Skocz do zawartości

PSX Extreme 234


Oceń okładkę PSX Extreme 234  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 234 (przemiły pan z siekierą)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 234 (przemiła pani bez siekiery)



Rekomendowane odpowiedzi

Test switcha? :o

Ale takie macanko, czy z tego pokazu?

 

OK, doczytalem wstępniak.

Pięknie ! 

 

Komodo był na miejscu, macał, obejmował, osypywał się i wszystko inne, co mu przyszło do głowy. 

Dobry numerek sie szykuje. Ciekawe czy kolejny też będzie opózniony z powodu Horizon.

 

Będzie 1 marca to na bank, z Horizonem to jeszcze nie wiemy (chociaż wiadomo, podchody trwają, aby na premierę idealnie wyjść :)). Przesunięcie wynika po części z tego obecnego, aby zachować 4-5 tygodniowy okres sprzedaży, bo gdyby wyjść tak jak pierwotnie planowaliśmy (22 lutego), to numer w sprzedaży byłby tylko 3 tygodnie. Od numeru kwietniowego wracamy już do zaplanowanego wcześniej harmonogramu, czyli numer będzie 29 marca. 

Odnośnik do komentarza

Poradnik do FFXV trzeba było dać miesiąc temu, bo kto chciał, to już ograł.

Trochę słabo, że Rozbo poleciał testować Halo, a potem Horizon. To fanboj MS i Halo, więc nic dobrego z tego nie wyniknie.

A na okładkę trzeba było dać ten art z domem i czarną postacią. Bardziej klimatyczne od chłopa z siekierą. Seksowna kioskara znowu będzie myślała, że kupuję gazetki dla dzieci.

W ogóle to nic mi się nie podoba, ale i tak kupię. Magia ikstrima.

Odnośnik do komentarza

Brakuje mi trochę w recenzjach opisu różnic w danym tytule między wersją ps4(zwykłą) a ps4 pro. Wiem, wiem, podobno tych różnic za dużo nie ma jak na razie, ale dobrze by było gdyby recenzent o tym wspomniał w swoim tekście, przynajmniej w tych największych tytułach. A tak super gazetka, czytam Was od wielu lat. Teksty Miela, Zaxa i Komoda zasługują na szczególne uznanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

To co wrzucił szejdi to idealny przykład tego, w jakim kierunku nie powinno nigdy iść pe. Przecież tam nawet nic nie ma na tej okładce, prawie pustka. Coś tam o atari widać z daleka ale jak kogoś nie interesuje atari to nie kupi bo skąd ma wiedzieć ze jest poradnik do pokemonów i opisane sa wszystkie ewolucje czarmandera albo klawiszologia do advanced warfare albo jakieś inne recenzje, zapowiedzi, testy. Dlatego własnie nie kupuje pixela, on nie wie jak trafic do klienta i moje serce nadal pozostaje przy psx extreme. Na zawsze od zawsze chociaż ja nie jestem mocno hardkorowy i zacząłem czytac PE dopiero od numeru ze spice girls na okładce to było to co mnie zachęciło i nie zawiodłem się. Czytam po dziś dzień.

Odnośnik do komentarza

Odkąd Roger został naczelnym jeszcze nigdy nie udało mi się kupić szmatławca o czasie czyli w środę (zazwyczaj był czwartek) ale tydzień opóźnienia to już przegięcie.

Za to na duży plus oceniam zmianę charakteru pisma, jest bardziej luzacko, przy Bucherze szmatławca czytałem w garniturze.

Cieszy powrót HIV-a, lubię Skur....czybyka choć go nie znam osobiście.

Czekam na numer z utęsknieniem:P

 


P.S Zapomniałem dodać. Dostanie się na forum to jak Platyna w Dark Souls:P

Odnośnik do komentarza

Odkąd Roger został naczelnym jeszcze nigdy nie udało mi się kupić szmatławca o czasie czyli w środę (zazwyczaj był czwartek) ale tydzień opóźnienia to już przegięcie.

 

Za to na duży plus oceniam zmianę charakteru pisma, jest bardziej luzacko, przy Bucherze szmatławca czytałem w garniturze.

 

Cieszy powrót HIV-a, lubię Skur....czybyka choć go nie znam osobiście.

 

Czekam na numer z utęsknieniem:P 

 

P.S Zapomniałem dodać. Dostanie się na forum to jak Platyna w Dark Souls:P

Hiv urzędował cały czas.Dostanie się na forum jest równie proste jak kupienie PE w środę. Potrenuj, a ci się uda. Trudno to dostać bana.Potrafi to tylko elita.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.