Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni boss w Garden of Salvation zabity bez używania...broni (tylko granaty, supery i melki). 5 Warlocków i jeden Hunter

 

The 5 warlocks used Aeon Soul most of the encounter to generate a ridiculous number of grenades during the fight, along with mods that gave nade energy when a class ability is used. We also stacked multiple relay defender mods to increase the damage to the boss with our supers (which makes a HUGE difference), but before DPS we switched to Geomag Stabilizers to make Chaos Reach last longer. Also, you can punch/throw a nade at the boxes to start the tether.
I was the hunter and my build really isn’t anything unique for this, just high dis(nene)line, void debuff grenades for DPS and tether. We prioritized using grenades for Cyclopes and weak points on the boss.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie gralem w zadne destiny. Pojawila sie wersja free to play, chyba usuneli poczatkowy progress, bo moja postam ma 750 level i chyba wszystkie skille odblokowane. Interesuje mnie glownie przejscie trybu fabularnego, odblokowanie rzeczy i ogolnie caly ten stuff, ktory robilo sie pewnie na premiere. Jest sens ?  

Odnośnik do komentarza

@Kazub 750 to lajt z którym teraz każdy zaczyna a progres robisz levelujac postać do hard capa 960 a później możesz lecieć za pomocą specjalnego itema w zasadzie w nieskończoność (oczywiście w teorii bo w praktyce to tak rożowo nie wygląda) . W wersji F2P nie masz wszystkich superów a jedynie dwa drzewka (z trzech). Oczywiście że jest sens bo jak już pisałem w tym temacie chyba ze 100 razy gunplay w tej grze jest po prostu najlepszy a i sama darmowa wersja oferuje naprawdę sporo zawartości. 

p.s pamiętaj tylko że gra od razu wrzuca w end game więc jak chcesz zacząć wątek fabularny od początku to musisz na wieży odnaleźć Amande Holiday i rozpocząć u niej wątek "Czerwona Wojna" następnie "Klątwa Ozyrysa" i "StrategOS" (w angielskiej wersji Warmind). No i niestety ale najlepszy DLC pod kątem fabularnym (Forsaken) nie wchodzi w skład f2p

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Szukam klanu na PS4. Najważniejsze żeby było bez spiny, gram dziennie, interesuje mnie również PvP. Jeśli ktoś ma aktywny klan z ludźmi którzy chcą pograć to dajcie znać. Pozdro

Ps: Jeszcze raz dodam że gra bez spiny, krzyków i innych zachowań "rozwydrzonych małych dzieci" którzy wszystko muszą mieć jako pierwsze i na już. ;)

Odnośnik do komentarza

Hey witajcie,

 

Swojego czasu spędziłem w destiny 1 koło 200h. Teraz bym chciał wrócić do tego uniwersum za sprawą drugiej części.  Przekonują mnie wysokie noty dodatków w recenzjach i spolszczona wersja gry.  No i Activision które już nie nadzoruje projektem.

 

Mam kilka pytań:

1. Czy jak kupię dodatek "Twierdza Cieni" dostanę full wersje gry(z poprzednimi dodatkami)?

2. Jak oceniacie zawartość destiny 1 do destiny 2? Czy pod tym względem druga część przebiła pierwszą? 

3. Jak myślicie po ilu h grania mogę ruszyć na pierwszy raid(i żeby wstydu nie było :))?

4. Ile jest raidów w drugiej części?

Odnośnik do komentarza

@Pauli87

1. Nie. Będziesz musiał dokupić Forsaken'a (Annual passa dostaniesz za free)

2. Pomijam bo D1 zaczałem ogrywać dopiero jak zakochałem się w D2 i chciałem tylko sprawdzić jak to wyglądało wcześniej ale tak na marginesie to zawartość D2 biorąc pod uwagę wszystkie DLC i passy jest olbrzymia.

3. Na pierwszy raid Lewiatana i poboczne raid lair ( Ester of Worlds i Spire of Stare) to jak masz ograny team to możesz iść w zasadzie z marszu a najlepiej to po skończeniu fabuły i dwóch pierwszych DLC żeby trochę poczuć grę, strzelanie, skakanie itp sam raid jest dosyć prosty i łatwo jest kogoś "przeciągnąć".

