Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy poziom brutalności w grach, technicznie coś niesamowitego, wybuchowa strzała <3. Obstawiam, że dziewczyna Ellie ginie na początku gry, i najważniejsze, gdzie jest Joel? Pewnie będą trzymac to w tajemnicy aż do ostatniego trailera tuz przed premierą gry. Premiera? Nawet nie chcę o tym myślec, ale chyba 20 :/

Ogólnie, GOTG.

Odnośnik do komentarza

Ok raz jeszcze na chłodno zobaczyłem materiał i coż jestem mega rozczarowany wciskaniem na siłę Homo-lesb, brakiem zwykłego białego mężczyzny w trailerze. Postaci to albo niezależne, silne kobiety albo jacyś murzyni czy Azjaci. Rozumiem ubogacenie kulturowe, ale ta propaganda jest już wrzucana na siłę i to widać. Ja z tego cyrku wysiadam i na pewno nie kupię gry w sklepie, nie zamierzam wspierać tego podprogowego przekazu. Nawet w Gersach 5 i pokazie tej gry nie zauważyłem czegoś takiego.  Gra wygląda fajnie, postaci ruszają się kapitalnie, ale wmuszanie graczom na siłę oglądania takich rzeczy - ja szczerze przewijałem ten trailer, był dla mnie trochę odpychający i zapewne nie tylko dla mnie. To nawet nowe gry od Japońców rozwiązują b.dobrze tę kwestię. Sorry, ale nie uwierzę, że nawet po postkapitalistycznej przemianie nie został w USA żaden biały mężczyzna czy też kobieta....

 

Dobra gra :uff: ale...

Wrzucanie na siłę murzynów, Azjatów, lesb z pominięciem normalnego archetypu postaci...

 

Serio rozumiem wszystko, gra na pewno będzie dobra, ale niech nie robią już z ludzi idiotów.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • WTF 5
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Fanek napisał:

Jak w jedynce też miałeś murzynów i to dużo, nawet w dodatku jej koleżanka, to dzieje się w Ameryce normalna sprawa że jest dużo black people.

Takie Baltimore przykładowo gdzie spędziłem 2 msce kiedyś to 80% sami nigga

Fanek nie rozumiesz. Ja nie mam nic przeciwko czarnym, Azjatom, Hindusom etc. Mogą być, nawet muszą być - w końcu przed "apo" żyło ich tam w brud. Mam problem z tym, że biali ludzie są obecnie traktowani gorzej niż osoby z innym kolorem skóry (szczególnie w USA i tamtejszych mediach). Tutaj przez całą rozgrywkę nie widzieliśmy ani jednej pozytywnej białej postaci..

Odnośnik do komentarza

@Starh

 

Akcja dzieje się w USA? Więc Murzyni, Azjaci oraz ew. Meksykanie są na miejscu. To  nie Wiedźmin albo Kingdom Come. Nie popadaj w paranoję.

 

PS

Zaszokuję Cię - w książkowym Wiedźminie Ciri miała romans z kobietą.

 

PS2

Ulegasz propagandzie: w USA czarni to dół drabiny społecznej, wyżej są Latynosi, a nad nimi Azjaci. WASP to nadal szczyt drabiny mimo ucieczki części przemysłu do Azji.

 

PS3

W TLoU pozytywnymi białymi postaciami byli Joel, Ellie i Tess czyli główni bohaterowie.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, friedrich napisał:

@Starh

 

Akcja dzieje się w USA? Więc Murzyni, Azjaci oraz ew. Meksykanie są na miejscu. To  nie Wiedźmin albo Kingdom Come. Nie popadaj w paranoję.

 

PS

Zaszokuję Cię - w książkowym Wiedźminie Ciri miała romans z kobietą.

 

PS2

Ulegasz propagandzie: w USA czarni to dół drabiny społecznej, wyżej są Latynosi, a nad nimi Azjaci. WASP to nadal szczyt drabiny mimo ucieczki części przemysłu do Azji.

Miała zanim Pan B ją wypatroszył.

To jednak co innego w sensie, książka, film, a gra wideo.

Poza tym to jednak porównanie z dupy - świat wiedźmina wykreowany przez Sapka to coś innego niż propaganda Feministek i genderu z USA.

Odnośnik do komentarza

Ach, ci biedni prześladowani biali mężczyźni. Już ich prawie wcale w grach nie ma. 

 

Na tej samej konferencji pokazano Days Gone, Spider-Man, Death Stranding i Resident Evil 2, gdzie głównymi (pozytywnymi!) bohaterami są... niewiarygodne, biali mężczyźni. Ale w pupie z tym, w nowym fragmencie The Last of Us 2 zobaczyłem uroczy, niewinny pocałunek 2 dziewczyn. Moja męskość jest zagrożona, bo lewactwo siłą próbuje mi wcisnąć w gardło swoją ideologię.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tak, bo kolejna gra jednego z najlepszych studiów na świecie i sequel do jednej z najlepszych gier w historii potrzebuje taniej kontrowersji by się promować. Serio?I to na ponad rok przed premierą? Do tego czasu media i  "zwykli ludzie" zapomnieliby. 

 

Ciekawi mnie też jak zrytą banię trzeba mieć by oglądając trailer liczyć stosunek postaci białej rasy do reszty. To musi być naprawdę ważne. Ja rozumiem gdy w takim battlefieldzie podczas 2 w.s wrzucają masę kobiet i murzynów gdy ich tam nie było, to można sie przyczepić. ale serio, polecam jakąś terapię

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Pokaz imo byl bardzo dobry - ciezko pokazac gre w 10 minut z takiej strony zeby ludzie sie jarali gameplayem i to w grze gdzie glownie chodzi o powolna esploracje i zabijanie po kolei przeciwkow. Pokaz z 2012 roku jedynki byl swietny, a ludzie wtedy tez psioczyli ze w sumie nic iekawego, rozgrywka nudna.

 

To co starh napisal to w sumie sie zgadzam i pewnie mnie ktos zje zaraz, ale odnosze wrazenie ze na tych targach trailer bez laski nie mial prawa bytu, te lesbijskie motywy by kupic widownie to jest żenada. No, ale moze jestem zbyt zasciankowy i nie doroslem do tych czasów.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, hav7n napisał:

w swiecie post apo nie ma juz bialych ludzi, potwierdzone info od insajdera 

Ellie ostatnia, nawet Joeala nie ma :(

 

Co do strony technicznej, wyobrażacie sobie, jak będą wyglądały gry ND na PS5? TLoU2 to nowy poziom pod kilkoma względami, DF będzie miał nad czym się zachwycać. Osobna kwestia, ciekawe jakie będą różnice między zwykłą PS4, a PRO. Mając na uwadze, że gry Sony na tych 1.8tfl wyglądają świetnie, raczej nie ma co się martwić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...