Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem kiedyś jeden klan z wymogami min 1500 godzin ogranych i to już było chore. O tym o czym piszesz wyżej to już w ogóle się w pale nie mieści. No ale jak jedne zyeby stawiają takie warunki a inne zyeby się na to godzą no to niech się kiszą w swoich sektach.

Btw Garden of Salvation w końcu udało się skończyć. Trochę to trwało no ale teraz już będzie z górki. Zayebisty rajdzik! Z perspektywy czasu wydaje się bardzo prosty i coś czuję że to będzie nasz pierwszy raid flawless : )

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ależ ten nowy dungeon rozpieyrdala system:banderas: to bicie mieczem prawie jak w Soulsach : ) póki co nie chce oceniać czy jest lepszy czy gorszy od Shattered Throne bo to w sumie dwa zupełnie inne klimaty i dwie zupełnie inne mechaniki ale klimatem ocieka grubo. @wrog jeszcze raz mega graty za solo flawless. Pozamiatałeś! Mówiłem Ci że jesteś chorym poyebem? : D Ja właśnie zobaczyłem że wczoraj na Crownie wpadł mi hive barrier więc spróbuję podejście solo zobaczę gdzie uda się dojść. Oczywiście o flawlessie póki co nawet nie marze :frog:

8cd2e143658d5.jpg

destiny-2-shadowkeep-dungeon.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na Warlocku lecisz devour i problemu większego nie ma. Kluczem jest szybkie ściąganie knightów u góry i dobry build. Flawless jest do zrobienia na spokojnie. U mnie w klanie ziomeczek na hunterze i warlocku ogarnął, wrog chyba na locku zrobił. Wystarczy przysiąść i poćwiczyć parę etapów. Ja się powoli zabieram, solo na raty już zaliczone. Muszę tylko skończyć zaległości nadrabiać spowodowane wizytą rodziny.

 

A tak poza tym to zaczynam się zastanawiać nad przerwą od Destiny. Powoli czuję się grą kompletnie wypalony. Cały czas w kółko robimy to samo i robi się to już naprawdę męczące. Naprawdę mam nadzieję, że w grudniu nie będzie nowego rajdu. Kiedyś się narzekało, że w grze nie ma nic do roboty a teraz naładowali tych trybów hordy i sztucznych odznak.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, MLeKSk napisał:

Orientuje sie ktoś jak wygląda sytuacja z serwerami, grają jeszcze ludziska? Calak trudny? Jak co, to można robić samemu?

W Biedronce ma być edycja z dodatkiem "Porzuceni", ale chyba nie ma sensu kupować, bo nie jest kompletna. Może lepiej poczekać na wersję "complete"?

 

Są może w Polsce jakieś książki, poradniki przybliżające uniwersum?

Serwery w jedynce pełne. Na Towerze full ludzi. Platyny zarówno w jedynce jak i w dwójce sam nie wbijesz. Tzn w jedynce teoretycznie się da bo chyba można zrobić raid solo flawless ale w dwójce jest to nierealne.

Na chwilę obecną nie ma edycji kompletnej czyli Forsaken+Shadowkeep więc ja bym brał śmiało Forsaken'a i czekał na jakieś promo SK.

Książki odnośnie uniwersum są tylko w języku angielskim.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Siema wszystko. Pisze z problemem odnośnie Noża Randiego. Podobno aktualnie to zadanie to największy grind w grze bo nie wszystkie medale sie liczą oraz w pewnym komencie postęp się blokuje. Na zagranicznych forach radzą aby wykonywać multikile jutunem Ponieważ tylko te medale wbijają postęp. Macie może jakiś swój sprawdzony sposób na to ?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem @Ryo-san jak wy przypadkowo zrobiliście Stop Hitting Yourself triumph bo mnie to łącznie zajęło ponad 2h z randomami. Mieliśmy dobrą strategię i dobre podejście ale okazało się, że trzeba ją dopieścić i wprowadzić pewne korekty. Ten triumph to takie Shuro Chi challenge z Last Wish, które robisz raz i nigdy więcej już nie chcesz. Generalnie jestem na dobrej drodze po tytuł rajdowy. Zostały do zrobienia 2 wyzwania i jeden shader. Nie powiem żeby było trudno flawless zrobić ale trzeba po prostu przysiąść i zaakceptować czerwone kropki na raid report. Najtrudniejszy generalnie etap to pierwszy boss (trzecia faza) bo dużo rzeczy może pójść źle. Samo DLC ogólnie odbieram bardzo negatywnie i nie podoba mi się w jaką stronę ta gra zmierza.

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Zeratul napisał:

Nie wiem @Ryo-san jak wy przypadkowo zrobiliście Stop Hitting Yourself triumph bo mnie to łącznie zajęło ponad 2h z randomami. Mieliśmy dobrą strategię i dobre podejście ale okazało się, że trzeba ją dopieścić i wprowadzić pewne korekty. 

 

Sam nie mam pojęcia jak. Ot po prostu wpadło. Gdyby ludzie nie pisali na grupie o tym challenge'u to bym nawet nie pamiętał że to w ogóle wpadło. Byłem przekonany że to jakiś banalny challenge który wpada każdemu po skończeniu raidu a tu taka niespodzianka. Pamiętam że strasznie wtedy lamilismy na bossie i zrobiliśmy go chyba za 4 czy 5 podejściem chociaż to akurat pewnie nic nie zmienia.

429c31b13d7e7.jpg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Zeratul napisał:

Mieliśmy dobrą strategię i dobre podejście ale okazało się, że trzeba ją dopieścić i wprowadzić pewne korekty.

 

Coś konkretnego? Rozumiem, że olewa się budowanie, zamyka się jak najszybciej jedną stronę i tam potem zabija podłogą, przeciągając możliwie najdłużej zrobienie drugiego przekaźnika. Ja się dopiero będę zabierał za rajdowe triumfy i ten, przynajmniej w teorii, wydaje się najbardziej uciążliwy.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Pytanie: po co, po kiego, po jaki czort panowie te triumfy robicie? Dostaje się coś za to czy jest to jedno z tych osiągnięć dla samego osiągnięcia? Dodam, że "puste" triumfy, za które nie dostaje się broni czy kosmetyki są dla mnie mniej ważne niż zeszłoroczny śnieg. Po co Wy to robicie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...