Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Miało być pięknie a wyszło jak zawsze.

 

Jedyna zaskakująca promocja to seria This is The Police w rekordowych obniżkach (nie urywających dupy ale już spoko).

 

Zaskoczył mnie brak przeceny na ARMS. Spodziewałem się, że będą chcieli wykorzystać okazję darmowego tygodnia.

 

Zasmucił mnie brak obniżek na Stardew Valley i Graveyard Keeper.

 

Z kolei spodziewałem się czegoś lepszego w przypadku Moonlighter I Children of Morta ale też ciągle czekam na coś lepszego na Dead in Vinland (ciągle drogo sobie liczą).

 

Ostatecznie skusiłem się na:

- Steamworld Dig (które już chyba niżej nie zejdzie a już n-ty raz pojawia się w tej cenie),

- Bastion (też już drugi raz w tej cenie),

- This is the Police

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Ten dział naprawdę żyje w 95% dwoma rzeczami, jęczeniem że Nintendo powinno nieustannie zapowiadać nowe lub stare gry z trzech tych samych serii, albo jęczeniem że przeceny są za małe przy każdej jednej przecenie.

 

W (pipi) przecen na wiele świetnych gier, w tym wiele takich jakich jeszcze nie było w tym stopniu. Monster Boy za 67, Messenger za 40, Touryst za 56 (pierwsza obniżka, ta gra musi zacząć rezonować), Children of Morta za 60, Amnesia za 55, Alien za stówę, Darkwood za 30, Aggelos za 30, Hellblade za pół ceny, Songbird Symphony, Agenta A czy OlliOlli za niemal darmo, spora obniżka na De Blobki, i tak dalej, i tak dalej... Nie bo nic nie ma podobno. Po 3 latach Switcha jedna śpiewka, jakie to Nintendo złe nie obniżyło, jakby kogoś oszukali.

 

 

Fanom jRPG chciałbym zwrócić uwagę na gierkę Labyrinth of Refrain: Coven of Dusk. Bardzo rzadko jest ona wymieniana wśród najciekawszych opcji gatunku w ostatnich latach. Przeszła ona dość po cichu, bo i temat obecnie dość niszowy w Europie, i wydawca takoż siedzi w swojej niszy, i na swoje nieszczęście pierwotnie pojawiła się tylko na Vicie. Potem doszły porty na konsole, ale już z tego powodu gra nie doczekała się recenzji w największych mediach. Gracze są ostrożni z wchodzeniem w taką grę, która kosztuje dość sporo czasu i kasy, a na obrazkach nie prezentuje się efektownie. Niemniej, Labyrinth doczekał się przez lata wielu fanów wśród maniaków jRPG. Można go nieco porównać do serii Disgaea, gdyby tamtą zmienić w dungeon crawlera: idealna gra na kwarantannę i grindowanie przez wiele dziesiątek godzin, w skomplikowanym systemie dającym mnóstwo kontroli nad mnóstwem statsów mnóstwa postaci, i w tym przypadku dość okrutną i chorą momentami historią. Gra jest specyficzna, momentami bardzo powolna i wręcz męcząca, ma też błędy, również w tłumaczeniu. Niemniej za obecną ceną miłośnicy jRPG powinni rozważyć sprawdzenie i tego wyjątkowego świata. W każdym razie jest lepszy niż Octopath.

 

 

 

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, bulaxyz82 napisał:

Ja wciągnąłem w promce dwa zacne rpg battle chasers nightwar i divinity sin 2. Sporo czasu na granie więc wybór tytułów, które zaangażują na wiele godzin. Jeszcze parę tytułów jest na radarze, ale poczekam co tam dorzucą jeszcze w przyszłym tygodniu. 

Daj znać jak wydajność Divinity.

