Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego shadery są jednorazowe? Bo masz robić te same aktywności wiele razy (i kupować je w loterii za prawdziwe pieniądze), oczywiście według jednego z ważnych panów w Bungie.

http://www.eurogamer.net/articles/2017-09-08-destiny-2-director-defends-its-shaders-as-consumable-items

 

"Shaders are now an ongoing reward for playing. Customisation will inspire gameplay. Each planet has unique armour and Shader rewards," he added.

"With D2, we want statements like 'I want to run the Raid, Trials, or go back to Titan to get more of its Shader' to be possible."

Jak to ktoś dobrze podsumował w komentarzu. Efekt Activision jest aż nadto widoczny w Bungie.

Odnośnik do komentarza

 

Z chęcią przeczytam rzeczową odpowiedź na pytanie majocheja. Division przez 20h mi się podobało, potem jakoś tak mnie zbrzydło. Tutaj wygląd świata wydaje się ciekawszy (chociaż często na gameplayach widzę nudne zamknięte lokacje). No i te bronie jakieś takie ładniejsze.

U mnie jest centralnie odwrotnie. Gra mi nie podeszła od samego początku. Misje proste jak konstrukcja cepa jak w Borderlands. Idź zaszlachtuj, wejdź do prostych jak drut dungeonów, gdzie na ich końcu wiemy, że do uglebienia będzie nieco mocniejszy paszczak, nawiąż łączność, broń terenu, ochraniaj, horda a la gyrosy itp itd itpd...Na koniec kostka cukru jako nagroda. Wszystko przy moim zdaniem przeciętnej oprawie zważywszy na wagony kasy, jaką Acti władowało w ten tytuł.Zobaczę jak gra zaprezentuje się w 4k, bo w przyszłym tygodniu kupuję nowy TV. Póki co w w full HD...żadna rewelacja. Sytuację nieco ratuje multi. W końcu udało się wleźć do Tygla, ale na dłuższą metę czas oczekiwania (średnio 4-5 minut) jest nie do przyjęcia.

 

bedziesz sprzedawal??:P i serio wyszukiwanie meczow tak lezy?? dodali juz HDR?? 

Odnośnik do komentarza

Nawet rozdzielczość jest chyba niższa niż w Becie na PRO, lekki zawód. Mogliby już dodać chociaż HDR! Gra zaś wynagradza wszystko, endgame znacznie lepszy niż w 1, non stop coś do zrobienia, niebieskie misje na poziomie singla, świetny system nagród i wyzwań, multi wyszukuje znacznie szybciej niż Cezaremu.

Odnośnik do komentarza

Jest jakiś osobny temat do "ustawek" w grze? Według mnie przydałby się bardzo :)

 

Nie ma, przynajmniej na razie.

 

Nawet rozdzielczość jest chyba niższa niż w Becie na PRO, lekki zawód. Mogliby już dodać chociaż HDR! Gra zaś wynagradza wszystko, endgame znacznie lepszy niż w 1, non stop coś do zrobienia, niebieskie misje na poziomie singla, świetny system nagród i wyzwań, multi wyszukuje znacznie szybciej niż Cezaremu.

 

Ktorys z was by sie pisal na Nightfall po wbiciu tak z 250+?

Odnośnik do komentarza

 

 

Z chęcią przeczytam rzeczową odpowiedź na pytanie majocheja. Division przez 20h mi się podobało, potem jakoś tak mnie zbrzydło. Tutaj wygląd świata wydaje się ciekawszy (chociaż często na gameplayach widzę nudne zamknięte lokacje). No i te bronie jakieś takie ładniejsze.

U mnie jest centralnie odwrotnie. Gra mi nie podeszła od samego początku. Misje proste jak konstrukcja cepa jak w Borderlands. Idź zaszlachtuj, wejdź do prostych jak drut dungeonów, gdzie na ich końcu wiemy, że do uglebienia będzie nieco mocniejszy paszczak, nawiąż łączność, broń terenu, ochraniaj, horda a la gyrosy itp itd itpd...Na koniec kostka cukru jako nagroda. Wszystko przy moim zdaniem przeciętnej oprawie zważywszy na wagony kasy, jaką Acti władowało w ten tytuł.Zobaczę jak gra zaprezentuje się w 4k, bo w przyszłym tygodniu kupuję nowy TV. Póki co w w full HD...żadna rewelacja. Sytuację nieco ratuje multi. W końcu udało się wleźć do Tygla, ale na dłuższą metę czas oczekiwania (średnio 4-5 minut) jest nie do przyjęcia.

 

bedziesz sprzedawal?? :P i serio wyszukiwanie meczow tak lezy?? dodali juz HDR?? 

 

Póki co dam grze jeszcze szanse. Poczekam na usprawnienia i patche w trybie multi odnośnie szybszego łączenia graczy, bo samo multi 4x4 jest naprawdę wporzo. Może gra mnie wessie z czasem, choć jak znam siebie i życie jak coś mi się nie podoba od początku to potem jest tylko gorzej.

Odnośnik do komentarza

https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=261447

 

Gdzie się podziali chłopcy klanowcy z 1? Jeżeli zalozyliscie swoje klany to wracać natychmiast! Teraz granie w klanach ma sens, legendarne engramy, wyzwania, zapraszam do powrotu.

 

Ktoś ukończył juz Nightfall?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...