Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mam uber bekę jak ktoś pisze, że ND przyciąga do gry brutalnością, teraz homo (ostatni trailer-cut scenka co wywołała mega "oburzenie") :laugh:

 

Tak naprawdę to ND przy drugiej części nic nie musiało, poza zapowiedzią, datą premiery, krótką notką informacyjną i jednym trailerem = gwarantowane kilka baniek sprzedaży.

 

Różnica polega na tym, że gdyby to ea albo śmieciosoft wydawał Tlou2 to trąbiliby by o tym wszędzie "HEJ NASZA GRA JEST MEGA MROCZNA, BRUTALNA, MAM LESBY, BEDZIE LESS KISS - pokochacie to..."

 

A Naughty Dog? ND wypuszcza trailer, scenkę bez krzyczenia, bez chwalenia i wracają rzeźbić pana jezuska.

Edytowane przez Słupek
  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, jeżeli wszystko dobrze pójdzie, nic po drodze się nie zepsuje (np. nie przyjdzie jakis nowy game director z microsoftu ;)), to będzie powtórka jak z pierwszą częścią. Pożegnanie generacji, najlepszą grą generacji. Tego tytuły nie trzeba reklamować, to obecnie największa marka Sony, która pobije wszelkie rekordy sprzedaży z pośród wszystkich ich exów. To ze gra będzie dotykała tematów trudnych, delikatnych, wywołujących kontrowersje, które raczej w grach się nie pojawiają, wiadomo od dawna. Wypada się tylko z tego cieszyć, bo to znak, że gry wkraczają w rejony, w których dotąd gościły tylko filmy i książki.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, YETI napisał:

Co do strony technicznej, wyobrażacie sobie, jak będą wyglądały gry ND na PS5? TLoU2 to nowy poziom pod kilkoma względami, DF będzie miał nad czym się zachwycać. Osobna kwestia, ciekawe jakie będą różnice między zwykłą PS4, a PRO. Mając na uwadze, że gry Sony na tych 1.8tfl wyglądają świetnie, raczej nie ma co się martwić.

 

Gry z PS5 można zobaczyć w cut-scenkach Detroit, tak to pewnie będzie wyglądało w ruchu.

ND mają świetny silnik z Uncharted który cały czas tez usprawniają, do tego jedna zamknięta konfiguracja bez xboxa i pc, dlatego te gry tak wyglądają.

Różnice pewnie beda takie jak w przypadku Gow, wiecej detali i lepsze tekstury za sprawą super samplingu lub 4K HDR.

btw tak zauważyłem dodali też troche nowch animacji postaci, jest tego więcej niż w U4, tam moment jak gość trafiony strzałą od tyłu pada na kolana, ciekawe ile mo-cap im zostało :rolleyes:   pamiętam nawet na psa zakładali te czujniki :D

 

a z tymi lesbijkami, chińczykami i murzynami już naprawde powinniście skończyć. To inny świat, zapominacie chyba troche o pademii i klikaczach, do tego wydarzenia przynajmniej 10 lat później. Nie wiadomo co tam się działo przez tyle czasu, gdy zapasy jedzenia i wszystkiego się kończyły.

Jak duży zasięg miała pademia i jak wyglądała migracja, to po prostu brutalny świat pozbawiony wszelkich zasad i te nazwijmy to "kontrowersyjne sceny" tylko mają to podkreślać.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ja się obawiam o grę, bo jedynka była za dobra i trudno będzie ją przebić. Nie udało się im z U4 przebić dwójki, to i z TLOU2 będzie ciężko. Kontynuacje legend to nie lada wyzwanie, żeby utrzymać ten sam poziom, a co dopiero zrobić to lepiej. TLOU2 part2 ok, ale niech to będzie part2 z masą grania, skradania.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To chyba pokazuje problem polaczków z takimi  pierdami jak dwie całujące się osoby tej samej płci.

Normalny człowiek wie że tak to bywa na tym swiecie, w grze jesteśmy  z kamera obok  jej intymnych  momentów, i wielkie oburzenie ze się całują xD Może ND probuje jakoś odzwierciedlić realny świat w ktorym nie 99,9999% ludzi jest hetero,  tylko te powiedzmy 90%, i  raz na ruskie 20 lat bohaterka moze mieć inną orientację.