Odnośnik do komentarza

Spoko, chociaż na odpowiedź trochę pewnie poczekasz. Na tapecie mam w tej chwili Vaporum coś koło 3/4 gry, a później mam zamiar zanurzyć się w świat Battle Chasers, a dopiero potem Divinity. W edytorze udało mi się wczoraj poszperać, ale nic konkretnego na ten temat nie napiszę, mogę potwierdzić że jest wersja PL. Zanim zdecydowałem się na zakup kilka recenzji wersji Switchowej poczytałem i ogólnie mocno zachwalany port.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, ogqozo napisał:

Ten dział naprawdę żyje w 95% dwoma rzeczami, jęczeniem że Nintendo powinno nieustannie zapowiadać nowe lub stare gry z trzech tych samych serii, albo jęczeniem że przeceny są za małe przy każdej jednej przecenie.

 

 

 

Ja się z Tobą nie zgodzę, i nikt tu nie jęczy, tylko ludzie stwierdzają fakty. Od każdego (podkreślam każdego) innego wydawcy można się spodziewać zniżki od 25% do 80%, a przecież jeczcze dodatkowo z tego Nintendo pobiera prowizję. Gdy na zniżkę od Nintendo nie ma co liczyć nawet w wysokości 50%, bo 33% to maks ich możliwości, i to na gry, które wyszły 3 lata temu. Nie, nikogo nie oszukują, ich gry, ich ceny, co nie zmienia faktu, że są wchooy pazerni. Ja wiem, że ich gry są naj, cacy i och, ach, no ale (pipi) nic by im się nie stało, jakby raz od święta dali 50% taniej. Choć ja i tak ich największe marki kupuję w dniu premiery, więc w sumie mnie to rybka, ale wiem, że mimo to znajdą się inni chętni. 

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.04.2020 o 17:31, szurubur napisał:

kusi mnie :

Shovel Knight: Treasure Trove

SWORD ART ONLINE: Hollow Realization 

Thronebreaker: The Witcher Tales

Dark Devotion

Ys VIII: Lacrimosa of DANA

 

Czy ktoś z tutejszych doradzi czy warto, szczególnie jeżeli chodzi o SWORD ART ONLINE  i Ys VIII. (dobre sa ceny u ruskich i w RPA, zastanawiam sie tylko czy wersje z tych regionow maja eng i japonski dubbing.) 

Poczytaj o Ys 8, bo wydaje mi się że wersja na Switcha chodzi tylko w 30 klatkach (PS4 to 60 klatek) i może też być, że loadingi są dłuższe.

Odnośnik do komentarza

Można stwierdzać fakty i jednocześnie jęczeć. Można np. każdego dnia mówić rano "(pipi)a, pewnie będzie 10 stopni, znając życie, jak zwykle (pipi)a 10 stopni, no ja (pipi)ę, oczywiście że oni mi to zrobią bo są tacy źli", a potem cały dzień klepać "a nie mówiłem, jest 10 stopni, a to chu'je".

 

"Nic by im się nie stało jakby czasem dali niższą cenę:( gnoje :( " mdr

 

 

Wiadomo od zawsze że Nintendo nie przecenia swoich gier i że się tym bardzo różni od Sony. Wiadomo że np. używana Zelda dalej stoi po prawie 200 zł na Allegro, gdy np. God of War czy Horizon są za ułamek tej kwoty. No tak już jest i można spędzić temat pisząc o eShopie, co jest ciekawego obecnie do kupienia, jakie zmiany są warte uwagi, albo tylko klepać 12 razy do roku przed przeceną "pewnie gnoje nie przecenią Zeldy o 80%!!!!" a potem "miałem rację, gnoje nie przecenili Zeldy o 80%!!!!'. No ile można.

 

 

 

Od niedawna można oglądać swój wishlist także na stronie internetowej eShopu. Mi pokazuje, że 33 gry z mojej listy są przecenione, no ale wypełnijmy dział na pisaniu od lat w kółko tylko o tym, kiedy zapowiedzą remake Mario, kiedy zapowiedzą remake Metroida, i kiedy zapowiedzą obniżkę ceny Zeldy którą każdy na tym forum od lat ma.

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...