Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, _D23 napisał:

Nie była marna ani nie była ósmym cudem świata, na który była i jest przez wielu kreowana. To samo tyczy się TLoU i nagrody dla gry dekady. Taka gra dekady, że nie dostała nawet gry roku tylko wyprzedził ją samograj od Telltale Games XD

 

Zależy od kogo? TLOU otrzymało setki nagród, w tym nagrody roku. Sposób prowadzenia narracji był czymś wyjątkowym w TLOU, z fabułą, która nie tylko rozgrywała się w przerywnikach, ale cały czas na naszych oczach, rozmowy, żarty, pytania Ellie itd..

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pupcio napisał:

W gta 3 też prowadzili dialogi podczas gry, niesamowita sprawa

xD ależ niektórzy odpływają. 

:rotfl:

36 minut temu, _D23 napisał:

Taka gra dekady, że nie dostała nawet gry roku tylko wyprzedził ją samograj od Telltale Games XD

:rotfl:

 

Sobota południe, a narkotyki z piątkowego wieczoru jeszcze działają. Piszcie więcej. 

:popcorn:

Odnośnik do komentarza

A Ty już wiesz jakie będzie AI w TLoU2? Fajnie.

 

Poza tym mówimy o poprzedniej generacji, gdzie AI w TLoU było bardzo porządne. Nie najlepsze, ale bardzo solidne. Do tego znacznie zmieniało się z poziomem trudności. Polecam ograć, bo wtedy będzie się wiedziało o czym mówię. 

Edytowane przez - V -
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, - V - napisał:

A Ty już wiesz jakie będzie AI w TLoU2? Fajnie.

 

Poza tym mówimy o poprzedniej generacji, gdzie AI w TLoU było bardzo porządne. Nie najlepsze, ale bardzo solidne. Do tego znacznie zmieniało się z poziomem trudności. Polecam ograć, bo wtedy będzie się wiedziało o czym mówię. 

no prosze, kolejny einsten tematu.  twoj post sie ma do mojego jak piesc do oka. widziales filmik i wiesz do czego sie tutaj w ogole odnosi ?

Wytlumacze ci o co chodzi : pyer.dolenie ND o przelomowym AI to bajka dla dzieci, a wiara w ich marketingowy belkot to przejaw uposledzenia, ktory jest tutaj zreszta przez niektorych uzytkownikow trwale reprezentowany. Patrz, Yeti i jego teksty  skierowane do "sceptykow" o zyciu w innej rzeczywistosci.

Poza tym nie musisz mi polecac ograc czegos, co skonczylem kilka lat temu po kilka razy na survival i grounded, ktory nota bene kuleje w tej grze.

 

wezcie robice jakies okresowe testy IQ uzytkownikow, bo to forum pada na pysk. niektorzy tutaj naprawde urodzili sie wczoraj i mysla, ze tlou2 to bedzie jakikolwiek przelom technologiczny, w branzy, ktora od kilku lat raczej jest w stanie stagnacji (napewno w kwestii AI), bo materialy promocyjne im tak powiedzialy.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, - V - napisał:

A Ty już wiesz jakie będzie AI w TLoU2? Fajnie.

 

Poza tym mówimy o poprzedniej generacji, gdzie AI w TLoU było bardzo porządne. Nie najlepsze, ale bardzo solidne. Do tego znacznie zmieniało się z poziomem trudności. Polecam ograć, bo wtedy będzie się wiedziało o czym mówię. 

Jest głupie jak but. Miałem słynną misję w hotelu na najtrudniejszym poziomie trudności, zabiłem gościa w kiblu i tylko czekałem aż reszta wbiega pod celownik na hedzika. Tragiczne ai, nie wiem jak można to bronić szczególnie po tej prezentacji z e3

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

AI w tlou, to jedne z gorszych, z jakimi sie spotkalem w poprzedniej generacji. A sytuacja z hotelu, ktora opisalas, zdarzala mi sie w tej grze na tyle czesto, ze nie trzeba nawet o tym mowic. I to tez byl survival. Grounded to juz wyzsza szkola jazdy kwiatkow i rodzynow AI. 

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Ależ tempo, od poziomu technicznego gier ND, czy U2 zmienił branże, (pipi) od telltale dostalo goty, kończąc na dialogach z GTA i AI z pierwszej części. Jeszcze niech ktoś wspomni o trybie kariery w Fifa. 

Nie ma innego wyjścia, jak się wykłada fakty (analiza DF), czy zmiana postrzegania gier akcji przez branże po premierze U2, to trzeba przeskoczyć na coś innego. 

 

A co do GOTY, TLoU dostalo ich w tamtej generacji najwięcej, więcej od Gtav, które to wyszło nie tylko na PS3. 

Odnośnik do komentarza

Twórcy nie robią porządnego AI, bo gracze tego nie chcą. Takiemu YETIemu wystarczy opinia DF o tym że U4 wyglada świetnie w 1440p/30 i jest kontent, opus magnum giereczek. A że casuali jest więcej niż HC to komu opłaca się robić wymagające AI? Gry maja być łatwe, lekkie i przyjemne.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jaka sztuczna inteligencja? Babka kitra sie w trawie, czołgając się jak przecinak. Typy nie widzą uginających się źdźbeł. 

 

Szanujmy się. Gry tego typu zawsze będą umowne. Szukanie w nich realizmu do kwadratu to nie porozumienie. 

 

Gierki mają dostarczać mi fun a nie wqurw na każdym kroku. Wystarczy, że w realu muszę mierzyć się z prawdziwą inteligencją ludzkich spyerdolin. 

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał:

Jest głupie jak but. Miałem słynną misję w hotelu na najtrudniejszym poziomie trudności, zabiłem gościa w kiblu i tylko czekałem aż reszta wbiega pod celownik na hedzika. Tragiczne ai, nie wiem jak można to bronić szczególnie po tej prezentacji z e3

Taki exploit jest do zastosowania w praktycznie każdej grze. 

 

Szkoda czasu na dyskusję, naprawdę. W 2013 roku TLoU prezentowało poziom nieosiągalny dla większości branży pod względem technicznym, a po 7 latach to można powiedzieć i zanegować wszystko.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przeciwnicy tak samo reagują min na to jak usłyszą brak amunicji u gracza, to jak zachowuje się Ellie podczas potyczek, sporo flankują i obiegają gracza, jak usłyszą molotowa czy go zobaczą to zaczynaja uciekać. Sporo rzeczy, które widziałem na prezentacji potem miałem w trakcie grania. 

 

Ale spoko, nic nie zostało. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...