Zdecydowanie bardziej szokująca jest scena wybebeszania gościa,  jego machanie nogami,  krzyk, myślę ze to jest niepotrzebne, nie krytykuję, ale wydaje mi  się że gra to jednak gra, i  jak będziemy dalej iść tą drogą, by  wszystko urealnić, to  gta7 będziemy mogli wejsć do  restauracji, zastrzelić dziecko przy matce, i  obserwować jak za(pipi)iscie zanimoali jej płacz, i  wpypływajacy mózg noworodka na oteksturowaną pieczołowicie posadzkę. Zdecydowanie powinno postawić się granice w tak dużych grach. Co innego kreskówkowa animacja przecinania brzucha jakiegoś centaura w gow3, co innego realne maltretowanie fotorealistycznych ludzi  w grze. Choc scena wyrywania głowy  w gowie też była mocna.

  • Plusik 2
  • WTF 3
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, zdrowywariat napisał:

Ja się obawiam o grę, bo jedynka była za dobra i trudno będzie ją przebić. Nie udało się im z U4 przebić dwójki, to i z TLOU2 będzie ciężko. Kontynuacje legend to nie lada wyzwanie, żeby utrzymać ten sam poziom, a co dopiero zrobić to lepiej. TLOU2 part2 ok, ale niech to będzie part2 z masą grania, skradania.

Wydaje mi sie ze gameplay był na żywo i miał byc nacisk na skradanie, ale coś poszło nie tak i gość chybił w głowę i tym samym spanikował.  

Co by nie mówić gra to sztos i chyba nikt w to nie wątpił. Nie ma co sobie spoilerowac, trzeba czekać na premierę z otwartymi ramionami. 

 

 

Odnośnik do komentarza

A co mają się kurzymi piórkami głaskać, taki jest świat przedstawiony w grze to dlaczego mają tego nie pokazać.

Wiadomo są pewne granice których nie powinno się przekraczać i raczej nie spodziewał bym się wielu takich akcji jak tej z wczorajszej prezentacji. Gorsze rzeczy można obejrzeć na sadisticu po zalogowaniu, w filmach od 16 lat potrafią łby na lewo i prawo latać, a za pokazany cycek kategoria R.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Słupek napisał:

Grałbym w takie GTAVII :obama:

 

Właśnie mega jest to, że w Tlou to ludzie są największymi zwierzętami, zwyrodnialcami (sory Zwyrol) czyli tak jak w normalnym życiu. A klikacze czy inne zombiaki to tylko mniejsze zło, dodatek do wydarzeń z ludźmi.

 

To „mniejsze zło” spowodowało, że ludzie stali się nieludźmi, a niektórzy nieludźmi są z natury.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, milan napisał:

To chyba pokazuje problem polaczków z takimi  pierdami jak dwie całujące się osoby tej samej płci.

Normalny człowiek wie że tak to bywa na tym swiecie, w grze jesteśmy  z kamera obok  jej intymnych  momentów, i wielkie oburzenie ze się całują xD Może ND probuje jakoś odzwierciedlić realny świat w ktorym nie 99,9999% ludzi jest hetero,  tylko te powiedzmy 90%, i  raz na ruskie 20 lat bohaterka moze mieć inną orientację.

Zdecydowanie bardziej szokująca jest scena wybebeszania gościa,  jego machanie nogami,  krzyk, myślę ze to jest niepotrzebne, nie krytykuję, ale wydaje mi  się że gra to jednak gra, i  jak będziemy dalej iść tą drogą, by  wszystko urealnić, to  gta7 będziemy mogli wejsć do  restauracji, zastrzelić dziecko przy matce, i  obserwować jak za(pipi)iscie zanimoali jej płacz, i  wpypływajacy mózg noworodka na oteksturowaną pieczołowicie posadzkę. Zdecydowanie powinno postawić się granice w tak dużych grach. Co innego kreskówkowa animacja przecinania brzucha jakiegoś centaura w gow3, co innego realne maltretowanie fotorealistycznych ludzi  w grze. Choc scena wyrywania głowy  w gowie też była mocna.

 

 

Tu nie chodzi o "polaczków", wiele osób w tym ja również miała mieszane uczucia co do tej sceny. Osobiście nic nie mam do takich osób, one były zawsze, ale to nie znaczy, że chciałbym to oglądać, niech sobie robią co chcą w zaciszu jak nikt ich nie widzi i jest ok. 

