Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

W weekend pograłem w końcu jak człowiek do późnej nocy i udało się znaleźć ekipę na GoS. Doszliśmy do bossa i było już zdecydowanie za późno na kontynuację. Pierwsze etapy bardzo łatwe i ciężko jest coś zrobić nie tak. Zdecydowanie trudniejszy był LW. Zobaczymy jak Boss jak kiedyś uda mi się zagrać ale słyszałem, że na konsoli etap jest niegrywalny......

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Ryo-San napisał:

@wrog masz może na sezon 8 taką zayebistą exelowską tabelkę z zestawieniem punktów w compach (ile exp na konkretnej randze za zwycięstwo ile za porażkę itp) jak wrzucałeś tutaj w sezonie 7.

Teraz to chyba tak nie dziala, bo mozesz przegrac i wciaz zostac na plusie, lub tylko spasc niewiele pkt. Zaleznie od tego jak ty grales, a nie caly team ogolnie.

Generalnie nowy comp jest imo fajniejszy. Po pierwsze Reclussa zrobilem w doslownie 2h (zwyciestwa mialem z poprzedniego sezonu, brakowalo glory). Gdzie wczesniej, 2-3 mecze mogly cofnac progres o pol poziomu czasem. A teraz w solo kolejce rzadko kiedy przegrywalem. 3v3 jest bardziej grywalne i wiekszosc map jest wg mnie lepiej zrobione pod taka ilosc graczy. No i jest tylko survival.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Tabelki nie ma, bo teraz patrzy na niewidzialny system Bungo i na tej podstawie przyznaje punkty. Grałem ze znajomym, zaczynaliśmy na podobnym poziomie, a i tak nasz ranking się rozjeżdżał. Poza tym na 3200 przegrałem mecz i mi chyba z 5 punktów zabrało. :D

Edytowane przez wrog
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam 3900 (a raczej miałem) około Glory i za przegrany mecz brało mi już ponad 50 punktów (przy 4000 zabrało mi już chyba koło 100 ale nie liczyłem). Dodatkowo nie ma już blokady rangi, czyli jak dostajemy po dupie to możemy spaść z rangą, ale nie wiem do którego momentu. Za wygrany mecz dostałem około 60 punktów, więcej jak masz streaka. Przy streaku na x5 dostałem około 150 punktów za mecz, ale szybko go straciłem. Ogólnie im jesteś wyżej tym mniej dostajesz za mecz i więcej tracisz. Przy 5000 punktów pewnie jest masakra.

 

Oczywiście mówię o Freelance, nie wiem jak sprawa wygląda w normalnym, ale dojazd do Legendy wymaga tony grania, szczęścia i również kotów w ekipie, bez tego zapomnij o Legendzie. Dali masę punktów na początku, żeby tylko dobić do 2100 i ludzie mogli sobie zrobić Lune i inne bronie które wymagały 2100, potem kończy się już Eldorado i dostajesz w ryj od rzeczywistości

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Patricko

Akurat ranga do Revokera zlicza się inaczej (jakoś to sumuje i nie trzeba mieć 3.5k w compach) ja w poprzednim sezonie miałem max 2.8k i zaliczyło(tzn zaliczone już to miałem przy dużo niższej punktacji ok 2100 chyba). Do tego to ile nabijesz nie resetuje się po sezonie jak w przypadku Luny, Recluse'a czy Not Forgotten'a. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Patricko napisał:

Czyli na Not Forgotten trzeba dobić raz jeszcze, pomimo że w poprzednim sezonie już się wbiło?

Tak pkt rankingowe muszą być wbite w aktualnym sezonie także moje kondolencje dla kolegi :( Jedyne pocieszenie to że w kolejnym sezonie (jeżeli w tym wbije 5.5k) może zdobyć seal Unbroken. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Te punkty ujemne widzę że teraz zależą od tego jak się gra. W sensie jak gra się dobrze i wbije sporo fragów mimo porażki to wtedy spadek do 2100 jest faktycznie minimalny (4/5 punktów) ale jak się gra jak ostatni noob i kończy mecz z miernym k/d to wtedy można dostać w plecy nawet 50pkt także nie jest tak różowo. Po prostu trzeba trzymać dobry poziom k/d

Odnośnik do komentarza

mialem Tytanke gdzie nie robilem wgl fabuly. No to cyk na wieze, pozbieralem zlecenia, pogadalem z kim mam pogadac , zagralem strajka jak Zavala kazal. Tylko co mi nie poleci to ma 750 lvl. Tylko nie piszcie ze trzeba singla skonczyc aby dalej lvl :( 

wczoraj grajac IB mialem nadzieje ze bedzie wieksza rozbieznosc graczy a tam prawie same 950 . Tryb jest bardzo fajny z blokowaniem punktow i polowaniem byly 4 wygrane pod rzad ze swoim 920 ;) na takiej Midzie gdzie normalnie chyba zabiera za 54 tu bije 45 xD 

@mugen oproc wspomnianego strajku ktorymi mi kazal zagrac zagralem jeszcze jeden dodatkowy i tez lecialo na 750 (mam chyba 840 lajta po przerzuceniu gratow) 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...