Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak dostać rolę w grze bo jest się transrasistą:

 

Spoiler

fbti1v3yynx41.png

 

 

Ciekawe czy ta osoba byłaby w grze gdyby wrzucała na twittera teksty, że

 

Spoiler

nigdy więcej nie umówi się z czarnymi

 

Bardzo chcę by kontynuacja jednej z najlepszych gier w jakie grałem była na takim samym zayebistym poziomie albo i lepszym w porównaniu do poprzednika ale ręce opadają gdy człowiek widzi czym kierują się twórcy. Na premierę sobie wypożyczę gierkę bo nie mam zamiaru wspomagać finansowo takich tworów ( i tak się rewelacyjnie sprzeda) ale jeżeli jakimś cudem okaże się, że fabuła jest dobrze poprowadzona i sensowna. a nie jest jakąś ukrytą manifestacją, to  z chęcią wydam golda na jakąś limitkę. 

 

No ale wszystko wskazuje na to, że Crazy Bitch Anita miała zbyt duży wpływ na tą produkcję i pierwsze co będzie pamiętane za 10 lat to memy, a nie dobra historia.

 

 

 

  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Ja Was nie rozumiem, ja po przecieku jeszcze bardziej się nakręciłem:

 

Spoiler

Będzie Abby z facetem, którzy razem pewnie będą tworzyć charyzmatyczną parę. Po urywkach z trailera mam wrażenie, że jej kolo to będzie taki cwaniaczek. Poza tym jestem ciekaw jak się będzie nią grało, ze świadomością, że zabiła Joela, bo pomimo tego widać po drugim trailerze, że nie jest czarnym charakterem. Nawet ten trans po kilku słowach wypowiedzianych w ostatnim trailerze wydaje się spoko. Zresztą szorstki Bill z jedynki był fajną, oryginalną postacią. Na pewno wszyscy napotkani npc w grze będą świetnie napisani. Nie sugerujcie się przeciekiem, a zobaczcie sobie dokładnie trailery. Zapowiada się sztos. Nie mam wątpliwości, że fabuła będzie bardzo dobra. 

 

Edytowane przez zdrowywariat
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Pupcio napisał:

Ja za darmoszke chętnie zagram :cool:

Hehe no tak to się nie da, nawet za gamepassa 4zł wysuplac musisz.

W dniu 8.05.2020 o 12:15, Figuś napisał:

Nie i mam nadzieję że po premierze skupią się na multi żeby jak najszybciej je dostarczyć.

Również mam taką nadzieję.

Odnośnik do komentarza

może chcą zrobić tlou na wzór gry o tron 

Spoiler

ludzie przywiazali sie do joela i ellie, potem zostaja zabici w drugiej części i może jakimś cudem polubimy kolejnych bohaterów którzy zostaną odstrzeleni w kolejnych partach, ale jak dla mnie za mało właśnie bohaterów do stworzenia tego a ludziom nie będzie chcialo sie grać transem, nd może też pokazać w ten sposób, że nie wiadomo jak potoczy sie los twojej ulubionej postaci usmiercajac joela, ale i tak beka że cuckmann wpadl na coś takiego

 

  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ins napisał:

W czym problem? Lepiej zagrać i wyrobić opinię niż być yebanym zaelotem.

Dokładnie, przecież obawy dotyczą rzekomych treści przemyconych do gry. 

 

Ograć tak czy siak będzie trzeba, właśnie po to by samemu się przekonać i wyrobić opinię. Tak to chyba powinno wyglądać co nie? 

Bo to gra dla wszystkich, nie tylko dla tych którzy przyjmują wszystko bezkrytycznie od Naughty Dog. 

Tym bardziej że dla wielu krytykujących przecieki TLOU2, pierwsza część to jedna z najlepszych gier 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, aph napisał:

No nie, skoro masz podstawy do tego by nie ogrywać, to lepiej dac sobie spokój. Tak samo jak wiesz że w jakiejś restauracji dają gow.no, ale jednak sprobujesz, a może zasmakuje.

Ale skąd ty wiesz?!!! Kto konkretny Ci to powiedział? Gra wychodzi za miesiąc!  Jak czytam takich d.e..bi..l..k.ó.w, to proszę o zamknięcie tematu do premiery 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.