Co do samej gry, gameplay to wzbogacona o nowe wstawki animacja, która dodają smaczku. I chyba o to chodziło, by całkowicie nie zmieniać sprawdzonego schematu.

Świat wygląda przepięknie, ale do tego już zdążyliśmy się przyzwyczaić, w końcu to Naughty Dog.

Mam nadzieję, że historia będzie równie dobrze przedstawiona co w części pierwszej. Właściwie to jedyna moja obawa jeśli chodzi o tą produkcję, oby relacje kobiet nie były punktem przewodnim, o ile w dodatku left behind  było to jeszcze ok, w końcu to małe dziewczynki w apokaliptycznym świecie mające różne pomysły i inaczej odczuwające wszystko, tak tu mam nadzieję, że nie będzie to promowane na siłę, gdyż jestem bardzo zaciekawioną tą produkcją.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Słupek napisał:

Zawsze mam uber bekę jak ktoś pisze, że ND przyciąga do gry brutalnością, teraz homo (ostatni trailer-cut scenka co wywołała mega "oburzenie") :laugh:

 

Tak naprawdę to ND przy drugiej części nic nie musiało, poza zapowiedzią, datą premiery, krótką notką informacyjną i jednym trailerem = gwarantowane kilka baniek sprzedaży.

 

Różnica polega na tym, że gdyby to ea albo śmieciosoft wydawał Tlou2 to trąbiliby by o tym wszędzie "HEJ NASZA GRA JEST MEGA MROCZNA, BRUTALNA, MAM LESBY, BEDZIE LESS KISS - pokochacie to..."

 

A Naughty Dog? ND wypuszcza trailer, scenkę bez krzyczenia, bez chwalenia i wracają rzeźbić pana jezuska.

Sorry, ale za dużo tej poprawności politycznej. Murzyn, lesby, Azjata w jednej scenie i Żadnego białego xD 

To chyba prawda, ze w ND piętnują jeśli ktoś ma inne zdanie niż reszta.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, czarek250885 napisał:

 

 

Tu nie chodzi o "polaczków", wiele osób w tym ja również miała mieszane uczucia co do tej sceny. Osobiście nic nie mam do takich osób, one były zawsze, ale to nie znaczy, że chciałbym to oglądać, niech sobie robią co chcą w zaciszu jak nikt ich nie widzi i jest ok.

Tylko że twórcy wcisnęli się z kamera w moment intymny, wiec byłoby dziwne by potoczyło się to inaczej. Jak w grze podczas zwiedzania miasta będa orgie na ulicach to razem  z Tobą napsize petycję!

Odnośnik do komentarza
Teraz, Starh napisał:

Sorry, ale za dużo tej poprawności politycznej. Murzyn, lesby, Azjata w jednej scenie i Żadnego białego xD 

To chyba prawda, ze w ND piętnują jeśli ktoś ma inne zdanie niż reszta.

Zabrakło na tym pokazie tylko Joela który liże się z klikaczem xd

Nasrane tam mają w ND.

Edytowane przez ukanio
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

To „mniejsze zło” spowodowało, że ludzie stali się nieludźmi, a niektórzy nieludźmi są z natury.

 

To "mniejsze zło" ewentualnie było jakimś punktem zapalnym.

 

Teraz nie ma klikaczy a robimy o wiele gorsze rzeczy niż na pokazanych trailerach, czy ukazane w pierwszym TLoU.

Odnośnik do komentarza

Nd znowu rozyebalo,oczywiscie wchodzac do tego tematu wiedzialem,ze skurrrrwisyny zrobia wszytsko aby obrzydzic ci ta gre.

Jakies watki o lesbijkach xd,przeciez to fikcyjna historia,to nie Dice gdze wrzuca murzynow do wermachtu,piszac,ze to jest "right side of history"

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ficuś napisał:

gameplay byl rezyserowany

No co ty 

 

1 minutę temu, kermit napisał:

skoro jest bardzo brutalnie i beda lesbijki to licze ze będą też nagie ciała i sceny gwałtu

lubie takie dolewanie paliwa do ognia i patrzenie jak wszystko płonie :coolface: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...