Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie to wczoraj wrzucili całkiem dużo trailerów

 

 

Szczerze? Chyba w końcu wrócę. Raczej nie we wrześniu bo to będzie okres tylko dla Cyberpunka, ale potem się zobaczy. Ostatnio miałem epizod z nadrobieniem dodatku Shadowkeep ale teraz zapowiada się na to na co czekam w Lore od dawna - nadchodzi The Darkness i Savathun - siostra Oryxa i znacznie potężniejsza od niego postać. Fajnie, że tak wspierają Destiny 2 a jak już generacja się rozkręci to w 2023 wypuszczą trójkę.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Patricko napisał:

Ta premiera obok Cybera... Mocno dostaną po tyłku. Wiele ludzi właśnie "kupi i ogra po Cyberze". Przez ten czas się okaże, że dlc jak zwykle wydmuszka na tydzień i poczeka się na srogie promocję.

Wielkość DLC pewnie będzie taka jak poprzednich wrześniowych dużych dodatków. A może nawet i jeszcze większa skoro ma być jak na razie to jedyna premiera w roku kalendarzowym Destiny.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
1 minutę temu, Ryo-San napisał:

Jednak nie udało się wytrwać bez nałogu od Bungo. Także wracam po przerwie i będzie oranko :ohboy:

@Voytec jak będziesz chciał polecieć tego Lewiatana na Prestiżu do daj znaka. Nasz klan chętnie pomoże. 

A to już tak teraz? Jakoś tak w tym tygodniu bym zainstalował i dał znać? 

 

Mozesz ich ostrzec że bardzo dawno nie grałem w D2 w multi? Ostatnio tylko żeby sobie kampanie Shadowkeepa przejść :P

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Voytec napisał:

A to już tak teraz? Jakoś tak w tym tygodniu bym zainstalował i dał znać?

Rajdy gramy głównie piątek-sobota (tak mniej więcej startujemy ok 21). Wiec ja pogadam z ekipą i dam Ci znaka czy piątek czy sobota. O ile masz oczywiście czas) Zresztą jak nie leciałeś innych rajdów to też możemy cyknac. Plus te nowe dungeony bo też są zay(pipi)iste. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, 20inchDT napisał:

Da się pograć w tę wersję f2p? Może bym sobie teraz podexpił postać, a potem przesiadł się na gamepassową wersję ze wszystkimi DLC.

Teoretycznie jest tu sporo zawartości ale raczej dla kogoś kto nie miał z tą grą jeszcze do czynienia. Także jak nie grałeś to sporo przed Tobą a jak już wcześniej grałeś to w zasadzie szybko stwierdzisz że zaczynasz się kręcić w kółko. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, 20inchDT napisał:

Da się pograć w tę wersję f2p? Może bym sobie teraz podexpił postać, a potem przesiadł się na gamepassową wersję ze wszystkimi DLC.

Oczywiście, że się da. Poza tym w listopadzie część aktywności i planet wylatuje z gry, więc to ostatnia szansa żeby poznać pełną podstawkę. https://www.bungie.net/en/News/Article/49189

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Ryo-San napisał:

Rajdy gramy głównie piątek-sobota (tak mniej więcej startujemy ok 21). Wiec ja pogadam z ekipą i dam Ci znaka czy piątek czy sobota. O ile masz oczywiście czas) Zresztą jak nie leciałeś innych rajdów to też możemy cyknac. Plus te nowe dungeony bo też są zay(pipi)iste. 

Spoko, spoko. Jak zrobimy Lewiatana to potem można pograć resztę. Moja postać ma 875 lighta, wystarczy na Lewiatana na Prestiżu? Reszta postaci po 750 chyba jeszcze z automatycznego upgradeu :D

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Voytec napisał:

Spoko, spoko. Jak zrobimy Lewiatana to potem można pograć resztę. Moja postać ma 875 lighta, wystarczy na Lewiatana na Prestiżu? 

