srania że scierwo po wrogu nie zostawiło "ammo". Joel na 100% będzie deuteragonistą i to wyjdzie grze na dobre bo momentami koleś przeginał łamiąc gołymi rencyma 10 chłopa. 

 

I musze jeszcze przymędrkować na koniec co pewnie gufno wywoła ale w pierwszej części nigdzie nie bylo powiedziane/napisane i okreslone jakiej orientacji jest Ellie. W grze nie było żadnego motywu homoseksualnego a to że 14 latka pocałowała koleżanke ma definiować jej orientacje to radze się nie wypowiadać w ogóle w temacie bo choć ze specjalizacji z psychiatrii zrezygnowałem to jednak coś jeszcze pamietam i proponuje zamontowac kamere w szatni dziewczyn(na własną odp. prawną) po WFie i w szatni koniobijców żeby zobaczyć różnice w zachowaniach obu populacji. 90% dziewczyn w wieku szkolnym całowało koleżanke. To są kobiety, to w ogóle inne stworzenia są, one robia rzeczy między sobą za które w naszych kręgach łamie sie kości i nazywa GayLordem. 

  • Plusik 8
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Po 12 latach tułania się po świecie wracam a na forum nadal polaczki narzekające na wszystko. Nieprawdopodobne jak cecha rodaków jest zakorzeniona. Musi mieć podłoże genetyczne bo juz nowe pokolenie narzeka które niedawno jeszcze robiło w gacie.

 

Światowiec z salonów łaskawy był obdarować nas swoja erudycją. Jak my jesteśmy polaczki, to ty też jesteś polaczek. No chyba, że nie masz polskich korzeni, po prostu się języka dobrze nauczyłeś? Nieprawdopodobne, jak protekcjonalność jest u rodaków zakorzeniona

Odnośnik do komentarza

Odniosłem się do narzekania które jest obecne w NASZYM narodzie i z biegiem lat w ogóle nie przemija. Gra która jest w powijakach i nie wyjdzie wcześniej niz za 2 lata juz jest oceniania i okreslania jako niewypał bo opowie dalsza historie starych bohaterów, Czytając komentarze pod trailerem na  YT nie ma takich reakcji i każdy wierzy że gra będzie tak dobra jak nie lepsza niz pierwsza. A część o światowcu i salonach możesz sobie darowac bo nie dam sie wciągnąć w żadne potyczki, nie potrafisz mnie sprowokować 

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o prowokowanie, tylko kopanie dołków pod NASZYM narodem, które z biegiem lat w ogóle nie przemija.

 

A te teorie, że na świecie coś a u nas coś innego to wiele razy się pojawiały na forum, a tak naprawdę pokrycia nie mają. Tak działa percepcja selektywna, szukasz tylko potwierdzenia swoich bystrych teorii ignorując fakty, które jej zaprzeczają. Zarówno w tym wątku się znajdzie narzekanie, jak i w tematach forumowych na dużych zachodnich forach takich jak neogaf, nigdy się wszystkich nie zadowoli, te tzw. polactwo nie ma tu nic do tego. Ciągłe niezadowolenie z życia to jest cecha ludzka, charakterystyczna dla całej ludzkości bez jakichś ekstremalnych przypadków jak sugerujesz, i jest to nasze przekleństwo (nie doceniamy tego co mamy) jak i błogosławieństwo (nieustanne dążenie do poprawy jakości życia przez rozwijanie technologii i ergonomii). Czaisz kabanie?

 

Pozdrawiam Gen. Stanisławie Maczku.

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza

Tak masz racje, nie potrzebenie na siłe podkeśliłem narodowy charakter tego narzekania ale jest ono zdecydowanie bardziej zauważalne u "naszych" niz gdzie indziej. Fakt że zadowolić wszystkich się nie da ale żeby zadowolić w większości naszą gawiedź to juz oscyluje na granicy absurdu. 

I ja nie uważam że na świecie coś lepiej a u nas gorzej bo tak można podpiąć każdy argument pod to, po prostu jestem zwolennikiem wyciągania wniosków dopiero po zjedzeniu zupy a nie przed podaniem. 

Edytowane przez Gen. Stanisław Maczek
Odnośnik do komentarza

W sumie Ellie byla jakies sto razy bardziej ciekawa i charyzmatyczna postacia niz joel wiec ja jestem jak najbardziej za. Juz sie doczekac nie moge jak bedzie sadzic fucki i nie dawac sobie w kasze dmuchac. Jak najbardziej na plus.

 

Ale wezcie spie.r.dalajcie z tego tematu do polactwa z jakims belkotem narodowym :/

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a kąt padania światła?

Mi się wydaje że to ten sam budynek, tylko inny pokój, podobna farba na oknach, i zamysł przy wyborze tapety wyglada jak na tej samej osoby.

Trzeba by sprawdzic gatunki tych drzewek i krzewów, czy wystepuja w tych samych rejonach.

A póxniej tzreba by  sobie wyjasnic po ch,uj to wszystko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...