Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

A to może wpadnie. Mam Furnance z celownikiem zaznaczajacym przeciwników, Rampag, Banita i lepsza stabilnośc - gra sie nim za(pipi)iscie. 

 

A Reclus? no nie wiem nie potrafię nim grać może, bo nawet Bad Reputation z Gambita dla mnie szybciej zabija.

Odnośnik do komentarza

No i warto też dodać że Recluse na PC to trochę inna broń niż na konsolach. Na PC(pomijając większy FOV) jest praktyczne zerowy recoil na broniach więc ten Recluse nakoorwia jak laser w jeden punkt a na konsolach jednak nim sporo rzuca. Co nie zmienia faktu że jak jeszcze grałem to Recluse był OP mothefucker.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.01.2020 o 17:25, Ryo-San napisał:

No ja tym pulsem na PvP wbiłem wszystkie etapy na Redrixa xD Oczywiscie wtedy jeszcze nie wiedzialem ze Baygones to kosa

@easye ta broń wypada od Driftera. Musisz klepać gambit i wbijać rangę .

Gdybym wiedział ze jednak wystarczy obelisk na marsie to juz malbym milion wersji Baygones, a tak wszystko oddawalem gdzie popadnie xD

Odnośnik do komentarza

Na PC Recluse już nie jest aż tak często w PvP używany. Po ostatnim nerfie, gdzie faktycznie, trzeba celować w głowę, inne bronie zyskały na wartości. Generalnie w zwykłych playlistach jest o wiele większy arsenał w użyciu, gdzie w compie, to zazwyczaj snajperka/shotgun + hand cannon. Pulse rifles bardzo rzadko widuje tak samo jak scouty.

Odnośnik do komentarza

Na PC to grają wszystkim, nawet auto (o dziwo też dają mocno rade). W ogóle mam wrażenie że przez płynność rozgrywki na PC te kule inaczej wchodza. Grywam pukawkami, na ktore na konsoli bym nie spojrzal. Wczoraj  poleciał mi Wavespliter, no nikt o tej broni nie mowi a mieli w sek z km. Co z tego że najpopularniejszy jest np. Erentil FR4 -wczoraj Wavem W iron banerze po 3 chlopw na raz mielilem, nie wazne czy wyskakiwali ze scoutami, czy wlasnie fusionami...

 

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Tak, znajdziesz swoj loadout i wcierasz scierwa przeciwnikow w dywan krwi i wnetrznosci po innych przeciwnikach. Wczoraj pogrzebalem troche w vault’cie i znalazlem Night Watch’a z rapid hit’em i multi kill clip’em (range MW). Stalem gdzies fpisdu daleko i zdejmowalem glowy. Nie na kazdej mapie rzecz jasna, ale na tych z nieco wieksza przestrzenia sprawuje sie naprawde niezle. Scout rifle! 
Load out, ktory sie lubi, i ktory pasuje naszemu stylowi robi robote za wszystkie rekomendacje. Takie jest moje odczucie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...