Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Rozi napisał:

No to fajni ci "gracze".

Nie będę wchodził w odwieczną dyskusję, co jest ważniejsze - gameplay, czy fabuła.. ja stawiam się gdzieś po środku, ważne są ogólne odczucia i Klimat. Nowy GOW na papierze ma ch... fabułę i co? Ludzie się podniecają bo gra się w to dobrze, grafika jest za(pipi)ista i przedstawienie tak naprawdę nie zawiłej historii jest na tyle dobre, że pudruje ubóstwo fabularne tego tytułu..

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Żaden damage :) Dla mnie mogą byc tam ufoludki i różowe słonie. Nie napisałem że chodzi o seksualność a ze przeciek może być podany delikatnie jak seksualność :)Wszystko zależy od tego jak to będzie przedstawione w grze. Mogę się mylic bo to dawno temu bylo ale czy przy pierwszej części ND nie byli prekursorami jeśli chodzi o wątki homo w tak duzej gierce i też była draka że lesbijka a skończyło się na bardzo klimatycznej scenie z pocałunkiem. Ty oceniłeś gierka na podstawie paru zdań które przeczytałeś w necie. Ja ją ocenie po 20 h grania poznając przy tym świat, bohaterów i ich motywacje, słuchając dialogów i rozkminiajac a właściwie przeżywając finał historii :)

Edytowane przez Szymek
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Basior napisał:

Sorry, ale to jakaś dziecinada.

Nikt Ci chyba nie mówi, że masz się nie bawić, nie uważać, że gra dla Ciebie będzie świetna.

Jak uważam np. za rewelacyjną grę FF7R, ale rozumiem tych dla których to 7/10.

W ogóle co to znaczy "mieć pretensje"?

Że co, że jestem obrażony? Nie jestem. Że chciałbym inaczej? Że uważam, że powinien inaczej coś zrobić? Zaakcentować? 

No chciałbym inaczej.

Przepraszam.

 

Ale rozumiem, że może się podobać mimo wad, które dla części osób to nie są nawet wady.
Dla mnie są.

A dokładnie:

  Ukryj zawartość

Bezsensowna śmierć głównego bohatera. I niechęć grania wrogiem, który morduje postać, którą lubię. 

 

 

Tylko, że ta gra jeszcze nie wyszła!

Też ponarzekam, jeśli się zawiodę, ale dopiero po ograniu. Zrozumiałbym teksty typu:

 

Spoiler

szkoda, że Joel ginie itd., no ale niektórzy tu już nawet ND zamykają xD.

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Szymek napisał:

 

Może ten leak tylko tak ostro brzmi a będzie to podane w deliaktny sposób jak seksualność Elli w pierwszej części :)

 

 

 

Bardzo delikatnie. Jak cios kijem golfowym w łeb.

 

 

4 godziny temu, izon napisał:

A może i nie będzie. Finalnie to jest GRA:  lwia część graczy bedzie mieć w dupie, co znajdzie się w przerywnikach filmowych o ile gameplay będzie dobry..

 

Fajna ta "lwia część graczy", co ma w dupie fabułę w grze fabularnej. Pierwszy raz o istnieniu takich debili dowiedziałem się jak w PSX Extreme dawno temu pisali żeby w pierwszym MGS na PS1 skipować cutscenki i rozmowy przez codec, bo przecież i tak 'nic sie nie da z nich zrozumieć' w obcym języku. A potem szło 8- w ocenie sequela. Tfu. 

 

 

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Observer napisał:

 

Bardzo delikatnie. Jak cios kijem golfowym w łeb.

 

 

 

Fajna ta "lwia część graczy", co ma w dupie fabułę w grze fabularnej. Pierwszy raz o istnieniu takich debili dowiedziałem się jak w PSX Extreme dawno temu pisali żeby w pierwszym MGS na PS1 skipować cutscenki i rozmowy przez codec, bo przecież i tak 'nic sie nie da z nich zrozumieć' w obcym języku. A potem szło 8- w ocenie sequela. Tfu. 

 

 

No sry nie przyrównujmy giganta fabularnego jakim jest MGS ( do momentu wydania 5-tki) do jednak znacznie mniejszej pod tym kątem gry. The Last of US to zdecydowanie bardziej klimat Half Lifa, gdzie samotna wędrówka wzmaga w graczu różnego rodzaju uczucia (nostalgię, poczucie samotności itd.) Nie wierzę żeby aż tak z(pipi)ali drugą część żeby tego miało nie być..fabularnie nie oczekuje od tej gry nie wiadomo czego. MGS to fabuła z momentami niezłą narracją, a TLOU to NARRACJA z niezłą fabułą, więc jak tejże narracji nie z(pipi)ią to będzie dobrze:)

Odnośnik do komentarza

Tylko znając zamiłowanie nd do brutalności, to tutaj to pewnie będzie o wiele bardziej obrazowo pokazane. W ogóle w wolfikach nie promowali tego jako "feature". 

 

edit down: @suteq, głupi myślałem, że to sugeruje, że będziemy mieć czworonożnego kompana, a nie, że to tylko mięso armatnie :/ 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
12 godzin temu, MBeniek napisał:

Nie dość, że lbgt (czy co tam jeszcze jest w tych spoilerach) to jeszcze trzeba będzie psiaki z zimną krwią zabijać... :nvmnd:

EXZIIPMU4AAU1fy?format=jpg&name=small

A tego to już się dało domyślać po zdjęciach sprzed kilku lat gdzie psy były na sesjach motion capture. 

Odnośnik do komentarza

Człowiek trochę ochłonął po spoilerach i o ile dalej nie podoba mi się co widziałem, to pewnie gra będzie świetna. Graficznie jest genialnie, dla mnie ND to są po prostu magicy. Przywiązanie do detali to ciągle jakiś absurd, co po prostu uwielbiam. Fabuła mi się nie podoba kompletnie, nowe postacie wydają się nijakie, ale gameplay to będzie pewnie sam miód jak pierwsza część.

 

Było jakieś info o dodatku czy coś?

 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Moldar napisał:

Było jakieś info o dodatku czy coś?

 

Raczej wątpię, żeby był, a jeśli już to nieprędko, bo pisali, że kampania dla pojedynczego gracza ma być ogromna, dlatego odłożyli multi na później, choć pewnie i tak mieli w planie wydać je osobno. Ciekawe ile zajmie przejście gry, już jedynka była bardzo spoko pod tym względem. Pisali też, żeby nie sugerować się przeciekami, że gra da radę, są bardzo pewni swego.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, _D23 napisał:


A co mieli napisać, że dali dvpy i teraz się boją jak cała akcja wpłynie na sprzedaż, oceny itd. ? 

 

Pisali to jeszcze przed przeciekiem. Że gra będzie duża, dlatego wycięli multi, że nie mogą się doczekać, aż weźmiemy grę w nasze ręce. No dużo rzeczy, na temat tego, że są pewni, że gra pozamiata. Takie wzmianki były już dawno. No zobaczymy.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...