4.  Raidów na chwilę obecną jest 7 (w tym dwa raid lair czyli takie poboczne krótsze raidy)

1. Lewiatan 

1.a Spire of Stars

1.b Eater of Worlds

2. Last Wish (absolutne top 1)

3. Scourge of the Past

4. Crown of Sorrow

5. Garden of Salvation

 

p.s jakby się uprzeć to jeszcze Lewiatan w wersji prestiż można potraktować jako osobny raid bo tam są też  rozbudowane mechaniki w stosunku do zwykłego Lewiatana.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Frredy ludzi w to gra od groma. Polecam grupy na FB Destiny 2 Polska i Destiny 2 Polska PS4 tam klan znajdziesz momentalnie. Do tego jak szukasz klanu to warto dopisać jakie masz dodatki. Bo jak masz wersję F2P to lepiej żebyś dołączył do jakiegoś nowego klanu gdzie są nowi gracze bo starzy wyjadacze aktywności które są w wersji F2P po prostu już nie grają bądź grają je bardzo rzadko. No i zawsze lepszy jest mniejszy klan gdzie ludzie się znają a nie 100 osobowy moloch pełen randomów z łapanki.

Odnośnik do komentarza
[mention=63932]Frredy[/mention] ludzi w to gra od groma. Polecam grupy na FB Destiny 2 Polska i Destiny 2 Polska PS4 tam klan znajdziesz momentalnie. Do tego jak szukasz klanu to warto dopisać jakie masz dodatki. Bo jak masz wersję F2P to lepiej żebyś dołączył do jakiegoś nowego klanu gdzie są nowi gracze bo starzy wyjadacze aktywności które są w wersji F2P po prostu już nie grają bądź grają je bardzo rzadko. No i zawsze lepszy jest mniejszy klan gdzie ludzie się znają a nie 100 osobowy moloch pełen randomów z łapanki.

Mam wszystkie dodatki i gram od premiery , niestety nasza ekipa z która graliśmy od D1 rozpadła się i kicha. Większość klanów które znam są chore. Ok zgodzę się klan po to żeby cos osiągnąć w grze ale wszystko ma swoje granice zdrowego rozsądku. Gra ma bawić i cieszyć a nie stresować i zmuszać do grania przy podpiętymi zapałkami powiekami
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Frredy napisał:

Gra ma bawić i cieszyć a nie stresować i zmuszać do grania przy podpiętymi zapałkami powiekamiemoji106.png

Zgadzam się ale od siebie też trzeba coś dorzucić bo inaczej nic z tego nie będzie. Ktoś pójdzie na raid z ekipą i będzie robił słabiutki dmg na bossie czy yebal mechaniki i tym samym może położyć cały raid a inni stracą przez to kilka godzin. Np dzisiaj lecimy Garden of Salvation i będziemy to robić na Izanagi z katalizatorami więc klan mi pomógł ogarnąć katalizator ale już naładować go musiałem sam a musialem to zrobić w nocy bo rano do pracy i można powiedzieć że teraz siedzę w pracy z powiekami podpiętymi zapałkami : D 

Jak chcesz to chodź do nas (Like I Care) tylko u nas zdecydowana większość ludzi gra od 20-22 ale oczywiście jest też kilka/kilkanaście osób grających za dnia i jedna grająca 24h/d @KOMARZYSKO :*

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Mam wszystkie dodatki i gram od premiery , niestety nasza ekipa z która graliśmy od D1 rozpadła się i kicha. Większość klanów które znam są chore. Ok zgodzę się klan po to żeby cos osiągnąć w grze ale wszystko ma swoje granice zdrowego rozsądku. Gra ma bawić i cieszyć a nie stresować i zmuszać do grania przy podpiętymi zapałkami powiekami
A tak z ciekawości zapytam jakie klany znasz i dlaczego są "chore" ?
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, WisnieR napisał:
2 godziny temu, Frredy napisał:

Mam wszystkie dodatki i gram od premiery , niestety nasza ekipa z która graliśmy od D1 rozpadła się i kicha. Większość klanów które znam są chore. Ok zgodzę się klan po to żeby cos osiągnąć w grze ale wszystko ma swoje granice zdrowego rozsądku. Gra ma bawić i cieszyć a nie stresować i zmuszać do grania przy podpiętymi zapałkami powiekamiemoji106.png

A tak z ciekawości zapytam jakie klany znasz i dlaczego są "chore" ?

Pozwolisz że zostawię to dla siebie bo to tylko moje odczucia i opinia ;) po co siać ferment na forum ;)

Odnośnik do komentarza

Sa klany gdzie wymogi typu „uj nas obchodzi, ze zona/dzieci/pies. Masz miec sluchawki i o tej czy tamtej godzinie siedzisz przed D2 z padem w zebach”. Albo „ty paczaj, on(a) gra w Gearsy 5. Wywalamy z klanu!!!”

Mysle, ze w licznej grupie tak czy owak znajdzie sie ktos do pogrania. Ten klan w ktorym jestem obecnie wylewa pozytywnymi osobami. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...