Wszystkie rajdy z wyjątkiem Garden of Salvation (raid z Shadowkeepa) są na 750LL także looz :cool2:

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.08.2020 o 09:37, wrog napisał:

Oczywiście, że się da. Poza tym w listopadzie część aktywności i planet wylatuje z gry, więc to ostatnia szansa żeby poznać pełną podstawkę. https://www.bungie.net/en/News/Article/49189

No właśnie wyczytałem że wylatuje Io, Mars, Tytan, Merkury i cały Lewiatan. Akurat Tytana czy Merkurego to mi jakoś nie szkoda ale do Io i Marsa to mam wielki sentyment. Setki godzin na Marsie farmiąc node'y to było coś ;) Io też genialna miejscówka. Mam nadzieję że zostawią chociaż misje na Whispera bo to jest takie mistrzostwo że mimo że Whisper zdobyty, katalizator wbity i statek też, to co jakiś czas lubiłem wracać do tej genialnej misji. Ta muza, ten klimat, level design, ta psychodela do kwadratu no szczęka zawsze była na podłodze podczas przechodzenia  Szeptu

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

@20inchDT wiesz wszystko zależy ile chcesz z tego contentu wyciągnąć. Jeżeli chcesz go tylko "zaliczyć" to kilkanaście godzin wystarczy jak chcesz czegoś więcej: questy na fajne i kultowe egzotyki (np. Whisper, Sleeper Simulant) plus katalizatory do nich, zbroja z eksalacji, NF'y, wszystkie rajdy na Lewiatanie itp to zegar zatrzyma się conajmnjej na kilkudziesięciu godzinach a można i wyciągnąć jeszcze więcej. Ja same node'y na Marsie farmiłem z 200 godzin:dynia:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Fabuły jest sporo ale pamiętaj że fabuła w Destiny 2 głównie opiera się na lore więc wszystko trzeba czytać i jest dużo powiązań z innymi rzeczami więc nie wszystko jest od razu zrozumiałe. Jeżeli chcesz tylko przejść misje po jednym razie to tak jak pisałem kilkanaście godzin spokojnie wystarczy. Ale koniecznie zrób misje na Whisper of the worm bo jak już pisałem to jedna z najlepszych misji ever w grach. Samemu będzie Ci bardzo ciężko dlatego polecam zrobić 3 osoby. Oczywiście można solo ale to nie dla początkujących. No i oczywiście Lewiatany warto zrobić bo też wylatują. 3 rajdy (jeden duży plus dwa małe) są naprawdę warte ogrania. No ale to rajd więc musisz mieć skład. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Granie w Destiny dla fabuły? No jest w tym jakiś heroizm... Fabuła tu nie istnieje, a to co nam Bungo sprzedaje w misjach fabularnych to jest g warte. Sorry, ale tłumaczenie "czytaj lore" to nie tędy droga. Ta gra to grind w nieskończoność i walenie od kilku lat non stop do tych samych przeciwników. Jak z piramid wyskoczą przerobieni Falleni to skisne

Odnośnik do komentarza

No jak to nie jest fabuła to ja już nie wiem co to jest :dunno: Niejedna gra mogłoby pozazdrościc fabularnych rozkmnin jakie są w D2.

Takich rzeczy pozbieranych do kupy i trwających od kilkunastu minut do kilku godzin są dziesiątki. Fabuła w Destiny jest zayebista tylko trzeba umieć (i przede wszystkim) chcieć ją czytać a napieyrdalać też oczywiście trzeba ale warto czasami podumać, złapać oddech, porozkminiać :cool2:

Edytowane przez Ryo-San
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Trochę źle się wyraziłem. Fabuła jest, ale to że "trzeba czytać, oglądać godzinne filmiki", żeby cokolwiek zrozumieć zamiast przedstawić to bezpośrednio graczowi w postaci jakiś cut scenek przed misjami, rajdami, strajkami, albo coś o historii danego bossa, czemu tak jest, a nie inaczej. Bungie to nie jest studio z garażu, żeby robić takie zagrywki, spokojnie by to mogli ogarnąć, zamiast robić setny reskin jakiejś broni z jedynki. Destiny ma specjalne miejsce w moim serduszku, ale to co Bungo czasami wyprawia to hatfu na nich

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...