Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Ryo-San napisał:

weź quest na egzotyczny łuk LeMonarque

wgl za questy sie jeszcze nie bralem ale go wzialem (nawet nie ma zrobionego Lewiatana) do tego widzialem ze na exotyki sa jakies misje na czas...duzo tego wszystkiego xD w pozytywnym slowa znaczeniu. Trzeba najpierw kampanie skonczyc ;) Co mnie zaskoczylo w łukach to sa calkiem celne przy strzelaniu w locie...ciekawe jak sie bedzie walczylo na pvp 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Kosmos napisał:

Chyba sobie zacznę fabułkę, skoro tak zachwalają niektórzy. Rozumiem, że itemy zdobyte w singlu zachowam w grze online? 

 

Z tym zachwalaniem to bym się też tak nie rozpędzał, ot wprowadzanie do formuły i jakieś tam pierdu pierdu fabularne na temat ś w i a t ł a, jeśli chodzi o konstrukcje misji czy ogólnie wartość to lepsze wrazenie na mnie wywarł Forsaken ale i tak najlepsze w grze robi się dopiero po dotarciu do endgame'u. Co do pytania to w tej grze nie ma tak, że jest singiel/online rozdzielone, grasz misje fabularne a w trakcie możesz robić strike'i, grać pvp lub gambita i to wszystko jest w ramach jednej gry i postaci a ty wybierasz co ci sprawia największą przyjemność w grindowaniu itemów, które bez znaczenia gdzie ci wydropią mogą być używane w całej grze.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

W końcu udało się skończyć Garden of Salvation. Niestety z LFG, a nie z ekipą, więc satysfakcja mniejsza, ale nie chciało mi się czekać do weekendu. Przynajmniej od razu questa na egzotyka zaliczyłem. Bez contestu naprawdę ciężko tutaj zginąć, a mechanika nie jest jakoś szczególnie skomplikowana - wystarczy robić swoje w odpowiednim tempie i pilnować się. Mimo to zawsze ktoś na bossie coś odwala. Albo przypadkowo zwiąże się tetherem, albo nie zdąży do portalu, albo przepuści goblina, albo postawi tytanową bańkę na środku studni... Nawet mający emblematy za skończenie potrafią niezłe akcje odwalić. Masakra. Ludzie są zmęczeni wbijaniem lighta czy jak? Dawno takich głupot nie widziałem. Sam Raid oceniam raczej pozytywnie. Śliczny wizualnie, mechanika ok, może trochę krótki, ale przynajmniej nie ma sztucznego przeciągania etapów. To tetherowanie mogli chyba jednak lepiej rozwiązać. Szkoda też, że konsole nie wyrabiają, nawet Xbox One X. Kolega siedzi dalej na grubym XO i chwilami gra mu po prostu stawała w miejscu.

 

Shadowkeepa jeszcze nie mam zamiaru podsumowywać. Zobaczymy jak wypadnie dungeon, co wprowadzą dodatkowe poziomy trudności itd. Po reskinie Księżyca oczekiwałem jednak trochę więcej.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jest nowy i nie leciał jszcze ukrytej misji Whisper na IO to polecam koniecznie. Dla mnie jest to jedna z najlepszych misji w grach ever. Klimat, muza (z tym przejściem na 8bitowe midi to było coś masakrycznie zayebistego) jest po prostu coś co mi osobiście zerwało beret z bani.  Najlepiej lecieć w 3 osobowym składzie. Po przejsciu wpada egzotyczna snajpa Whisper of the Worm i misja w wersji heroicznej będzie już dostępna z mapy. Później można polecieć po katalizator i statek.

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Chmielarz jaka grind maszyna o.O Ja w D2 naprawdę gram sporo ale to co on tutaj odjaniepawla (biorąc pod uwagę że robi jeszcze nową giereczke) to ja w sumie jeszcze nic nie ograłem :unknown:W jedynce wykręcił chyba 4000 godzin więc z drugiej strony to raczej nie powinno dziwić a jednak. Yebnąć 100 lvl z passa i 964 na 3 postaciach w 10 dni to naprawdę jest no-life'owy wynik.

1b9e89137d683.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Adrian od czasów jedynki już tak działa. Wiele raidów razem zrobiliśmy, wiele giwer wydropiliśmy, ale on zawsze przejawiał większą pasję i emocje wobec Destiny. Bardzo przyzwoity PvPowiec nawiasem mówiąc. Szkoda, że chłopak siedzi na PC, ale jako twórca zawsze idzie w jakość.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...